Andrzej88

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  220
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Andrzej88

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka

Ostatnie wizyty

618 wyświetleń profilu
 1. @Astralny gdzie tam masz jakies info? Przeczytałem i nic tam nie ma. Pomijając, zepomiedzy dwoma postami potrafi byc przerwa pol roku. Delegaliza cmc to kwestia tygodni, miesiąca, paru miesięcy czy może roku? Pi razy drzwi.
 2. sory ze pisze tutaj, ale przynajmniej jest tu duży ruch kumatych ludzi i mysle ze najszybciej otrzymam odpowiedz. Kiedy planowana jest nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i ban 3cmc 4cmc? Czy jest juz jakas pelna lista substancji które beda zdelegalizowane? Z gory dzięki. Wole wiedzieć z wyprzedzeniem co by nie byc zaskoczonym, a ostatnio mało czasu na śledzenie tego na bieżąco.
 3. mlodyop zależy od regionu... u mnie często dostarczali nawet w sobotę, ale niestety nie zawsze. Z tą sobotą to jest tak ze czasem dostarczą a czasem nie, ruletka.
 4. zjadłeś 20 mg i nie zasnąłeś tylko na black oucie wsiadłeś w auto? Przecież taka dawka uspi nawet osobę ze spora tolerka. nie sprawdziłeś dawkowania substancji przed zażyciem czy świadomie tyle przyjąłeś?
 5. ile mg na tabsa tego flunitrazolamu? Podobno to kilka razy mocniejsze od clonazolamu. Az sam nie wierze w to co czytam, dawkowanie to chyba od 0.1 mg i to dla ludzi z tolerka? U mnie tolerka spora, usypia mnie dopiero 8mg eti, lub 2-2.5mg clona, ale i tak czuje strach przed tym nowym ultra benzo. Ktoś ma więcej info? Czas działania, dawki?
 6. ile mg na tabsa tego flunitrazolamu? Podobno to kilka razy mocniejsze od clonazolamu. Az sam nie wierze w to co czytam, dawkowanie to chyba od 0.1 mg i to dla ludzi z tolerka? U mnie tolerka spora, usypia mnie dopiero 8mg eti, lub 2-2.5mg clona, ale i tak czuje strach przed tym nowym ultra benzo. Ktoś ma więcej info? Czas działania, dawki?
 7. Dostałem jako sampla do jednego z zamówień, nie oczekiwałem po tym zbyt wiele ale po całonocnym maratonie bez snu na 3/4cmc postanowiłem sprawdzić to cos na zabicie zwała, przyjete w ilosci ok 200mg ok 7 godzin po cmc i dorzutki po 100mg co godzinę pozwolily ruszyć sie z wyra i milo przeżyć dzień, poszedłem na spacer, na piwko do knajpy, ogólnie bylo fajnie, bez tego przeleżałbym bezproduktywnie cały dzień. Działanie dość subtelne, w tle, ale na prawdę całkiem mila euforia z nutka empatii pozwalającej zagadać do płci pięknej, jednocześnie bez rozjebanych zrenic, oczopląsu i widocznego dla postronnych osób ketonowego ujebania. Dzięki Predator za sampla, zamówię kiedyś z pewnością do podobnego celu jak wyżej bo chyba odkryłem sposób na mile przejście przez zjazd bez przesuwania go na kolejny dzień. Ciekawi mnie tez jednorazowa dawka na poziomie 500mg p.o. po minimum 2 tygodniowej przerwie.
 8. pisze przecież na stronie predatora, nad okienkiem z danymi do logowania...
 9. @michu! do piatku 05.05. Niestety. Szkoda bo późno się obudziłem i weekend na czysto będzie... nie spodziewałem sie ze az taka przerwę zrobią, ale wiadomo ze każdy chce wypocząć. Cóż pozostaje cierpliwie czekać na pakunek.
 10. Wysyłka 3mmc na Słowację od jakiej gramatury minimalnej? Np 20-50g też da radę? zaskoczyłeś tym, ze jest nieuregulowane, bo pare osób mi mówilo ze nielegal a do granicy mam 5km... wiec wchodzę w to jeśli to prawda ze dalej nie zbanowali.
 11. Kiedy wróci etizolam w pillsach?
 12. Dostałem jako sampla 4mdp, jak z dawkowaniem tego? Jaki profil działania? Mało info w necie, taki typowy stim? Stim z roztrzepaniem i rozkojarzeniem czy może da sie skupić po tym na jakimś produktywnym zajeciu lub pracy umysłowej? Ps. U mnie wszystkie sorty wyglądają tak jak powinny, ale jeszcze dokładnie nie patrzyłem, tzn przez samarke rzuciłem okiem póki co. Wiec z tymi dosypami to albo pojedyncze przypadki wynikające z czyjegoś błędu, lub próba zaszkodzenia vendorowi poprzez nieprawdziwe opinie.
 13. Ale wy marudzicie. U mnie status zmienił się na wysłane w momencie gdy pakę już miałem w rękach. Nikt nie siedzi przy kompie i nie zmienia statusów w trybie "live", jak tylko paka jest nadana, nie dzieje się to też z automatu, tylko trzeba się zalogować na administratora sklepu i przestawić ręcznie.... a osobnik który to robi może mieć 100 innych rzeczy akurat na głowie. Wysyłka jest max 2 dni później po zaksięgowaniu wpłaty, przykładowo wpłacasz rano, księgowanie tego samego dnia, wysyłka D+1 (zazwyczaj) wpłacasz po południu, księgowanie jest nazajutrz czyli D+1, wysyłka D+2. Przykład, jeśli wpłacałeś we wtorek po południu, to przesyłkę możesz mieć nadaną dopiero w czwartek, z dostawą w piątek.
 14. @Powrotdoprzeszlosci aha spoko, dziewczynka w szkole zapłaci dwusetką za bułkę bo akurat dostała od mamy na drugie śniadanie po czym się przekręci. Nie jesteś w stanie okreslić ile takich przeszło Ci przez łapy. Nie rozumiesz jednej rzeczy, tam co najwyżej mógłbyś zauważyć jakieś białe pozostałości, i to tylko w laboratorium pod mikroskopem. Gwarantuje Ci, że możesz nawet zjeść ten banknot z tą - jak to nazwałeś - zdegradowaną substancją i nic Ci nie będzie bo to są mikroskopijne ilości niewidzialne dla ludzkiego oka. Kartę też mam tylko jedną przeznaczoną do tego celu, której do niczego innego nie używam. W końcu prawka, dowodu, karty do bankomatu czy innych z chipami to szkoda by się zużyły, lub rozmagnesowały.
 15. Każdy napierdala przez co chce. Napierdalam przez banknoty bo lubię, zawsze wcześniej idę do takiego jednego bankomatu gdzie zawsze wydaje jeszcze ciepłe, równiutkie banknoty jakby dopiero co zeszły z linii produkcyjnej. A to ze później ktoś mógłby wykryć na nich jakieś ślady białego proszku, to z całym szacunkiem, ale co mnie to obchodzi?