Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Mefres

Użytkownik Forum
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Mefres

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Recent Profile Visitors

916 profile views
 1. Dostane gdzieś w PL jakieś benzo?
 2. Benzo i a pihp dostane gdzieś w pl?
 3. Dobre A-Pihp gdzieś, coś? Szybko i sprawnie... ?
 4. Dostane gdzieś w tej chwili dobre a-pihp + jakies benzo w ofercie u tego samego vendora?
 5. Dostane gdzies w PL 4fmph?
 6. GRZES0209 jak wygladały u Ciebie te dzisiejsze zmiany statusu, bo u mnie pojawiały sie mniej więcej o podobnych godz. z tym ze były to " Szmal na koncie " i " Zamówienie w trakcie realizacji " rozumiem ze czeka mnie jeszcze etap "wysłane" zanim paka rzeczywiscie wyjdzie?
 7. Jeśli dostaniesz rzeczywiście sc w postaci mokrych małych kryształkow (troche jakby ktos bc przetarł przez tarke ) to sort jest ok, jak dostaniesz suchy "piasek"... to jak dla mnie ten sort nadaja sie co najwyzej do udrazniania kanalizacji. Równiez podłączam sie do pytan o pv8 i dodatkowo o pv9 gdyby ktoś coś....
 8. Mefres

  CHEM-PORT

  Czarni też skomentowali sprawe:
 9. Mefres

  bl**k-ch**.c**

  Orientuje sie ktoś jak sytuacja ma siez Czechami tzn. czy jest podobnie jak w przypadku wspomnianych Węgier i Włoch zarówno jeśli chodzi o wysyłke od "czarnych" jak i bezprzypałowy odbiór?
 10. Niezidentyfikowany To może znak ze nie powinieneś w ogole rozszyfrowywać... no offence ale "rozszyfrowanie" zajmuje jakieś 10 sekund i z 4 kliknięcia myszką...
 11. Onosnie iph ktoś posiada jakies info kiedy ewentualna dostawa(u mnie z kontaktem raczej ciężko). Co do fluoro-a(m)ph to predzej liczył bym na 2fma... 3 cmc ostatnio dostałem sampla, ładne "szklane" kryształy, jak dla mnie robia jak trzeba chociaż nie mam obecnie porownania z tym co obecnie lata od innych vendorów. Inna sprawa że jakis miesiąc temu zamawiająć BC otrzymałem 3cmc BC, lekko mokrawe SM i coś ala piasek równiez opisane jako 3cmc(swego czasu były tego dychy w promocji).
 12. Mefres

  BeFreeRC

  Email z około połowy lipca w ogole nadal aktualny? Bo na przestrzeni kilku ost. dni wysłałem juz maile z prosba o cennik z 2 roznych skrzynek, z jednej juz normalnie miałem kontakt z b3, a teraz wciąż bez odzewu... Przy okazji eti w prochu nadal dostepne?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...