Skocz do zawartości

miss1984

Użytkownik Forum
 • Zawartość

  181
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  24m 41s

O miss1984

 • Ranga
  Plutonowy
 • Urodziny 12/29/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

2289 wyświetleń profilu
 1. Dwa lata równej aktywności, ciekawe czy wrócisz - zawsze się wraca ; *

  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. Kierownik Budowy
  3. gidek

   gidek

   Wiecie co? Ogólnie coś kojarzę jak się logowałem jakiś czas temu ale zawsze ciągnęło mnie do "kobiet szukających wrażeń", więc zaczepilem ^^ a tak ogólnie znów się zalogowałem aby poczytać o predatorach bo znów mnie skusilo na zamówieniu przed urodzinami :)

  4. Kierownik Budowy
 2. miss1984

  Czy RC obciążają wątrobe?

  Oczywiście, że rcki wpływają na wątrobę;(. Jak brałam je od czasu do czasu nic mi nie było, jednak przy regularnym braniu wątroba daje o sobie znać. Wprawdzie aspat i alat w normie, ale ggbt podwyższone na możliwych 36 jednostek mam 56, a wątroba powiększona nie jest. Planuję zatem jakiś detoks oraz brać cos osłonowo ewentualnie póżniej. Pozdrawiam i zdrowej wątroby życzę autorowi wątku.
 3. miss1984

  PiS mówi "nie" uprawie marihuany

  Kolejny fatalny minister zdrowia, który ze swoim podejściem do chorych nie zasługuje nawet na miano człowieka, a w zamian za to na znacznie gorsze, którego tu nie przytoczę. Niech to szlag trafi i szkoda chorych ludzi.
 4. miss1984

  Predator-Rc Ogólnie

  Dobrze, że ja zamawiam jedynie za pobraniem choćby nie wiem co, więc coś wysłać zawsze muszą. Ostatnio jednak( przy tej jedynej felernej paczce, gdzie nastąpiła pomyłka) wysłali mi spakowana inna substancję w worku opisanym przez nich jako zamawiany przeze mnie hexen martian. Poza tym mieli wysłać też osobno fake coco, no i prosiłam też o gratisa, o którym zapomnieli. Też oczywiście całą korespondencję mam na mailu, jakby ktoś chciał). Poza tym reszta zamówienia była zgodna z tym, co chciałam. Rozumiem, każdemu może zdarzyć się pomyłka, ale ,żeby nie przyznać się do błędu i nie przeprosić, tylko upierać się przy swoim na mailu to już przegięcie,a opisany na worku hexen martian to tylko opis, bo w środku nie było hexenu, który by wyglądał jak ten ze strony www predator-rc, a zupełnie inna substancja (żółta). Ogólnie ciężko się było wtedy porozumieć mailowo...Predi, może odpowiesz coś, to się jakoś mailowo zgadamy co i jak?Jak coś, mam całą naszą korespondencję itp.
 5. miss1984

  Alternatywa dla Acodinu (Dextromorfan)

  Dokładnie, popieram, najlepszy jest TUSSIDEX, bo zawiera najwięcej dxm, a za nim daleko w tyle jest tussipect i inne środki. Tak więc tylko tussidex, który sama też kupuję.
 6. miss1984

