Gildia_Magów

TesTer
 • Ilość dodanej zawartości

  803
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  470d 11g 48m 47s

Reputacja

331 Kozacka!

O Gildia_Magów

 • Ranga
  Zaawansowany helupiarz

Informacje o profilu

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

6452 wyświetleń profilu
 1. Isopropylofenidat

  Nazwa: Izopropylofenidat Od: demoon.co Ilość: 0,2 g Wygląd :  Dawkowanie: 10-40 mg  Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł! Unikaj dawkowania na oko!   Czas działania: max 2,5 h ciężko określić Opis: Izopropylofenidat warto zacząć badać w dawkach od 5 mg żeby ocenić własną tolerkę i możliwości (jak się jej jeszcze nie wyrobiło) .Moja na fenidaty jest w miarę podniesiona. Miałam do czynienia z kilkoma sortami izopropylofenidatu i w zasadzie wiele się od siebie nie różniły. Dawka ok. 30 mg przyjęta p.o daje pobudzenie psychiczne oraz lekkie fizyczne, znacznie mniejsze niż przy 4fmph( tu dużo mniejsza dawka juz jest odczuwalna w moim przypadku). Idealne do nauki, zwiększa skupienie. Zapach nie jest uciążliwy, smak też nie ; ) tym bardziej że w takich niewielkich dawkach ciężko sobie uprzykrzyć życie takimi pierdołami bo zwyczajnie przynajmniej ja odczuwam je w niewielkim stopniu.  Czas działania zamyka się w max w 2,5 h ciężko to dokładnie określić wydaje mi się,że zazwyczaj trwało to trochę mniej. Spędzanie czasu bardziej produktywnie, brak problemów z bezsennością. Substancja nadaje się do pracy/nauki mniej do wystrzelenia. Przy dawkowaniu i dorzucaniu warto trzymać się zasady:''lepiej mniej niż więcej '' i warto dorzucić raz jeszcze niż przesadzić z wrzucaniem czegoś na raz. Efekty działania: ~psychiczne: - zwiększona koncentracja, mniejsze zamulenie, wzrost chęci do pracy oraz wydajności organizmu  ~fizyczne: - zwiększona energia do działania( w niewielkim stopniu) lekkie rozbudzenie, brak zwiększonego tętna  Zjazd: NIE Wady i zalety:  - bdb do pracy, zwiekszone skupienie, podniesiona produktywność, słabo odczuwalne zejście, nie łączy się źle z alkoholem, lepiej dawkować p.o niż sniffem moim zdaniem Podsumowanie:  Substancja aktywna na tyle na ile zazwyczaj jest aktywna. Warto znaleźć własną idealną dawkę (każdy ma inną tolerancję ). Jak ktoś szuka czegoś na imprezę to raczej powinien poszukać gdzieś dalej ale taki urok tej substancji : ) Dla chcących czegos do nauki, pracy - całkiem ok : ) NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! 
 2. HEXEN Crystal

  Recenzja pod linkiem :  
 3. Kryształ poryciuch i schizowiec

  @luks1985 moi znajomi przyjęli kiedyś kupionego od seby z osiedla "mefa". Zrobili kreche taka jaką robili zazwyczaj czyli nie małą i nale bach. Prawdopodobnie to było apvp być może z czymś wymieszane. Mowili ze stany paranoidalne mieli ogromne. Nie mieli też benzo w razie czego więc ja tam bym nie wybaczyła takiej zagrywki : ) A co do niskich dawek i nie spania to owszem bywało różnie : ) ale jest co wspominać  ; )
 4. strona padla

  Tez miałam jednorazową taką informację  że strona padła  : )   Edit: ja nawet nie zdążyłam ogarnąć skąd ten komunikat bo na czaciku hulałam  ale spoko że się nabralismy  
 5. Jak zgineło 1000 Króliczków

  239. Skończyły mu się marchewki i zdechł. 
 6. GRC; Gienek

  Ja juz nie wiem czy odczytalam dobrego maila czy złego.  Chyba jutro na wypoczętym umyśle będzie prościej. 
 7. GRC; Gienek

  Jakoś nie chce mi się wierzyć że nie wróci ; )
 8. Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

  U mnie na chromie tez taki komunikat wyskoczył ale kiedyś też już mi się zdarzyło coś takiego. Wiec to jakby chyba nie jest problem od teraz. Teraz chyba jedynie na większą skalę się pokazał. 
 9. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 10. Demoon Ogólne info

  @Hajt rozbawił mnie Twój komentarz bardzo ładne odwzorowanie jak to nazwałeś "mentalności polaczków" hehehe.  Demoon sobie na pewno poradzi z czymś takim ; ) myślę, że wszelkie fale hejtu ma w dupie i slusznie. Ja nie mogę narzekać na żadne z zakupionych odczynników u demoona. Nigdy mnie nie oszukał i zawsze starał się najlepiej wszystko ogarnąć : )  z dość dużą liczbą vendorow miałam do czynienia i tu nigdy się nie zawiodłam : )
 11. Demoon Ogólne info

  Cisza przed burzą to dobre określenie : ) jeszcze będzie pierdolnięcie : ) 
 12. Demoon Ogólne info

  Niektórzy i bez stronki dają radę : ) akurat Demoon obrotny człowiek i solidny : ) daje rade-co widać . Kto był stałym klientem ten zostanie ze stroną czy bez : )
 13. Jak zgineło 1000 Króliczków

  227. Szalony kapelusznik zatruł go herbatą  w Krainie Czarów : )
 14. Poczta Polska

  Mi normalnie doszło na miejsce pomimo pomylonego kodu pocztowego. Jeśli z adresem jest wszystko okej to powinno być dobrze. 
 15. W co gramy?

  Dalej szukasz?:> nad dialbo tez Lubie trochę czasu stracic: )