Skocz do zawartości

Seds

Tester
 • Zawartość

  1944
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3
 • Czas Online

  17d 19g 46m 19s

Seds wygrał w ostatnim dniu 28 Grudzień 2018

Seds ma najbardziej lubianą zawartość!

O Seds

 • Ranga
  Zaawansowany helupiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

8180 wyświetleń profilu
 1. Seds

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  @Synthetics ja nie będę z Tobą dyskutowal na forum, nie obraziłem się, jedynie Was nie polecam. Mylicie zamówienia co w tej branży jest niewybaczalne. Ps.To prawda prosiłem o skromną pomoc jednak mi odmowiles to trudno. Pozdrawiam i z fartem Widocznie sklep jest przeznaczony dla hurtowników niż zwykłych użytkowników. Ps.Ale, że pomyliłeś zamówienia trudno się przyznać prawda?
 2. Seds

  Gdzie TERAZ na zakupy?

  @Astronauta właśnie skacze Krupnik słony karmel pychota;)
 3. Seds

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  Pisałem zwykły obrazalski dzieciak. Ja to niby kurwa mać oczernilem go pisząc recenzję 5cl-adb, piszę prawdę nie jestem jakimś wazeliniarzem. Wysłał mi jakieś gowno, lub pomyłkę, która w tej branży jest niewybaczalna, bo chodzi o życie i zdrowie ludzi.
 4. Seds

  Gdzie TERAZ na zakupy?

  Witam, gdzie po kanna, lub dobrą maczanke Panie i Panowie, Syntetyczny okazał się zwykłym chyłkiem i śmiechem na sali, no gdzie kurwa mać?
 5. Seds

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  Nie warto, ja osobiście odradzam tego sprzedawcę!, siedzi tam jakiś dzieciak, który myli zamówienia, jeszcze się obraża się za prawilne komentarze. Drogi sprzedawco ja Cię nie oczernilem, ale tu chodzi o zdrowie i życie ludzi. To nie pierwsza pomyłka jaką odjebales. Pisał to też nie jeden użytkownik. @Wolf też wcisnoles mu jakieś Głowno. Takie pomyłki są niewybaczalne. Dzięki za współpracę, nara.
 6. Seds

  Gdzie TERAZ na zakupy?

  Witam, Panowie i Panie, gdzie obecnie dostanę czyste kanna w prochu? Syntetyczni mają pustki, poleci mi ktoś zaufanego Vendora? Bida i posłucha na tym rynku;( Bardzo prosiłbym o wskazówki.
 7. Seds

  5CL-ADB

  @Kierownik Budowy to się nie czepiaj. Produkt nieaktywny. Ale zaznaczam, nie polecam tego kanna Przykro mi. Ale ten dostawca co powina cały proch musi być rozczarowany
 8. Seds

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  Tak, wszystko ok. Mają bardzo kozacka 3CMC.
 9. Seds

  5CL-ADB

  Pobierałem ok 2 tyg. temu, to ja od skromnego zamówienia. Chyba, że wysłałeś mi coś innego, nie wiem co to było tylko kupa smrodu przy paleniu procha, substancja była zupełnie nieaktywna. Nie mam pretensji o to, był to mój eksperyment. 5f- natomiast bardzo dobre.
 10. Seds

  3cmc Classic

  3cmc Classic Ilość: 1 gram Wygląd produktu:Produkt w formie średnio-drobnych kryształów, przezroczyste, bardzo twarde do skruszenia niczym szkło, charakterystyczny jednak mało intensywny zapach ketona. Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł! Unikaj dawkowania na oko! Dawkowanie laboranta: 200mg per nos produkt lekko szczypie przy aplikacji, możliwa uroniona łezka. Dawkowanie: Nowicjusz 150 mg, weteran 250mg + Opis działania: Trójka jest bardzo kozacka, mocne intensywne wejście, później euforia, trochę nieogaru na zabawę. Czas działania: 30-40 minut, pozostawiając klarowną stymulację, prze zo 2 h. Produkt jak na te czasy naprawdę warty polecenia, przewaga, speed 60, eufo 40, widać po oczach mocno. Polecam ten produkt, jest jedna z najlepszych trójek jakie stosowałem od upadu Pysznego 9/10 To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie. Dla Ciebie może okazać się za mocne!
 11. Seds

  5CL-ADB

  To dlaczego na mnie w ogóle nie zadziałało?, przecież to jest niemożliwe? Znacie mnie już tu od wielu lat i ja śruby nikomu nie wciskam.
 12. Seds

  5CL-ADB

  Klonazepam 2 mg na dobę, perazyna 100mg na dobę, chlorprotixen na sen 3 tabletki 50 mg @Kierownik Budowyale zrozum zero działania myślałem żeby to porównać do 5F-ADB, jednak srogo się rozczarowałem. Ostatni worek z gramem poszedł do zlewu, szkoda płuc żeby to palić
 13. Seds

  5F-MDMB-2201

  5F-MDMB-2201 Ilość: 1 gram Wygląd produktu:Produkt w formie zbijających się brył, charakterystyczny chemiczny zapach. Analiza: Przygotowana mieszanka ziołowa 1:15 Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł! Unikaj dawkowania na oko! Dawkowanie zalecane: Mieszanka ziołowa 1:15 jeden soczysty buch z lufki wystarczy. Dawkowanie laboranta: Butla i wiadro Opis i działanie: Produkt wchodzi z lekkim opóźnieniem, powodując coraz bardziej kannabinoidowy uścisk w głowie, napaliłem się tym konkretnie w pierwszych dniach. Niestety tolerancja daje we znak i w następne dni działa trochę słabiej do 15 minut. Ogólne działanie 30 minut w tym 15 peak i 15 afterglow do 30 minut. Produkt dobrze rozpuszczał się w spirytusie, jednak barwiąc go na pomarańczowy roztwór Ogólna moja ocena 9/10 Polecam tego kanna. To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie. Dla Ciebie może okazać się za mocne!
 14. Seds

  5CL-ADB

  Tolerancja na kanna zerowa 5F-MDMB-2201 zadziałał kapitalnie. @SOCZYSTY_BUCH_Z_KEJNIURY nie będę zawracał głowy Vendorowi takimi błahostkami, i tak dostałem 1 gram 5F więcej więc jestem zadowolony w gratisie.
 15. Seds

  5CL-ADB

  5CL-ADB Ilość: 2 gramy Wygląd produktu: Produkt w formie prochu, widoczne małe igiełki, zapach słodkawy i chemiczny. Analiza: przygotowana mieszanka ziołowa 1:15, poszło ok. 20 ml. spirytusu roztwór podgrzewany. Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł! Unikaj dawkowania na oko! Dawkowanie laboranta: butla i wiadro. Efekty i działanie: Niestety testy wyszły bardzo negatywnie, produkt nie aktywny zupełnie, pozostaje jedynie drażniący dym i nieprzyjemny posmak w ustach, Podsumowanie: Nie polecam tego kanna nikomu. Ocena 2/10 za dobrą rozpuszczalność Ps. Próbowałem tego wapo na końcówce papierosa, efekty mizerne. To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie. Dla Ciebie może okazać się za mocne!
×