  Predator-Rc Ogólnie

  Ja od Prediego zamawiałam dwa razy. Pierwsza paczka przyszła dość szybko, rzeczywiście kontakt z vendorem jest częsty i za tę częstotliwość duży plus, a opakowanie XXX . Poza tym od ponad pół roku zamawiam od drugiego sklepu tego vendora (to samo ip) i jestem bardzo zadowolona-pobranie, szybko przychodzą paczki, towar niezły:). Ogólnie nie wiem tego oczywiście, ale wydaję mi się, że kto inny obsługuje obie strony www/sklepy. W zasadzie tylko raz i to akurat ze stronki Prediego vendor dał plamy po całości, a zamówienie robione było większe niż zwykle i na większą kwotę. Wysłali mi jakieś dziwnie śmierdzące fake coco zamiast zamawianego przeze mnie hexenu martian, w dodatku prawie niedziałający sort:((. Nie wysłali ponadto gratisów ,o które prosiłam:(((. Ogólnie da się niby z nimi dogadać...ale nie czytają ze zrozumieniem maili i mam wrażenie, jakby odpisywały mi na nie dwie różne osoby. Są jednak ugodowi i na częstotliwość kontaktu nie narzekam. Poza tym jak pisałam do nich maila, że się pomylili co do mnie z sortem, to oni uparcie twierdzili, że wysłali wszystko poprawnie i "najlepszy" towar:((((. W ogóle oni zawsze coś tam wyślą i nie oszukują. Stwierdzam zatem, za kolejną paczkę ,zwyczajnych już rozmiarów ,zamówię u nich trochę na ryzyko. Jeśli tym razem sytuacja się powtórzy, to zmienię chyba vendora, bo ogólnie albo pomylili produkty, które mieli wysłać, albo z braku na stanie hexenu martian wysłali zamiennie fake coco. btw. Może wysłali fake coco z powodu chwilowego braku na stanie hexenu martian? Na stronie było napisane, ze henio jest, więc nie wiem, może potem szybko im się skończył...
 7. miss1984

  Humor - wątek główny

  Ja po prostu sypnę niedawno usłyszanym kawałem: Przychodzi jak to zawsze raz do roku do Żyda komornik z urzędu skarbowego na kontrolę i patrzy czego by tu sie przyczepić: Żydzie,a co robicie z okruchami po chlebie? Na to Żyd: A zbieramy okruchy, wysyłamy je do piekarni i raz do roku przysyłają nam jeden chleb. No dobrze...a ze sznurówkami do butów? Na to Żyd: A zbieramy je i wysyłamy do fabryki obuwia i raz do roku przesyłają nam jedną darmową parę butów. A to wiem Żydzie co jest u Was nie tak...co robicie z obrzezanymi napletkami co roku? NA TO ŻYD: A ZBIERAMY WSZYSTKIE, WYSYŁAMY DO URZĘDU SKARBOWEGO I RAZ DO ROKU WYSYŁAJĄ NAM TAKIEGO CHUJA JAK PAN!!!! :d:d:d:-)))))))))
 8. Skoro już kręcić musza ten propagandowy film, to niech nakręcą w opozycji do niego film "prawdy":P, wtedy będzie można z zaciekawieniem obserwować zaciętą "walkę" i polemikę tych dwóch:).
 9. miss1984

  Do więzienia za dopalacze

  Akurat tamte lombardy są mi nieznane, ale jest jeszcze pewnie kilka innych tego typu sklepów we Wrocku, o czym nie każdy słyszał. Chore to nasze "prawo", którym pewne osoby usiłują wrzucać niewinnych obywatel do kryminału... Muszą minąć więc lata, aby złagodzono prawo antynarkotykowe w Polsce, a przede wszystkim potrzebna jest dyskusja między różnymi podmiotami, w której będzie liczyć się zwykły Obywatel, a takowej w Polsce jak nie było tak nie ma. W lombardach jest wiec konspiracja, a sprzedawcy boją się, co czuć na każdym kroku.
 10. miss1984

  Bog jako wyleczenie z nagolow-prawda czy falsz?

  Można wierzyć nie wiem jak gorliwie w coś tam, ale często sama wiara nie wystarczy, choćby nie wiem jak gorliwa ona była. Każdy ma też różne potrzeby duchowe, jeden większe, a drugi mniejsze i tych drugich nie można "zmusić" do gorliwości. Jest to więc średnio skuteczny sposób.
 11. I oczywiście w Polsce, choćby nie wiem jak skuteczny był ten lek, to nigdy nie zostanie on zalegalizowany. Bo nieważne jest życie i zdrowie Polaków, a trzymanie narodu "za mordę" przy pomocy totalnie zmanierowanych i wypełniających wszystkie, nawet najgłupsze "przykazy" prawa (co akurat nie dziwi, bo jest naturalną ich cechą) organy ścigania.
 12. miss1984

