Skocz do zawartości

Andrzej88

Memberzy
 • Zawartość

  229
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  9g 17m 11s

1 obserwujący

O Andrzej88

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Ostatnio na profilu byli

681 wyświetleń profilu
 1. 4CMC PRIMA SORT MOON ROCKS !

  Witam Tak wygląda sort który dostałem początkiem zeszłego tygodnia, różni się od tego co było kiedyś 2 miesiące temu dość znacznie, w sierpniu były to duże mleczne kryształy, tylko mleczne. Natomiast ten sort to mix drobnych mlecznych (które są prawdopodobnie dokładnie tym co było poprzednio tylko rozdrobnione) oraz drobne bezbarwne w proporcji mniej więcej pół na pół. Wygląda jak dwa różne sorty zmieszane ze sobą. Co do działania wypowiem się po testach.
 2. Predator-Rc Ogólnie

  @Modyfikowany922 nawet wskazane. Po to sie stosuje sildenafil/tadalafil na stimach czy euforykach bo libido w kosmosie a przyjaciel jest miękki lub pół miękki. Warunek jest taki ze nie możemy miec żadnych problemów z serduchem bo podwójnie je wtedy obciazamy. Dawkowanie tadalafilu około 10-30 mg, sildenafil 50 mg do max 200mg. Tadalafil działa do 24 a nawet 36 godzin. Sildenafil max 6-8 godzin. @Cronaldo, od razu przychodzi (automat)
 3. Predator-Rc Ogólnie

  Kiedy wraca 3cmc prima? Zrobiłem zamówienie dnia D, natomiast D+1 kasa dotarła na konto ale tego samego dnia Pred pisał ze juz wprzedane...
 4. Predator-Rc Ogólnie

  ponawiam pytanie, kiedy wroci moon rocks ps? Dla mnie byl to u was najlepszy sort.
 5. Predator-Rc Ogólnie

  Kiedy wraca na stan 4cmc moon rocks prima sort? Da się zamówić pojedyńcze gramy, ale przy ilości np 50g pisze brak towaru. Czy sort będzie ten sam co wcześniej?
 6. Predator-Rc Ogólnie

  mlodyop zależy od regionu... u mnie często dostarczali nawet w sobotę, ale niestety nie zawsze. Z tą sobotą to jest tak ze czasem dostarczą a czasem nie, ruletka.
 7. Predator-Rc Ogólnie

  ile mg na tabsa tego flunitrazolamu? Podobno to kilka razy mocniejsze od clonazolamu. Az sam nie wierze w to co czytam, dawkowanie to chyba od 0.1 mg i to dla ludzi z tolerka? U mnie tolerka spora, usypia mnie dopiero 8mg eti, lub 2-2.5mg clona, ale i tak czuje strach przed tym nowym ultra benzo. Ktoś ma więcej info? Czas działania, dawki?
 8. Predator-Rc Ogólnie

  ile mg na tabsa tego flunitrazolamu? Podobno to kilka razy mocniejsze od clonazolamu. Az sam nie wierze w to co czytam, dawkowanie to chyba od 0.1 mg i to dla ludzi z tolerka? U mnie tolerka spora, usypia mnie dopiero 8mg eti, lub 2-2.5mg clona, ale i tak czuje strach przed tym nowym ultra benzo. Ktoś ma więcej info? Czas działania, dawki?
 9. 4-methylcathinone

  Dostałem jako sampla do jednego z zamówień, nie oczekiwałem po tym zbyt wiele ale po całonocnym maratonie bez snu na 3/4cmc postanowiłem sprawdzić to cos na zabicie zwała, przyjete w ilosci ok 200mg ok 7 godzin po cmc i dorzutki po 100mg co godzinę pozwolily ruszyć sie z wyra i milo przeżyć dzień, poszedłem na spacer, na piwko do knajpy, ogólnie bylo fajnie, bez tego przeleżałbym bezproduktywnie cały dzień. Działanie dość subtelne, w tle, ale na prawdę całkiem mila euforia z nutka empatii pozwalającej zagadać do płci pięknej, jednocześnie bez rozjebanych zrenic, oczopląsu i widocznego dla postronnych osób ketonowego ujebania. Dzięki Predator za sampla, zamówię kiedyś z pewnością do podobnego celu jak wyżej bo chyba odkryłem sposób na mile przejście przez zjazd bez przesuwania go na kolejny dzień. Ciekawi mnie tez jednorazowa dawka na poziomie 500mg p.o. po minimum 2 tygodniowej przerwie.
 10. Predator-Rc Ogólnie

  pisze przecież na stronie predatora, nad okienkiem z danymi do logowania...
 11. Predator-Rc Ogólnie

  @michu! do piatku 05.05. Niestety. Szkoda bo późno się obudziłem i weekend na czysto będzie... nie spodziewałem sie ze az taka przerwę zrobią, ale wiadomo ze każdy chce wypocząć. Cóż pozostaje cierpliwie czekać na pakunek.
 12. 3MMC , ALFA PVP NA TERENIE HOLADNII (ONLY HURT)

  Wysyłka 3mmc na Słowację od jakiej gramatury minimalnej? Np 20-50g też da radę? zaskoczyłeś tym, ze jest nieuregulowane, bo pare osób mi mówilo ze nielegal a do granicy mam 5km... wiec wchodzę w to jeśli to prawda ze dalej nie zbanowali.
 13. Predator-Rc Ogólnie

  Kiedy wróci etizolam w pillsach?
 14. Predator-Rc Ogólnie

  1.5 kg w każdej samarze czyli 3 kg łącznie.
 15. Predator-Rc Ogólnie

  Można prosić o sampla tego 4cmc powder do zamówienia 816? Chyba ze paka już spakowana to przypomnę sie przy następnym zamówieniu. Zarzucisz fotę tego sortu? Jak rozumiem to jest cos innego niż prima big crystal i prima mikro crystal, a nie to samo tylko proch zebrany z dna pojemnika ?
×