Aress

TesTer
 • Ilość dodanej zawartości

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  123d 17g 53m 50s

Reputacja

113 Kozacka!

6 obserwujących

O Aress

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1046 wyświetleń profilu
 1. Konkurs

  2fa
 2. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 3. Zlamac czlowieka cz 3 (nie ostatnia)

  Jeszcze za czasów lepka były organizowane w szkole jak każdej wycieczki. Ta była do Warszawy, młody Aress ze względu na brak chętnych sam musiał się raczyc palonym skunem w celu umilenia wieczoru w hotelu. Wszystko pięknie, ale położył się spać, że snu się wzbudził, przeszedł holem do drugiego pokoju. Pamiętam jak dziś ze stałem i zastanawiałem się dlaczego oni wszyscy śpią w naszym pokoju (to był ich pokój więc nie było miejsca żeby się położyć plus ktoś spal na podłodze). Obudziłem się już u siebie, dopiero rano do mnie doszlo że byłem na "spacerze" i to jo był mój pokój. Dobrze ze spali wszyscy, ciekaw jestem czy by mnie tak nagle olśniło gdyby ktoś mnie chciał "wybudzic" no i ciekaw też jestem jak na monitoringu wygladalem   Przy twojej akcji to jest nic, ale też ciekawe no i tylko raz takie coś z mj miałem a nie raz palona do spania.  Pozdro luks
 4. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 5. Demoon Ogólne info

  Już nie raz korzystałem z usług vendora, zawsze wszystko w największym porządeczku. 
 6. China Vapor

  Na wstępnie chciałbym podziękować za możliwość przeprowadzenia badań produktu którego recenzję macie poniżej: Nazwa: China Vapor amulet ochronny Od: Dopki.club Ilość: Standardowa buteleczka 10ml Wygląd: Olejek o żółtym kolorze, w standardowej do olejków buteleczce z białą nakrętką. Dawkowanie: Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł! Unikaj dawkowania na oko! Początkujący laborant: Średniej długości mach a potem dobrać pod siebie Doświadczony laborant: 2-3 Machy a potem dobrać pod siebie Czas działania: 10min<30min Opis: Badania przeprowadziłem używając epapierosa Joyetech eGo AIO. Od zapalenia wchodzi spokojnie tak do minuty. Dla tych co znają pozostałe amulety z rodzinki CHINA to działanie bardziej w kierunku amuletu China White niż amuletu China Breath tylko że mocniej i z tą zaletą że zawsze można dopalić i wygodą w użytkowaniu dzięki postaci w jakiej amulet jest. Działanie typowe dla opio, początkowo robi się cieplutko, dobry humorek, zwiększona pewność siebie i chęć nawiązywania kontaktów. Dobrze się rozmawia a jeszcze jak się bada z kimś to jeszcze lepiej. Z czasem dochodzi senność, można dopalić i działać dalej. U mnie wystąpiły nudności(przy china white tez) z którymi walczyłem pijąc wodę chociaż przy dłuższych badaniach wygrały ze mną, u znajomego nie wystąpiły więc to kwestia indywidualna. Występuje też problem z oddaniem moczu, ale jak postałem trochę to poszło. Efekty działania: Psychiczne: pewność siebie, motywacja, dobra gadka, dobry humor Fizyczne: przy dobre ilości występują zaburzenia równowagi, cieplutko Zjazd: Nie ma, amulet ułatwia zasypianie więc + Wady i zalety: + Działanie + Wygoda badań + Nie śmierdzi + Po zakończeniu badań można dalej funkcjonować - Mdłości potrafiące wywołać wymioty - Cena - Czas działania - Problem z oddawaniem moczu Podsumowanie:  Fani china white czy innych opio w stylu u47 będą zadowoleni. Ja jestem zadowolony. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 7. LegalneRC ogólnie

  @SIN
 8. LegalneRC ogólnie

  Mixowal, mixowal i strucie zmixowal. Trochę lipa bo się nic o czwórce nie dowiedzieliśmy, a ja nie wiem czy szybko badania zrobię. Jeśli się okaże że ta 4 nie jest  4ką to ja sobie odpuszczę badania a odczynniki trafią do utylizacji.  Nie wiem czy vendor Sb zdaje  sprawę z niebezpieczeństwa jakie noszą badania na research-chemicals, tego to nie wiadomo bo nie przechodzą odpowiednich badań, (dlatego legal)  co niesie niewiadome ryzyko, ale wysyłanie odczynników z innym podpisem niż są w rzeczywistości to jest stwarzanie jeszcze większego niebezpieczeństwa... Przecież to się przekręcić ktoś może  //Ten post nie jest opinią dot. produktów tylko podejścia vendora które jest karygodne   
 9. LegalneRC ogólnie

  @Seds Nie chciałem zawrzeć wszystkiego żeby w recenzji mieć co wstawić ale najwyżej się powtórzy. Tak, 200mg koło 18 nocka zerwana. Nad ranem jak już pewne że nici ze snu to dorzucone 75mg aby dzień rozpocząć. 
 10. LegalneRC ogólnie

  Recka wpadnie w swoim czasie, póki co wpadłem zostawić krótkie istotne info co do trójki: Uważajcie z dawkowaniem, to nie robi jak którakolwiek 3cmc z którymi miałem okazję obcować w swoim labie. Nie radzę rozpoczynać testu od 200mg wzwyż jak to się robi przy chlorkach. Mocny speed więc nie pośpicie jeśli ktoś chciał Sb umilić wieczór dzień przed pracą to radzę przełożyć badania. Dodam jeszcze że nie boli przy badaniu w probowce oznaczonej SNIFF. Nie spotkałem się jeszcze z taką, odnoszę wrażenie że albo coś innego lata zamiast trójki bądź szatan ją ugotował w swoim kotle.  Tyle ode mnie, mam nadzieję że się komuś przyda, pozdro 
 11. China Breath 10ml (opio) ''bez przypału'' 80pln

  No ja nie mówię że nieaktywny, tez z początku spodziewałem się czegoś wow po pierwszych reckach, że nie dla nowicjuszy itp sam sie lekko obawiałem, wyszło jak wyszło.. Nie naliczycie się 100 psikniec. Takie lżejsze opio może właśnie dla nowicjuszy. 
 12. China Breath 10ml (opio) ''bez przypału'' 80pln

  A już myślałem ze to tylko ja jestem jakiś odporny... 
 13. Szczęśliwego nowego roku, bezbolesnych spływów, zero wałków, żadnych badtripów, prawilnych vendorow, spełnienia i utrzymania zaplanowanych postanowień,  udanych badań w laboratoriach, zeby nie brakło odczynników do badań :E:piwko:A i jebac delegale wraz z coraz bardziej szkodliwym ścierwem. 

  1. damian3274656

   damian3274656

   I zdrowia i szczęścia ;p

  2. Aress

   Aress

   @damian3274656 No tak, wiedziałem że o czymś zapomnę....:E Dzięki i wzajemnie wiadomo :okulary:

  3. damian3274656

   damian3274656

   Dzięki mordo z fartem :E

 14. China Vapor

  @sewciu95 ty dowcipnisiu.. Vendor nie wykazał chęci poddania produktu testom ze względu na cenę więc w czym problem że jestem ciekaw opinii? 
 15. China Vapor

  @ErgePL Czekamy na opinie