sebxx4

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  298
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  19d 14g 6m 25s

Reputacja

39 Bardzo dobra!

2 obserwujących

O sebxx4

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka

Ostatnie wizyty

515 wyświetleń profilu
 1. 4cmc

  Ja pierdole, ręce opadają. Świetnie, pół sztuki na raz wdupić żeby mieć pizde, nic tylko sie cieszyć.
 2. Co Ty nie powiesz...
 3. @Demoon gdzie jest 4CMC fire? Wycofaliście żeby nergal schodził czy po prostu się skończyło?
 4. Dobrą opcją będzie wsadzenie sobie tego w dupe
 5. Dokładnie. O ile czerwone/spizgane oczy można jakoś zamaskować, o tyle z samymi źrenicami "od zewnątrz" nie da się nic zrobić bo czynnikiem, który je rozszera jest reakcja w mózgu. Jak pisał ktoś wyżej - można próbować z substancjami, które działają na źrenice odwrotnie - właśnie opiaty (antidol / thiocodin). Z tym, że: 1. Dopiero gdy już faza po stimach zejdzie (może nawet podziała na zwałe) - nie mieszać w trakcie działania stima. 2. W odpowiedniej dawce. I tutaj robią się schody. Ciężko powiedzieć jaka musiałaby to być dawka. Rozszerzone źrenice utrzymują się jeszcze długo po zejściu, ciężko stwiedzić jaka dawka je zwęży.
 6. " W trakcie realizacji policjanci się pośpieszyli i za wcześnie wtargnęli na teren posesji w której dwóch mężczyzn przygotowywało się do prawdopodobnie do produkcji narkotyków. " Ja pierdole, szczam
 7. Jakie dawkowanie/SOR?
 8. Nie wiem po chuj tak sobie utrudniać życie. Wbrew pozorom nie jest aż tak trudno zrobić sobie prase do tabsów. Potem nawet wypierdalasz zawartość buteleczki z lekami, wsypujesz tabsy z CMC albo hexem i prosz. Jak kolor nie pasuje - odrobina barwnika spożywczego i od razu masz czerowony/zielony/sraczkowaty kolor tabsów.
 9. Tak na prawde kitrać można wszędzie, jedyne co Was ogranicza to kreatywność
 10. Uwierz, że te smutne smerfy już nie takie skrytki znają. Jeszcze dwa sposoby, takie na szybko: 1. Dezodorant - ściągasz tą plastikową nasadke, wewnątrz zmieści się z 10g sproszkowanego towaru. 2. Np drukarka - otwierasz pokrywe, pod którą są tusze/tonery. Tam też jest sporo miejsca, z 100g się zmieści.
 11. Wsadzić do kompa, np pod dysk W laptopie też się uda. Co do PC - można też do stacji dysków. To potem fajnie wygląda, naciskasz przycisk i magiczna szufladka z ćpaniem wychodzi Matka do kompa nie zajrzy bo się będzie bała, że coś zjebie, z resztą kto trzymałby ćpanie w PC?
 12. Dorzuty (u mnie 20-50mg) uspokajały serce, ale kiedy tylko zaczynał się zjazd, ono znowu zaczynało szaleć Brak snu przez 12h, przebija się przez alko (nie radzę lać w siebie alko dopóki "nie zaśniesz" bo możesz się już nie obudzić..), a w połączeniu z kanna otrzymujemy coś na kształt symulatora zawału.
 13. @herbitussin: czemu boruty nie bierzesz?
 14. Jakie dawki tego eufohexa?
 15. Gdzie jest jakiś cennik albo coś? I jak składać zamówienia, jeśli strona nie działa?