Seds

Doświadczony
 • Ilość dodanej zawartości

  1234
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  7
 • Czas Online

  1d 14g 2m 13s

Seds last won the day on Maj 3,

Seds had the most liked content!

4 obserwujących

O Seds

 • Ranga
  Zaawansowany helupiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

4124 wyświetleń profilu
 1. @Zielarz50 urlop. Czytaj uważnie na stronie.
 2. @CzlowiekMajuana to widzę ostro Cię zabrało. Ja razem z Synchro przepalilismy chyba najwięcej Kanna na tym forum. Nie widzę żadnych skutków ubocznych poza fizycznymi. Z głową wszystko ok. Oprócz uciekajacej pamięci krótkotrwałej. Nie ma się czym chwalić oczywiście. Osobiście odradzam, szukam w kanna jedynie odcinki na bezsenność.
 3. Wszystko opiszę. Z racji, że mam mieć takie Kanna jak wymieniłeś. Tylko ja będę stosował mixy bez pierdzielenia. Na pierwszy ogień Fub-Amb 1g + 5F-ADB 1g na 20 mieszanki. Niczego nie planuję, bo może nie wypalić. Życie
 4. Tak hexen w brylkach bardzo mocny i wydajny. Dla takiego niskotolerkowca jak ja za mocny. Polecam fanom ostrych stymulantow.
 5. @Predator-RC zobaczymy, czekam z niecierpliwością.
 6. Wypowie się ktoś o jakości kanna 5F-ADB?
 7. pamięć krótkotrwałą zgadza się
 8. Tak jak wspominał Synchro kanna bardzo sprzyja chudnięciu, aż człowieka zasysa do środka mimo spożywanego jedzenia. Efekty te występują też do 3 dni po zaprzestaniu palenia. Może to idealny środek na odchudzanie
 9. Ale o jakim sorcie mowa, od Predatora?
 10. 0,2 na 7,5g
 11. @Nieweirny w 100;/ się z Tobą zgadzam. Jak najdalej od tego się trzymać. Jako wieloletni palacz w pełni popieram Twoje zdanie.
 12. Tak, pytaj sie w aptece sa 30, 50, i 100 gram. Niechętnie farmaceutyki to sprzedają. Daj 20ml spirytusu jako podstawowy rozpuszczalniki, resztę zalej gliceryna kropelka aromatu wedle gustu.
 13. @jam jak wpadnie do laboratorium. Będą testy. Może przyszły tydzień. Mój czas jest niestety ograniczony. Obecnie 5F-DĄB palę.