  Jakość życia <-> stan umysłu

  Hmm...po krótkim przemyśleniu uważam ,że to tylko częściowa racja, że od podświadomości i stanu umysłu oraz afirmacji zależy nasza jakość życia. To w końcu skomplikowany temat, na który wpływa wiele czynników i co gorsza nie ma jednej recepty na szczęście, choć jednak z biedy wynika większość ludzkich problemów, a akurat bogaci ludzie są w większości, pomimo nawet jakiś pojedynczych trosk, szczęśliwsi...I, mimo, że nie ma jednej recepty na szczęście, to sposób na nie każdego z osobna zawiera jakieś tam cechy wspólne z innych osób "sposobami na szczęście". Sam sposób myślenia, afirmację i podświadomość to po prostu za mało, chociażby nie wiem , jakby człowiek pracował nad swoim myśleniem.
 13. miss1984

  Porozmawiajmy o ekonomii

  No, niestety, u nas pieniądze z podatków są w większości rozkradane, zwłaszcza z Vatu ( wiem, bo znam osobiście kogoś, kto przepracował w US ponad 20 lat, więc musi się na tym znać, ale mniejsza z tym), więc bez sensu, ze płacimy takie wysokie podatki, skoro niewiele z nich zostaje i tak wykorzystane...Poza tym szkoda, że nie zajmie się tym Unia Europejska, a bezwzględne wyzyskiwanie większości polskich obywateli trwa w najlepsze...Ponadto właśnie dlatego nie warto chodzić na wybory, skoro stale rządzą ci sami, a wszystkie partie kłamią posługując się prawicowa czy lewicową propagandą i mieszając przeciętnemu zjadaczowi chleba w głowie...Uważam więc, że Polska się dopiero zmieni i odrodzi, jak nastąpi wymiana pokoleń- polityków i rządzących tak naprawdę nimi wielkich koncernów i lobbystów grup "trzymających władzę", chociaż zawsze pozostaną też dzieci tych "wrogów ludu", który zapewnili sobie dobry byt wchodząc do UE na chorych warunkach i uzależniając nas tym samym od innych krajów. Ogólnie sądzę też, że przy dzisiejszym wzroście gospodarczym i ogólnym zastoju widocznym gołym okiem nawet za 100 lat nie dogonimy krajów starej UE. Państwo polskie jako instytucja działająca pod wpływem różnej maści nic niewartych szumowin nie najlepiej wypełnia swoje funkcje i nie jest prawie w ogóle "opiekuńcze", co powinno być jego główną cechą. Niestety, taka jest prawda, że z naszych oszczędności, również emerytalnych, jesteśmy okradani, a w niekontrolowany sposób kasa idzie w "czarną dziurę", dlatego najlepiej postarać się o podwójne obywatelstwo i "obcą" emeryturę- i tyko takie osoby-wyjątki będą żyły na wysokim poziomie i nie będą martwiły się biedą. Większość Polaków skazana jest więc na biedę i złe rządy, a podatki powinny być obniżone wraz ze wszystkimi chorymi składkami, skoro podwyższanie powoduje większe marnotractwo publicznych pieniędzy i nic więcej. Ogólnie jest więc żle i nikt z tym nic nie robi, nikt jawnie się nie buntuje a inna sprawa, że wyprzedano i wyprzedaje się dalej majątek narodowy, a kolejną nasza bolączką jest bardzo zła relacja naszych płac do coraz to wyższych cen. Za granicą zaś tego nie ma wraz z brakiem innych różnego rodzaju patologii. Ogólnie życzę więc Wszystkim Czytającym udanej "ucieczki" stąd, zagranicznych emerytur i życia "na poziomie" osiągniętego w nieważne jaki sposób. Bo, niestety, ale mieliśmy cholernego pecha od często złośliwego losu, że urodziliśmy się w takim biednym i chorym kraju jak Polska. I sorry za odkopanie starego bardzo tematu, który i tak jest raczej ponadczasowy...
×