Aress

TesTer
 • Ilość dodanej zawartości

  208
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1
 • Czas Online

  159d 21g 51m 34s

Aress last won the day on Kwi 11,

Aress had the most liked content!

Reputacja

130 Kozacka!

6 obserwujących

O Aress

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1196 wyświetleń profilu
 1. Jeśli będą prezentowali jakość na poziomie to w czym problem? A może to po prostu pewnego typu zabezpieczenie się gdyby (nw na jakiej podstawie) zamknęli by im sklep, to zamkną 1 a nie 100% przychodu więc tym drugim mogą się na spokojnie odkuc. Ja jak @Miziakraczej też złego słowa nie mg powiedzieć.
 2. Nie przychodzą na maila powiadomienia z forum.
 3. A to ja tak 5-8g na około 3dni, masz racje @gks132fuf w roztworze jest nieodpowiedni dla tych co nie mają pojęcia stanowi przede wszystkim w tej formie niebezpieczeństwo. No i sam w sobie odczynnik niezależnie od formy w której by nie był oraz nieważne kto do niego startuje względem "doświadczenia" czy to stary wyjadacz czy świeżo rozpoczynający naukę chemii laborant, FuF ma strasznie silny potencjał uzalezniajacy (nie tylko psychicznie ale co jest najgorsze) również fizycznie więc tak od siebie odradzam zaczynać wgl. Przestroga zbudowana niestety na doświadczeniu, przeszło już z 50g maczanki w ciągu ostatnich 30dni. Popieram @biochem, dysocjanty mile widziane. No i chętnie bym spróbował maczanki na difenidynie, nie spotkałem się jeszcze z taką a mogłoby być naprawdę ciekawie. Od siebie dodam jeszcze że u47700 by się przydał. Dało by radę któryś z tych produktów wprowadzić? Tak swoją drogą to macie dość wysoką cenę jak za homipta, konkurencja ma o polowe taniej za więcej.
 4. SteelSeriers zowie fk1, mysz się sprawuje. Ma to czego brakowało poprzedniczce (SteelSeries kinzu v2), czyli boczne klawisze przydatne bardzo w komunikatorach. Trochę złym pomysłem było umiejscowienie klawisza zmiany czułości pod myszką, ale cóż, w sumie i tak sie go tak nie używa, raczej ustawia się w grach.
 5. Pękło już z 25g, efekty przeze mnie lubiane typowe do opio, cieplutko, miło, motywacja do działania, dobrze się gada, po większej ilości senność, mogą również wystąpić nudności. Efekty utrzymują się tak do pół godziny. Tolerancja wzrasta z ilością i częstotliwością palenia, a pali się jak najwięcej aby uzyskać jak najmocniejszy efekt.Jako że jest to dość specyficzna maczanka to nie wszystkim zasmakuje, znam szczura który po 1 machu tak do pół godziny był mega senny, miał mocne nudności i było mu strasznie gorąco wraz z potami. Do wszystkiego trzeba dobrać odpowiednią dawkę. Zaczynałem od kioskówki, potem wszedł większy kaliber z którego już "prosta" leciała na rozgrzewkę. Tak to techniką "wiadra", takich wiader to potrafiłem z 7 załadować pod koniec ostatniej 10. Z prostej pali w gardło, kaszle się trochę a przy wiadrze wgl. Ale żeby nie było że wszystko takie kolorowe, maczanka ma silny potencjał uzależniający, łatwo wpaść w ciąg którego przerwanie odczuwalne jest nie tylko psychicznie ale również psychicznie, człowiek jak już uda mu się zasnąć po pół nocnym wierceniu i spinaniu mięśni, jest w stanie obudzić się w nocy żeby zapalić by móc spać dalej, wszystkiemu towarzyszy niska cena dzięki której jeszcze łatwiej wpaść. Trzeba być ostrożnym żeby się nie wciągnąć co jest trudne. Początkującym graczom raczej odradzam bo szkoda by już na starcie skończyli przygodę z badaniami, chociaż może to i dobrze? Działanie 9/10, działanie satysfakcjonujące ale ze względu na szybko wzrastającą tolerancje. Cena 10/10, cena jest rzeczywiście niska mimo że była jeszcze niższa, ale i tak bez zastrzeżeń. Wysyłka 11/10, tutaj akurat PERFECT, odczynniki jak zwykle na następny dzień od otrzymanej płatności. Jeśli wykonana została rano to wysyłają jeszcze tego samego dnia. Ocena ogólna 7/10, ze względu na mocny potencjał uzależniający.
