Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Aress

Użytkownik Forum
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

About Aress

 • Rank
  Weekendowy Entuzjasta Władka

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,449 profile views
 1. Aress

  Sklepy RC Niemcy

  Podbijam temat, kto coś? Jakiś sklep internetowy w DE do polecenia.
 2. Aress

  Demoon

  Juz wezwanie za demona mialem, pozdro
 3. @keep it paleJakas opinia na temat difenidyny?
 4. #Update. Mimo że strona wygasła, na mailu kontaktu nie ma, to zachowali się dobrze i wywiązali z zamówienia, pzdr
 5. Ktoś zamawiał coś ostatnio? Strona wygasła dzisiaj, a zamówienie opłacone
 6. SteelSeriers zowie fk1, mysz się sprawuje. Ma to czego brakowało poprzedniczce (SteelSeries kinzu v2), czyli boczne klawisze przydatne bardzo w komunikatorach. Trochę złym pomysłem było umiejscowienie klawisza zmiany czułości pod myszką, ale cóż, w sumie i tak sie go tak nie używa, raczej ustawia się w grach.
 7. Jeszcze za czasów lepka były organizowane w szkole jak każdej wycieczki. Ta była do Warszawy, młody Aress ze względu na brak chętnych sam musiał się raczyc palonym skunem w celu umilenia wieczoru w hotelu. Wszystko pięknie, ale położył się spać, że snu się wzbudził, przeszedł holem do drugiego pokoju. Pamiętam jak dziś ze stałem i zastanawiałem się dlaczego oni wszyscy śpią w naszym pokoju (to był ich pokój więc nie było miejsca żeby się położyć plus ktoś spal na podłodze). Obudziłem się już u siebie, dopiero rano do mnie doszlo że byłem na "spacerze" i to jo był mój pokój. Dobrze ze spali wszyscy, ciekaw jestem czy by mnie tak nagle olśniło gdyby ktoś mnie chciał "wybudzic" no i ciekaw też jestem jak na monitoringu wygladalem Przy twojej akcji to jest nic, ale też ciekawe no i tylko raz takie coś z mj miałem a nie raz palona do spania. Pozdro luks
 8. Szczęśliwego nowego roku, bezbolesnych spływów, zero wałków, żadnych badtripów, prawilnych vendorow, spełnienia i utrzymania zaplanowanych postanowień,  udanych badań w laboratoriach, zeby nie brakło odczynników do badań :E:piwko:A i jebac delegale wraz z coraz bardziej szkodliwym ścierwem. 

  1. damian3274656

   damian3274656

   I zdrowia i szczęścia ;p

  2. Aress

   Aress

   @damian3274656 No tak, wiedziałem że o czymś zapomnę....:E Dzięki i wzajemnie wiadomo :okulary:

  3. damian3274656

   damian3274656

   Dzięki mordo z fartem :E

 9. Lufka - szkło, berło, lufa, szkita Zapalniczka - ogień Papierosy - szlugi , fajki , papierosy Rurka do wciągają - zwijka Policja- psiarskie Gram/3gramy- giet/sztuka/gie Pusto- jak miejsce to że "wolne", a jak pusto z smakolykami to "lipa"
 10. Aress

  FakeShop

  Zrezygnowaliscie z logowania ? Czy to tymczasowo
 11. @narayan, a na pytania:Co kupiłeś? Ile kupiłeś? Po co kupiłeś? I do czego Ci to potrzebne co powiedziałeś?
 12. Aress

  *ret*ristal.co*

  A te ceny jakie niskie, podpinam się pod kolegę. Jakieś info?
 13. LISTA WYBRAŃCÓW, gratuluje tym co się dostali. Mam nadzieje że coś z tego wyjdzie :) 

   

  1. Bobik.

   Bobik.

   Myślę że efekt już się dokonał. Zostali wycięci pasożytujący tzw. userzy, którzy z forum nie korzystali, tylko je wykorzystywali.

 14. Aress

  euforyczny

  Podpowiedź domenowa to niebieski trójkąt, ale... a db sami zobaczycie
 15. @up Pewnie robią tak ze względu na wejście tej USTAWY

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...