Skocz do zawartości

V.I.P.Chemicals

Sklep
 • Zawartość

  363
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1d 5g 31m 38s

O V.I.P.Chemicals

 • Ranga
  V.I.P. Chemicals.**
 • Urodziny 06.09.1969

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

20758 wyświetleń profilu
 1. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Witam. Jesteśmy przy końcu modernizacji strony. Widzę, że pojawiły się jakieś wątpliwości co do naszej autentyczności. VIP jak był tak jest, nikogo nie oszukuje, nie wiem kto płaci poszczególnym osobom za pisanie takich wałów, ale nigdy nikogo nie oszukałem, jak wychodzi pomyłka czy jakiś Ku***r ( chuj ) zaje.. pakę zawsze wszystko zwracam. Nie mam teraz czasu, odpisać tutaj każdemu indywidualnie, zapraszam na @ ale np. Keinyr: Jeżeli coś stało się z paką, pisz na @, skąd mam wiedzieć, ze dostałeś pustą ?!? Resztę informacji o funkcjonalności i powrocie VIP-a, podam wkrótce, będą zmiany, nowe produkty, sposoby wysyłki jak i płatności, konkursy i promocje, jak za czasów świetności VIP-a. Na ten moment uzupełniane są aktualne zdjęcia i ustalane nowe ceny. W przypadku 3CMC, zarówno Cristal Powder, 3CMC Micro oraz 3CMC BIG, produkty mają aktualne foto i ceny. Pozdrawiam
 2. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Wracamy już niedługo
 3. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  WITAMY! Krótkie informacje, dostawa 3CMC HQ BIG CRISTAL będzie w Środę/Czwartek, a pierwsza wysyłka w Poniedziałek (11.09.2017)! Zamówienia na stronie zostały tymczasowo wyłączone, zostaną włączone gdy pojawi się dostawa, czyli w Czwartek! Tak żeby nie było bałaganu. Staramy się nadrobić zaległości by wyjść na prostą, powoli się to udaję, prosimy o cierpliwość!!! Serdecznie zapraszamy na zakupy. Każde zamówienie zostanie zrealizowane z pewnością nikogo nie pominiemy, proszę się nie martwić! POZDRAWIAMY, V.I.P.Chemicals!!!!
 4. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  WITAMY!! Wszystko wróci do normy na dniach. Musze to wszystko ogarnąć. POZDRAWIAMY, VIPCHEMICALS!!!!!!!!!!
 5. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  z obserwacji jednego wynika, że "Trójka z czwórką są tego samego poziomu jakości, a więc sympatyk 4CMC nie zawiedzie się i będzie wolał to co lubi czyli 4, a następny 3 i kolejny też 3, a już po nich ten akurat 4." cytując jego spostrzeżenia, a w temacie 3/4CMC nic sie nie zmienia. Nadchodzą zmiany jakieś, na pewno na + a sort zostanie odświeżony, a to co niezawodne pozostanie w ofercie. piszcie na @ z sprawami, oczekujcie cierpliwie odpowiedzi, a nadejdzie! POZDRAWIAMY, V.I.P.Chemicals!!!!
 6. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  @yankenahajcie hahaha jak widać wszystko wraca do normalności, formy, jakość odczynników i ich wachlarz zostanie poprawiony, keep calm stay V.I.P! ps. tak, usunąłem status, a prywatne tam sprawy typu @mefffiu to @, bo osobiscie nie mam wglądu w takie sprawy. POZDRAWIAMY, VIPCHEMICALS!!!!
 7. SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NAS! STAY VIP!

  POZDRAWIAMY,

  VIPCHEMICALS!!!

 8. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  @swisher_sweet_papers Dokonaj zamówienia aby się przekonać. Powoli wracamy do formy, odkopujemy się w wiadomościach i coraz prężniej się odbywa realizacja jak i wysyłka zamówień. DZIĘKUJEMY ZA WYBRANIE V.I.P.Chemicals, keep calm and STAY VIP przypominamy nasze produkty służą wyłącznie do badań laboratoryjnych. SĄ NIE DO SPOŻYCIA DLA LUDZI! POZDRAWIAMY, VIPChemicals!!!
 9. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  @krak1984 zamów i się przekonaj @LaserowyLewak postaraj się zrozumieć, odkupujemy się powoli do przodu tak by wszystko zostało zrealizowane. Bez obaw. POZDRAWIAMY, VIPchemicals!!!!!!
 10. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  V.I.P Chemicals żyje i ma się dobrze!!!!!!!!!! PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA ORAZ ZWŁOKĘ, WRACAMY, POWRACAMY, PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ! Wszystkie zamówienia są realizowane na bierząco oraz wysyłane tak też również, staramy się wrócić do starej świetnej formy! Zakopani tysiącami wiadomości, pozwólcie, że chwilę to zajmię, ale z pewnością odpiszemy! POZDRAWIAMY, VIPchemicals!!!!!!!!!!!!
 11. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Paki staram się wysyłać na bieżąco max 24h po zamówieniu.
 12. A-PVP ( MOD) BIAŁY SZATAN !!

  Możliwość zawsze jakaś jest.
 13. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Witam. Jak już większość się spodziewa, zamówienia złożone wczoraj i dziś nie dotrą przed weekendem. Wszystkie paczki ( po uprzednim porozumieniu przez @ ) zostaną wysłane, tak żeby dotarły na poniedziałek. Aktualnie na sklepie trwa przerwa techniczna po jej zakończeniu, wszystkie dotychczasowe problemy znikną, wzrośnie wasze jak i nasze bezpieczeństwo, więcej przerw z przyczyn technicznych nie będzie. Jesteśmy również w trakcie stawiania nowego VIP-a z rozszerzonym asortymentem ale pojawi się pewnie po wakacjach. Resztę info będę dawał na bieżąco. Do tych nie wyjaśnionych, opóźnionych i niezrealizowanych zamówień. Powiększam gramaturę o 10% + dodaje sample świeżego 3CMC HQ ! Resztę ustalmy na @, dziś od ok. 22:00 wszystko będzie realizowane, oraz prowadzone rozmowy na @. Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia.
 14. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Odpisane na wszystko,w sprawie zamówień proszę o PW lub @ Pozdrawiamy Ekipa V.I.P.CHEMICALS
×