Jump to content

Aress

Użytkownik Forum
 • Posts

  276
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,815 profile views

Aress's Achievements

Weekendowy Entuzjasta Władka

Weekendowy Entuzjasta Władka (4/8)

183

Reputation

 1. Vendor aktualnie prowadzi taka politykę że loguje się raz na jakiś czas, piszę na forum żeby pisać PM, na PM odeślę nic nie wnosząca do realizacji zaległego zamówienia. I tak w kółko ostatnio.
 2. Mi też nie odpisali ostatnio ale wszystko nadal śmiga jak należy, nawet lepiej 😀 polecam, zapowiada się świetny weekend. Zdam relacje po :)
 3. Się jakiś czas trzymałem z odpowiedzią bo rozumiem że bywają obsuwy czy inne problemy w tej branży, ale jak wyżej. Już jakoś ok 10dni zadnej odpowiedzi czy reakcji. Ani mail ani telegram a na pw też cisza tak jak się deklarowali wyżej. Moje zamówienie nawet nie wyruszyło. Także poczekałbym na rozwój sytuacji i aż się vendor wywiąże.
 4. Ktoś dostał ostatnio odpowiedź?
 5. Potrzebuję 3/4cmc bez problemow z zaśnięciem bo po piaskowym zasnąć nawet przy dużej ilości alkoholu dla mnie graniczy z cudem a to warunek konieczny.
 6. 4cmc, sorcicho szklisto brązowe. Bardzo dobra jakość ale zasnąć nie da rady niestety😑 Dosyć mocno masakruje śluzówkę. Super ceny, oraz brak wysokiego progu przy zamówieniu.
 7. A jak ze snem po 3cmc oraz 4cmc?
 8. Gdzie najniższy próg zakupów i dobra jakość 3/4cmc. Bo nie widzi mi się budować koszyka na siłę za 400-600zl gdy chce tylko kilka g 🙂
 9. Potrzebuję trójkę bądź czwórkę, byle by spełniała jeden najważniejszy wymóg. Nie może wywoływać żadnych problemów z zasypianiem bo to meczarnia, testowałem od predka 3mmc white i limited oraz 3cmc big no i pospane, trzeba było się ratować benzo. Nie moge sobie pozwolić na nie przespane noce.
 10. I co to za krzywe reakcje na post, nie jestem na forum od wczoraj żeby się bawić w jakieś lewe gierki. Nie wiem czy pred działa na ten moment. Ja dostałem pake normalnie, tak jak pisałem. Akurat trafiłem na moment gdy zmieniał przewoźnika.
 11. Ogólnie to lata aż miło, pozdro
 12. @Xtcmantak samo mam, pewnie coś z serwerem
 13. Jakieś opinie o mmc?
 14. Gdzie teraz po staropodobna 3mmc z dużym eufo bez problemów ze snem? Dobrze jakby vend też benzo miał ale nie musi być.
 15. @up. @Predator-rc.info Aktualne? Potrzebuje nowe hasło 🙂
×
×
 • Create New...