Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


wayatek6

Użytkownik Forum
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About wayatek6

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,041 profile views
 1. @rceagle.io Wydaje mi się ze jest to bardzo zanieczyszczone kanna bądź z czyms wymieszane, po każdych próbach i metodach nie tylko przeze mnie wykonanych efekt jest taki sam jak w moim przypadku. Kanna pozostawia jakby pomarańczowy plastikowy,gume,steryne nie wiem jak to nazwać . Co do mojej tolerancji to jest znikoma gdyż pale kanna sporadycznie, bo kanna jest dla mnie tylko dodotakowym zarobkiem lecz tutaj się muszę z tobą zgodzić ze bardzo trudno dzisiaj o dobre kanna, a szeczgolnie w kraju w którym przebywam.
 2. Nie nie jest to legenda, to nie jest to co było za pamiętnych czasów (Smoke Next Generation). Ogólnie zawiodłem się bo myślałem ze chociaż w połowie odda ten dawny stan jakby się unosiło na ziemią, te rozkminy, te przemyślenia, śmiech w niebo-głosy i ten długi czas działania! 1.5g zrobione na 50ml loquidu, i co zauważone to znaczna poprawa nastroju, przekrwione źrenice. A przy rozpuszczeniu z liquidem w naczyniu pozostal jakby osad pomarańczowej steryny takiego koloru w jaki wpadał odcień kanna, to samo jest na grzałce w e-kiepie. Myślę że sklep wiedział że nie jest to zbyt aktywny kanna i dlatego wrzucił go na sam dół oferty z niską cena co do ich oferty kannna. Przecież sama nazwa JWH210 podbija cene, a sklep który nie oszukujmy się ale ma bardzo wygórowane ceny sam w sobie powinien zawyżyć cenę jak i innych produktów z listy. Nie piszę tego na niekorzyść sklepu tylko takie są moje przemyślenia.
 3. Zauważyłem dziwne zmiany statusu w tracking od poprzedniego zamówienia. W ogóle zmiany w tracku nie zgadzają się z czasem rzeczywistym zmian statusu przesyłki, a w końcowym zdarzeniu jest napisane że dostarczenie się nie powiodło i przesyłka wraca do nadawcy, kiedy ja juz zapomniałem że taka przesyłkę otrzymałem bo upłynęły juz jakieś 3 tygodnie. Wtedy przesyłkę otrzymałem dokładnie 3 dni od momentu nadania i status się nawet nie zmienił na wleciała do kraju. Przy teraźniejszym zamówieniu ta samą metodą wysyłki minęły 4 dni od momentu nadania i też status stoi w tym miejscu. Wracając do poprzedniego zamówienia status na wleciala do kraju miał zdarzenie 2dni po tym jak otrzymałem zamówienie, a 2 tygodnie później status zmieniony na nie powodzenie dostarczenia i zwrot przesyłki.
 4. W moim przypadku ostatnia przesyłka w 3 dni- no kurwa "HYPER EKSPRES", a tak na serio to dla mnie rekord od czasu legalu piona za to vendorowi! W przypadku teraźniejszego zamówienia minęły 3 dni i jak narazie cisza.(nie wleciala jeszcze do kraju) w obydwu przypadkach wybrana ta sama metoda wysyłki.
 5. Szczerze to pale kanna bardzo sporadycznie, ja tylko gonie. Tutaj w SE ciezko budować te klocki także leci szybciutko. (Nie narzekam)... Po mimo tego że pale raz na długi czas, dziwnym względem kanna nie karzą mnie tak jak innych, i tak zawsze tez miałem z M.J. Ten kanna vapowałem pol na pol z mieszkanka suszonej mięty i tytoniu. Zauważyłem u siebie wręcz momentalnie wzrastająca tolerancje wiec postanowiłem odłożyć dla bardziej spragnionych, uznałem że bez sensu będzie dalsze zatruwanie organizmu..
 6. Opinie na temat nowego kannabinoidu JWH-210.
 7. Kolejne zamówienie złożone i opłacone, a w nim JWH-210 Czy mógłby vendor poinformować o nowym kanna, czy jest dawny legendarny jwh.
 8. Kilka słów ode mnie : smak dość chemiczny, gorzki (ciężki?) Działanie zamyka się w granicach 20-40min. Jest to bardzo aktywne kanna więc początkującym radziłbym uważać, a co do tych doświadczonych chemików to w późniejszym czasie potrafi rozczarować dość szybko wzrastająca tolerancją, ale to juz chyba standard w tego typu substancjach...
 9. Przesyłka miedzykrajowa dostarczona w trybie ekspresowym! 4F -binaca bardzo chemiczna w smaku, w zapachu podlatująca szambem, na początku bardzo intensywna, lecz w późniejszym czasie bardzo szybko buduje tolerancje. Kontakt na dobrym poziomie czego nie mogę powiedzieć o zabezpieczeniu przesyłki. Ogólnie pierwsze wrażenie oceniam na dobre, tylko vendor mógłby jeszcze trochę ceny obniżyć W przyszłości chciałbym spróbować 5f-MDMB bo to jest mój faworyt.
 10. Przesyłka w drodze, także w późniejszym czasie postaram sie cos skrobnąć w odpowiednim temacie.
 11. There was a little confusion from side vendor, but now everything is clear and the package is on the way, so to right now rate the contact with the vendor as good.
 12. Od czwartku brak kontaktu, zamowienie opłacone tego samego dnia, nawet nie mam jak sprawdzić czy przesyłka została nadana gdyż strona nie działa.
 13. Zamówienie złożene i opłacone z rana, wszystko wyjdzie w praniu, pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieje ze chociaz odczynniki będą wysokiej jakości!
 14. @Rolnik z podlasia witam Cie przyjacielu, mógłbyś podesłać w wiadomości prywatnej od kogo dokładnie posiadałeś te palonko byłbym bardzo wdzięczny!
 15. Wiem że odkopuje stary temat ale aż łezka się w oku kręci kiedy czytam posty uśmiechniętych, strona cały czas w modernizacji wiec może kiedyś jeszcze się obudzą, bo jak dla mnie to ich maczany był to poziom kosmos.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...