Skocz do zawartości

ErgePL

Doświadczony
 • Zawartość

  558
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  2d 8g 52m 2s

O ErgePL

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka
 • Urodziny 16.12.1992

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

14211 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje ErgePL

 1. Nie ma to jak oglądać na innym forum o rc, fragmenty swoich recenzji które są zajebane i nie dodane przeze mnie ;) Bo gdyby nie te fragment, recenzja nie jest już taka sama. A tu co, dowiaduje się od osób trzecich, že mam jakieś konto na forum. Wchodzę i widzę Misjonarza który ma 89 postów i na to tylko 5 pkt. reputacj ! :E Nie kochani, to nie mogę być ja. Sprawa zglpszona tamtejszej administracji, a ja przynajmniej wiem, że  moje recerzje/fragmenty są na tyle wartościowe, że ktoś próbuje być fajny bo niby wziąładnie, a tylko użył 500mg na raz 4CECa.

  A wiecie co jest najlepsze? :E Że tam się nie dba o takie rzeczy jak kontrolowanie tego czy posty są autentyczne, bo to widać kiedy coś jest oryginałem i co zajebane ;)

  I prośba do was - jeśli zauważycie moją aktywność stąd, gdzieś indziej niż tu, dajcie znać. Bo to było nie fajne, no.to tyle.

  kc <3

  1. tak_ten_cats

   tak_ten_cats

   to nie tylko twoje, zauważyłem że bardzo dużo postów jest skopiowane na dopki

   za nie długo to będzie chinska kopia dopalamy.com

   ale jaja

  2. ErgePL

   ErgePL

   Pozdrowienia z Chin! :ph34r: Po Breathcie już cztery godziny chyba jak nie kilka więcej ;)!Jeden psik per klama jedna godzina per 80 minut czasu, póki co już 7 bełtów za mną, co cztery mnie powitaly po pierwszym psiknięciu,  a następne trzy pojawiły się psiknięciem wcześniej będące wywołane złą popiitą co jakbym wysłał sok, a narzygal wtedy to różnixa żadna. A patrząc na to jaką moc ma Breath i jakim opioidem jest,  to ogólny dotychczasoey wynik dwóch serii po kilku niepozornych pojedynczych strzałach jest dla mnie jak najbardzirej do przyjęcia. A teraz nie będę leciał do kibla albo bełtał na podłogę, tylko głowa za burtę i do miski, co bym szorować pokładu juz nie musiał i jak za sterami byłem tak dalej jestem, co by mnie Chiński Smok na Morskich Falacha ciągnąć jak jakiś wariat już niie musiał, a jedynie leżymy leżymy obok siebie i dryfujemy po ocenianie cały czas się kołysząc na boki, słuchając muzyki czując się całkiem gdzie indziej niż jesteśmy i czując się inaczej, niż byśmy się czuli po czymś innym.... ^_^ 

   Ale jeszcze Chiński Smok do tego wszystkiego nie zionął ogniem, a więc liczę na to że przy odpowiedniej tresurze ogrzeje nas w środku nocy na statku i zrobiło się trochę jaśniej! ;)

×