zawiodlemsie

überModerator
 • Ilość dodanej zawartości

  1835
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  257d 10g 16m 18s

Reputacja

1165 Kozacka!

O zawiodlemsie

 • Ranga
  Dobra Dusza
 • Urodziny 03.02.2015

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

10091 wyświetleń profilu
 1. u47700

  Będzie taki cyrk jak się U skończy na rynku, że już się nie mogę doczekać  @luks1985 Przy odstawianiu benzo występuje często zjawisko odbicia polegające na tym, że po odstawieniu leku objawy, które on zmniejszał, nierzadko wracają z nasileniem o wiele większym niż przed farmakoterapią. 
 2. Jak myślisz, ze to przejdzie, to...  
 3. Clonozolam

  Idź weź słownik j. polskiego, przeczytaj raz, albo pięć bo nie wiem czy raz Ci wystarczy i napisz temat ponownie.   Śmietnik.
 4. @Synchro ale sposobów na benzo to Ty nie rozpowiadaj  
 5. ADB FUBINACA STONE-D

  ADB w krysztale... Ja bym się tego nawet bał dotykać  
 6. Jak ustalić dobre hasło - krótko i na temat

  Broń Boże nie używać słów. Tylko luźne kombinacje znaków i cyfr. Np.: xaBE3_#adDp!6
 7. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 8. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 9. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 10. Zniszczone neurony/ układy neuroprzekaźnikowe

  Streści mi ktoś pierwszy post?  Albo autor? Co i kiedy brał. Czym się leczył. Jakie ma problemy. Ja jestem pomocny, ale też bardzo leniwy.
 11. Życzenia 2016/2017

  Ja najbardziej rybę po grecku i zupę grzybowa  W tym roku miałem też szczupaka i całkiem ciekawy smak, zupełnie coś odmiennego od filetów ze sklepów.
 12. Ostrzeżenia! [SPIS W 1 POŚCIE]

  Co do czerwonego moczu, był opisywany po paleniu MN-24   
 13. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 25 napisanych postów, żeby można było je przeglądać.
 14. Życzenia 2016/2017

  Ja już nie mogę  Zupę dopchałem pierogami, pierogi, szczupakiem smażonym, potem ryba po grecku, makowiec, murzynek i kompot i jedyne co mogę to leżę  Ale kurde, może jeszcze tego szczupaka opierdole   A żeby nie było:      Kultowa w polskiej scenie hip-hopowej kinematografii scena wyciągnięcia blanta z pod cyca