Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Seds

Tester Substancji
 • Content Count

  1,977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seds last won the day on December 28 2018

Seds had the most liked content!

About Seds

 • Rank
  Hanter Tompson

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,851 profile views
 1. Seds

  Kwetiapina

  @MariuszSanitariusz Może chodzi Ci o neuroleptyki. Chlorprotiksen, lub Tisercin Też są dobre na sen i nie uzależniają. Długo trzymają. Na ciśnienie na kanna nic nie pomoże, nawet benzo. Piwo jest dobre i Klonazepam, Clonazolam. Jednak Ty wiesz i ja wiem z doświadczenia, że nie złagodzić to braku kanna, trzeba te parę dni się jest do przemęczyc.
 2. Jak by zapalił maczanke to dopiero mogła by być jazda. Nie polecam, szczególnie na przemęczony organizm. To nie brak wódki, no chyba, że chlejesz codziennie. Najwidoczniej nie możesz palić zioła na zawale lub w ogóle.
 3. Seds

  Kartony

  Zdanie relacji po testach kartona: Produkt wchodzi z lekkim opóźnieniem 2-3 godziny. Działanie: Kartonik jest psychodeliczny to fakt, znaczna poprawa humoru, wyostrzony psychodeliczny obraz oraz kolory, lekkie pobudzenie, więc nie ma mowy o śnie. Nie było halucynacji CEVOW i OEVOW. Produkt posiada bardzo długie działanie gdzieś ok. 10 godzin. Nie było znacznych problemów, lub krzywych jazd. Sposób przyjęcia 10-15 minut aplikacja pod język. Nie oceniam tego produktu, gdyż sam go nie testowałem. Tester był zadowolony, jednak twierdził, że mogło być lepiej. Dziekuję za fatyge i możliwość przeprowadzenia badań.
 4. Seds

  Kwetiapina

  @MariuszSanitariusz Kwetaplex nie jest na Zolpidemie jeśli o to Ci chodzi. Zolpidem występuje w postaci 10mg, są różne nazwy generykow tego "leku" Na sen, Onirex, Polsen, Zolpigen, Zolpic. Co do tego leku nie polecam, jest strasznie uzależniajacy, tolerancja rośnie bardzo szybko. Generalnie Zolpidem powinno się stosować do 14 dni 1 tabletka 15 minut przed snem. Trochę znam się na tym leku, bo zjadłem tego z setki tysięcy tabl. Przeważnie w celach rekreacyjnych. To bardzo mroczny i psychodeliczny lek jak na depresant. Moim zdaniem numer 2 po Etizolamie. Szkoda, że działa tak bardzo krótko. A jeszcze jedno w większych ilościach, lub w pomieszanie z alkoholem można narobić głupot wcale tego nie pamiętając.
 5. Pojemiki na sperme- laboratoria dtcz. Problemów z płodnośćcia .
 6. :E Siemanko co tam u Ciebie :E

  Odezwij sie 😄

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Gdzie

  teraz

  najlepszy

  dobry sort

  kanna

  😄

  ?

  1. Wojt

   Wojt

   Moze seeds cie czegos nauczy w kanna obecnie dla mnie najlepsza osoba w tym teamcie

 7. gmLx9V3.gif

  Z fartem mordko 

  Pzdr

  1. Wojt

   Wojt

   Specjalista od kanna jest tu obecny 

 8. Czy można śmiało zamawiać interesuje mnie 4F-ADB, oraz Etizolam proch, skromna ilośc nie będzie problemów w dzisiejszym czasie koronawirusa?,
 9. Dodane Kierowniku, nie wiem czemu, ale teraz nie można dodawać kolorowych liter w opisie tylko białe, trochę mnie na forum nie było i może nie zauważyłem opcji. Ps. Temacik dobry, tylko ciekawi mnie czym się różni winian, fosforan i siarczan? @amfeta.com co dostaliśmy w praktyce do testów, chodzi o różowy temat? winian, siarczan, czy fosforan?, winian wiem, że jest Zolpidemu😀 Chciałbym pobrać odrobinkę na zakończenie roku, nim zacznie się natłok
 10. Próbki dotarły. Różowa feta, wygląd produktu: Charakterystyczny zapach, dobra aplikacja, towar nie szczypie przy sniffie. Działanie: Produkt w 100% aktywny w działaniu pobudzenie, chęć rozmowy, gonitwa myśli, nie zaobserwowano podniesionego libido. Zbyt mała dawka na głębsze analizy, niestety wyszły dwie średniej wielkości listwy. Tester nie obcował z substancjami psychoaktywnymi, oprócz Zolpidemu i Klonazepamu przez 3 miesiące. Czas działania 2 godziny, no może 3, ale po 2 godzinach jest chęć na dorzutkę. UP> Jest godzina 19, ostatnia aplikacja kreski 17 i jeszcze czuć tlące się działanie, szkoda, że taka mała ilość na badania, ale tester wyraźnie odczuł i ocenił profil działania. Co do zejścia się nie wypowiem, zapodam 2 piwa i 2mg Klonazepamu, ciekawe jak by to wyglądało po przerobieniu 5 gram w jedną noc.. Podsumowanie: Ogólnie polecam produkt, jest jak najbardziej aktywny i przyjemny w działaniu, jak za tą cenę 8/10, lub dla osób mających problemy z ogarnięciem naprawdę dobrego dziada.
 11. @rceagle.ioCzy można zapłacić u Państwa tradycyjnym anonimowym przelewem z Poczty Polskiej?
 12. Seds

  Kartony

  Wygląd obecnego kartona Nie wiem, czy odważę się na testy, nigdy z tą grupą substancji nie miałem styczności, jak domniemam siedzi tam jakiś psychodelik. Mój tester tylko cmc, kana i benzo. Ale dzięki za inicjatywę, może się przyda. Prosiłbym bardziej obeznane osoby o opinię co w tym siedzi i jakich rezultatów się spodziewać.
 13. Próbki dotarły. Różowa feta, wygląd produktu: Charakterystyczny zapach, dobra aplikacja, towar nie szczypie przy sniffie. Działanie: Produkt w 100% aktywny w działaniu pobudzenie, chęć rozmowy, gonitwa myśli, nie zaobserwowano podniesionego libido. Zbyt mała dawka na głębsze analizy, niestety wyszły dwie średniej wielkości listwy listwy. Tester nie obcował z substancjami psychoaktywnymi, oprócz Zolpidemu i Klonazepamu przez 3 miesiące. Czas działania 2 godziny, no może 3, ale po 2 godzinach jest chęć na dorzutkę. Podsumowanie: Ogólnie polecam produkt, jest jak najbardziej aktywny i przyjemny w działaniu, jak za tą cenę 8/10, lub dla osób mających problemy z ogarnięciem naprawdę dobrego dziada.
 14. Witam Was po przymusowych wakacjach Gdzie obecnie dostanę dobrej jakości maczanki, albo solidny proch kanna. Z góry dziękuję za pomoc.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...