depasII

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  476
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  69d 20g 37m 54s

Reputacja

167 Kozacka!

8 obserwujących

O depasII

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz
 • Urodziny 30.11.1982

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3100 wyświetleń profilu
 1. triplab.xx

  Według trackingu moja sampel paczka od ***** nie ruszyła się z urzędu nadania, ocb?
 2. Analog Alfa Pvp ONE and ONLY

  Wielokrotnie brałem w przeszłości tenże analog i tylko pozytywne opinie mogę wyrazić, patrząc teraz na skład nie dziwota czemu taki zacny jest.
 3. R*SA*E.O**

  Słynny mailowy vendor otworzył stronkę, piszcie opinie.
 4. Predator-Rc Ogólnie

  MD PHP i bk EPDP Orange, można dosypać Hexa i jedziesz po horyzont.
 5. N-Ethyl-Hexedron Orange Crystal

  Zgadza się, Orange Crystal heniek dobry w penis, tylko polecać.
 6. Predator-Rc Ogólnie

  I wszystko wróciło do normy, grzechy wybaczone, lud forumowy w tym ja znów kocha preda, alleluja i do nosa!
 7. Predator-Rc Ogólnie

  Predo jesteś włądcą dusz i umysłów, co ta chemia z Nami robi...
 8. Predator-Rc Ogólnie

  MAIL JEST SPOKO SAMPLE   Lol załapałem się?
 9. Predator-Rc Ogólnie

  Jasne, ośmieszaj mnie i upokarzaj, za to że opisałem w prostych słowach i nie wyzywając cię wcale w żaden chamski sposób, jak sprzedałeś mi po cichu coś innego co zamówiłem. Nie masz wiele klasy predo, można było milczeć albo w jednym zdaniu przyznać się do mało uczciwego zachowania.Nie ma co dalej ciągnąć tematu, oczekuję wysłania mi właściwego tematu jako uczciwe zadośćuczynienie i ani odrobiny więcej. Jestem oszustem?   Ok wystarczy nie ma co ciągnąć bo robi się spam, zaoferowałeś rekompensatę, to uczciwe, skorzystam z przyjemnością, sprawa załatwiona pozytywnie, pozdrawiam. Mam u ciebie blisko 30 zamówień i zamierzam dalej zamawiać.
 10. Predator-Rc Ogólnie

  Tak zgadza się, teraz jest info i jest prawilnie, tylko wcześniej nie było, proste. Wynagrodzić możesz mi bardzo łatwo, wystarczy że wyślesz mi za free 1g prawdziwego 4CMC, znów proste.
 11. Predator-Rc Ogólnie

  Nie to nie jest śmieszne że robisz w chuja w tym względzie od dawna.
 12. Predator-Rc Ogólnie

  Ale dopiero od kiedy strona padła i powstał katalog w PDF, ja zamówiłem 4CMC Brown, dostałem gówno, opisałem to a ty predo pisałeś mi że gadam głupoty i się nie znam, sort na bank prawilny. Tymczasem sprzedałeś mi gówno zamiast 4CMC. Gdzie ta uczciwość o której piszesz?
 13. Predator-Rc Ogólnie

  Teraz wiem czemu predowe 4CMC Brown ostatnim razem było takie chujowe, pożarty gram ledwie musnął, oj nieładnie, zamawiałem w okresie kiedy strona działała normalnie i nie było możliwości przeczytać że to tak naprawdę był 4CEC, czyli patrząc realnie, zostałem oszukany zwyczajnie, dostałem co innego niż zamówiłem, opisałem złe wrażenia i vendor tłumaczył że coś mi się musiało pomylić bo sort na 100% prawilny i w ogóle o co mi chodzi. Teraz wszystko jasne, zrobiono mnie w chuj zwyczajnie, dzięki predo.
 14. Miesiąc bez fazy, ciało w formie, umysł bystry i sprawny, ale wkurw i frustracja rosną. Potrzebuję stymulacji jak alkoholik klina, Boże dzięki za charytatywne sample, amen.

 15. triplab.xx

  Przyszedł mail że "płatność zaakceptowana", oczywiście żadnej nie było wszystko free, także radość bo zapowiada się przerwa od przerwy w ćpaniu przymusowej, jupiii