 6. Tylko gieta? To szkoda zamówienie składać, wysyłka wynosi drugie tyle brać piątki minimum żeby potem nie żałować. U mnie już pękła piątka, dycha, no na 50 sobie pozwolić nie mogę, mogło by się to różnie skończyć więc pora na kolejną 10. Wspominałem ciut wcześniej że wstawie recenzję, ale rozkoszując przygodami z czarodziejem zapomniałem o wątku. Wleci za dnia za to tego juz wyżej cenionego
 7. @BestchemW takim razie ja mogę się podjąć testów. No chyba ze macie już kogoś na miejsce Durfeya.
 8. Nazwa: U-47700 Od: Predator Wygląd: Biały proszek, jakby drobniejszy niż mąka Ilość: 0,5g Dawkowanie: Początkujący 20mg, doświadczeni sami dobiorą dawkę ponieważ w przypadku odczynnika z tej rodziny trzeba być ostrożny Czas działania: 1h Efekt działania: Badania przeprowadzone przy użyciu próbowki sniff. (ponoć p.r działa najlepiej ale nigdy tą drogą nie podawałem nic i nie ciągnie mnie ). Odczynnik jest bardzo drobniutki, lepi się trochę ale nie stwarza problemów podczas przygotowań do badań. Odwazony, stosowany, takim niebezpiecznym i niesugerujacym nic porownaniem mogę porównać dawkę do zapałki(prosze się tym nie sugerować). Zaaplikowane, sniff niemalże bezbolesny nie jest to pieczenie, ale lekko czuć że coś weszło w probowke. Spływu nie odczulem, wejście już po 4minutach, robi się ciepło wewnątrz, problemy odchodzą, dochodzi empatia i chęć polezenia w tym bardzo przyjemnym stanie, wszystkiemu towarzyszy delikatna senność zależna od dawki i od tego czy byliśmy wyspani np przeprowadzając badania o 15, czy już zbliżała się 00. W przypadku badań o porach wcześniejszych można spokojnie funkcjonować po badaniach czy nawet w trakcie. NIE WOLNO ROBIĆ CIĄGÓW ZE WZGLĘDU NA POTENCJAŁ UZALEZNIAJACY. Uwagi: Jako uwagę dam wskazówkę do badań przeprowadzonych drogą per S., mianowicie mocno ciągnąć gdyż ze względu na właściwości fizyczne może trochę nam uciec z probowki jak za słabo pociągniemy. Zjazd: nie wystąpił, chyba że się przesadzi z dawkami i dorzutkami przez noc to mogą wystąpić nudności dzień po. Niestety nie mam porównania do dotychczasowego sortu vendora, mam jednak do innych wcześniej badanych z różnych źródeł i sort jest rzeczywiście dobry. Dziękuję predator za możliwość wykonania badań i sporządzenia recenzji na odczynniku lubianym oraz rzadko występującym w moim laboratorium. Co do pozostałych recenzji to pojawią się w tuż po odpowiednich badaniach.
 9. Doleciał sample pack 3, opinie poszczególnych odczynników stopniowo na dniach. Świetne pakowanie
 10. "najleprzej opcji" poważnie? Chyba ten biznesman gimnazjalne teraz pisze..
 11. Namieszane postów że nie wiem czy wybilo już 15. Jeśli nie to SAMPLE PACK 3
 12. Jestem zaskoczony szybkością wysyłki, autentyczna sytuacja. Paka zamówiona koło 9, wysłana tego samego dnia a następnego dnia już u mnie. Chyba odświeżają ciągle stan konta i z biegiem wysłać. Szacunek za to. Recenzja czarodzieja wleci na dniach
 13. Chętnie mogę się podjąć testow i napisać rzetelną opinie @Predator-RC
 14. @ErgePLkiedy wielka konfrontacja?
 15. 2fa