Skocz do zawartości

depasII

Doświadczony
 • Zawartość

  694
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2
 • Czas Online

  2d 11g 58m 29s

depasII wygrał w ostatnim dniu 18 Styczeń 2015

depasII ma najbardziej lubianą zawartość!

O depasII

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

6311 wyświetleń profilu
 1. Echem, z tego miejsca chciałbym dogłębnie przeprosić za moje tutejsze posty które mogły/musiały wyglądać na świadomą afirmację strzelania po kablach, tudzież dożylnego przyjmowania paranarkotyków zwanych RC. Trochę ich tu jest, z tego co pamiętam, co dożywotnio będzie mi ciążyć na życiorysie. Czasu nie cofnę, postów nie usunę, ruiny swojego pseudo życia nie odbuduję, zniknąć cichaczem nie mogę bo administerka mnie zlewa i nie raczy zamknąć konta, dlatego w międzyczasie pragnę przeprosić każdego kogo moje gówno-posty mogły kiedykolwiek podtrzymać w  wierze  że ten sport jest wart gry, bo nie jest ni chuja, a tym bardziej te sugerujące że walenie iv to jakaś pierdolona wyższa szkoła jazdy lub cokolwiek innego. Ponieważ dożylne przyjmowanie narkotyków, tych prawdziwych, a tym bardziej tych śmieszno-strasznych znanych jako research chemicals dla żartu, mimo że degradują ciało-umysł znacznie szybciej i trwalej niż znane i lubiane narkotyki typu ścierwo vel amfetamina, to zwykłe muliste dno, dla niepoznaki miękkie i ciepłe, ale nadal dno.

 2. 2-FMA HCl

  Nie czaję skąd duże zainteresowanie, przed 2015 kilka razy brałem to od pojedynczego i poza pięknym ścierwnym zapachem, kompletnie mnie to nie ruszało, w każdej dawce (tylko nos), efekty porównywalne z kawą co najwyżej (już MPA było lepsze). 4FMA przy tym to niebo a ziemia jest za to.
 3. Alterc*emi*a*s.com

  Acha, należy się też duży plus za kontakt i tempo realizacji, pakowanie również na optymalnym poziomie. Wcześniej opisywałem pokrótce Hexen, dzisiaj dwa słowa o 3CMC: Jeden z aktywniejszych sortów jakie miałem okazję testować, choć fakt faktem że trójki i czwórki pobieram nieczęsto, jakoś jedne i drugie słabo na mnie działały zawsze. Tutaj jest naprawdę dobrze, pobierano sniffem głównie oraz parę razy iv, materiał głównie stymulujący, euforycznego działania praktycznie nie stwierdziłem ale też po trójce nie oczekiwałem. Stymulacja jednakowoż przyjemna, zaskoczony na plus, dokładki działają jak trzeba choć im dalej w las tym więcej jakichś kardio nieprzyjemności, ale u mnie to ostatnio normalna sytuacja prawie po wszystkim. Ogólnie podobało się, mimo że trójka była i będzie moim drugim albo trzecim wyborem, daję 7/10.
 4. Alterc*emi*a*s.com

  Otrzymano po gramiszczu oferowanego przez vendoro produktu, a zatem 3CMC, 4CMC i Hexen. Mojemu narko sercu szczególnie bliski od zarania jest Hexen, dlatego widok tych maleńkich igiełek prawie doprowadził mje do łez, na moje tak właśnie powinien wyglądać wzorcowy Henryk, żadne lepkie prochy, płatki czy inna miazga, igiełki to jest to właśnie. Od sniffa do iv, każde podanie dawało radość i znaną i lubianą ochotę na więcej, do ostatniej igiełki. Słowem, Hexen z górnej półki, aktywny już od śmiesznych 30mg per nos, niemożliwy do odłożenia na później, mocne 8/10.
 5. 4-CMC; Klefedron

  Po prawej masz banner sklepów, nazywa się tak jak wątek tenże...
 6. Tytoń Afrykański

  magiczny ogród, google
 7. 4-CMC CRYSTAL - BESTCHEM.NL

  Ociągałem się z recką, problemy były, ale też niestety mogę tylko potwierdzić słabe recenzje powyżej, po odstawce SSRI oczekiwania na eufo przygodę były duże, jednak efekty mizerne. Poczęstowane również znajomego z zerową rc tolerką, opinia podobna. Podawane było tylko per nos, od 100 mg do 300 mg, początkowo solo, następnie na stim podkładzie. Bardzo słabe efekty, nie umiem nawet powiedzieć na pwno czy to był klef, bo i doświadczenie w trójko-czwórkach mam niewielkie.
 8. the**ploaders

  Dotarło, plus bonus 1g 4MPHP w krysztale. Badania trwają.... APiHP również kryształowy, to się ceni
 9. Odstaw wszystko co wyzwala adrenalinę lub blokuje jej rozpad.

  Hexeny nie Hexeny.

  Dziś popołudniu pogadamy...

 10. BESTCHEM.NL - WITAMY - INFO - GŁÓWNY

  Sprzyjemonościom Kolejny miesiąc nie biorę leków blokujących/osłabiających działanie serotoninowych rc, także pierwszy raz od dawna jest możliwość obiektywnego przebadania czwórki.
 11. opiaty a swedzenie

  antyhistaminy, tyle wiem, ale jakie konkretnie i co do bezpieczeństwa/dawek to już mam nie wiedziane
 12. i.v.

  ja się na tym nie znam, stan moich żył i okolic to dobitnie potwierdza. nigdy nie udzielałem rad w tej kwestii i nigdy tego nie zrobię, z całego serca odradzam tą dyscyplinę narkoolimpijską.
 13. Pracy użytecznej społecznie czar....

  1. Z zyciem sie pojednaj

   Z zyciem sie pojednaj

   Praca uczy odpowiedzialnosci

  2. depasII

   depasII

   Jestem za, ta społecznie użyteczna wcale nie gorsza, problem mam ze swoją głupotą która mnie sądownie do tej pracy doprowadziła.

 14. PV8(HCI) Powder

  Niejeden alfawraczek się ucieszy, ósemeczka dobra jest.
 15. the**ploaders

  3mam za słowo
×