Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


wayatek6

Użytkownik Forum
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About wayatek6

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,262 profile views
 1. Uwaga !!! Uwaga !! Sklep usuwa niewygodne dla siebie komentarze. Mam screeny z dodanych ty moich komentarzy i zostały one usuniete. Screeny : https://zapodaj.net/fa1f91993b614.jpg.html Do użytkowników którzy twierdza ze tylko pisze negatywne komentarze: a dlaczego miałbym pisać nie prawdę, juz dawno o tym pisałem że JWH-210 od nich to jakaś steryna wymieszana z jakimś głównem. Później akcja z przesyłką która zostala pokręcona: okazało się w laboratorium że to nie są te kanna które podaje @rceagle.io . Hamstwo w biały dzień! Nie powodzenia! Nie z fartem! Tfuuu chyj z Tobą! Żałuję tylko że Cie dorabialem od kilku miesięcy !
 2. @rceagle.ioowszem otrzymałem tracking ale stary z kwietnia przesyłka już dawno odebrana? Dlaczego w kulki ze mną lecisz, pewnie przesyłka nawet nie zostala nadana i mnie po prostu zbywasz od tygodnia. Skoro jest tak jak piszesz i nie oszukałeś mnie to udowodnij to publicznie i pokaz gdzie jest moja przesyłka
 3. @Duym1 a dziwiszmi się kiedy zlewa mnie od kilku dni i nie wiem co się dzieje z moim zamówieniem bo nawet nie podesłał mi numeru śledzenia, I co kuźwa postaw się w mojej sytuacji i ciekawe czy ty bys nie pisal o track, kiedy miałeś go obiecanego w czwartek a dziś jest poniedziałek.
 4. @rceagle.io Stary podesłałbyś w końcu ten numer śledzenia? Miałeś podesłać w czwartek a dziś jest poniedziałek i mija już tydzień od nadania przesyłki, I chciałbym sprawdzić co się z nią dzieje bo być może jest dzisiaj do odbioru.
 5. @luks1985ale dlaczego miałbym pisać że wszystko jest ok kiedy tak nie jest. Zamawiam od nich już od dłuższego czasu i zawsze travk był dzień albo na drugi od momentu zamówienia. Tym razem zostałem poinformowany ze tracking jest 3-4dni od momentu nadania(pierwsze słyszę) ok zrobiłem i tak i napisalem po wspomnianym czasie, otrzymałem odpowiedź od @rceagle.io żebym napisal pod wieczór to będzie track (cz*****k) do teraz nie otrzymałem tracking, a w odpowiedzi w wiadomości prywatnej tu na forum zostałem poinformowany ze dostane track kiedy będzie na to pora. To jak to jest @rceagle.io w końcu bo juz się pogubiłem, 3 tygodnie temu kiedy zamawialem tracking byl na drugi dzień, przy terazniejszym zamówieniu miał być 3-4 dni a dzisiaj nowy regulamin ponownie i tracking będzie wtedy kiedy się zachce orzelkowki? Postaw się w mojej sytuacji i ciekawe czy byś nie drążył
 6. @drake11 zamawialem STG, a tak na marginesie to definitywnie orzel jest osiągalny bo dodawał posty na forum, pisał na telegramie, również odczytuje ode mnie privnote, lecz od kilku dni wydaje mi się ze @rceagle.io mnie zbywa i przedłuża do uzupełnienia zapasów, a odczynniki które zamawiałem po prostu nie zostały wysłane(to tylko moje przepuszczenia) nie wiem już sam co myśleć, czy klei się wałek w powietrzu czy po prostu zlewają sobie, jak narazie radziłbym się wstrzymać z zamówieniami tutaj do momentu wyjaśnienia kilku kwestii
 7. @rceagle.io chociaż dałbyś znać co i jak, bo widziałem że privnote odczytałeś lecz już nie odpisałeś na wiadomość, na telegramie tez juz do Ciebie pisałem
 8. @drake11 dzisiaj miałeś kontakt z nimi? Bo do mnie mieli się odezwać wczoraj i do tej pory brak odpowiedzi, @rceagle.io mógłbyś spojrzec na skrzynkę mailową ?
 9. @rceagle.io mógłbyś wbić na skrzynkę mailową ?
 10. Nie że słaby zawodnik tylko tyle że pale sporadycznie, a sam na kanna sobie nieźle tutaj w SE dorabiamy, bo jest tu trochę ciężko o kanna. Oraz pomijając fakt tolerancji tutaj gdyż STG od @rceagle.io jest kurewsko mocny, wręcz zabójczy jest ten sort w tych kuleczkach, i początkującym radzę na prawdę uważać.
 11. Wygląd i smak zupelnie inny od poprzedniej (gorszej) partii. Teraz SGT jest w kolorze beżu/żółci i ma wygląd takich malutkich kuleczek( kiedyś pamiętam takie cukierki byly, takie mini kuleczki które strzelały pod zębami : ) i teraz mogę stwierdzić że ten sort jest kurensko ale to na prawdę bardzo mocny i radziłbym tym początkującym bardzo uważać z dawkowaniem, bo nie jest problemem przy tym sorcie przesadzić i obudzić się za parę godzinym w swoich wymiocinach Wchodzi ta gonitwa myśli i ta psychodela która jest po tego typu kanna. Gorąco polecam ten kanna, jest on godny swojej ceny lecz mogłbaby być trochę niższa np. taka jak jest teraz po promocji.
 12. @rceagle.io mógłbyś wbić na maila?
 13. Nie chce tu nikogo oczerniać, I jeśli chcecie to naprawdę mam wypis o substancjach które zostały przejęte przez urzad celny i mogę je tutaj wkleić, osobiście chciałbym jeszcze raz zobaczyć czy to jest napewno STG-151 od @rceagle.io i ponownie zamówiłem skromnie 5g. Zamówienie złożone I opłacone portfelem, zobaczymy jak to teraz pójdzie, gdyż ostatnim razem był kompletny niewypał.
 14. Odradzam, zawiedziesz się tylko. A tak na marginesie to miałem tego nie pisać, ale muszę bo @rceagle.io wali sobie w kulki, najpierw dostałem nie aktywne JWH-210, które pozostawiało po sobie jakiś twardy osad, jakby jakąś steryna (wosk), później zamowione 4F-MDMB-Binaca i SGT-263 i tak się złożyło że przesyłka została zarekwirowana i zutylizowana, a później dostałem papier do domu co tam dokładnie było, I właśnie ie były to kanna które zamawiałem ani które mają w ofercie. Także albo ruchają chłopaków dostawcy albo chłopaki ruchają nas. Jutro poszukam tego papieru z urzędu celnego i z odpowiednią cenzurą zamieszczę go tutaj.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...