Jump to content

Seds

Tester Substancji
 • Posts

  2,017
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Seds last won the day on September 14

Seds had the most liked content!

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,757 profile views

Seds's Achievements

Hanter Tompson

Hanter Tompson (8/8)

1028

Reputation

 1. Też poszukuję pomocy na kanna. Gdzie się udać. Proszę o PW.
 2. Tak, prospołecznie i przeciwlękowo do tego długie i stabilne działanie. Lorazepam w d dawce 10mg walili mi przy majaczenu 3x dziennie benzodiazepinowym do tego 65 miligram relanium Ps. Dzisiaj to jestem straszliwie wkurwiony, trzęsą się na paczkę Zolpidemu, już myślałem, że typowi wyjebie Trazadon mi chciał wycisnąć. Poszedłem do rodzinnej z wielką łaską wypisała jedno opakowanie, i co z tego jak nic po 10 tabletkach nie czuję. Ps.Chyba tylko kanna na mnieajbardziej działają i uspokojaja.
 3. To forum upadło na psy.

  I już nic nie jest warte, to co kiedyś.

  Nie warto tu zaglądać.

  Stare czasy i piękne minęły.

  Pozdro. Szkoda.

 4. Jeszcze raz pytam bo chuj mnie strzela, gdzie po kanna? Najlepiej 4F-ADB, 5CLA. Wysyłka z Polski i najlepiej przelew. Kurwa mać, krew mnie zalewa. W kryminale karetka, za karetką jeździła, a na wolce nawet sobie bucha zajebac nie można;(
 5. @XDtak, ale zauważ dopóki rządził wszystko było dostępne. Pamiętam jeszcze jego słowa koniec żartów, ludzie umierają! Przyszedł Kaczor i była największa delegalizacja i prawo analogowe. A ja pa pamiętam koniec żartów przejdźmy do konkretów. Ps. Żeby zapalić teraz Konkretna oddałby wszystko. Te czasy już nie wrócą.
 6. Pisałem do Vendora o możliwość przetestowania substancji, z dokładną recenzją. Bo widzę większość Testerów i samplowiczow poleciała w chuja. Ja na chwilę obecną zero odzewu.
 7. Nie jestem przekupiony, może nie posiadam takiej wiedzy jak Pablo, Ale jakoś to Państwo funkcjonuję Nie mówiąc o ogólnych podwyżkach wszystkiego. Ale place też poszły sporo w górę Benzyna jak wracałem z Radzynia kosztowała 5,5zl nie wiem jak jest teraz. Nienawidzę Kaczyńskiego, nie jestem jego zwolennikiem w żadnym wypadku. Ale jakoś to funkcjonuję. I to muszę mu przyznać I się trzyma kupy. Co jest źle? Wkurwia mnie tylko, że małpki znacznie podrożały. Ale muszą na czymś zarobić. Ps. Nie jestem żadnym zwolennikiem PiSu, ale żyje mi się dobrze. Ps.2 Wódka i kryształ cmc zostanie dalej w obiegu, takie jest moje zdanie, no i oczywiście piwo. Tak też było za rządów Tuska dopóki byli u władzy Kolekcjoner wiódł prym, bo najprawdopodobniej płacił haracz dla rządu. Koniec offtopu. Mefisto dobry wendorzyna.
 8. A co Premier nie uczciwy?, Przynajmniej dla starszych ludzi, dodatkowa 13, teraz obiecana 14, 500+, ogólnie co źle jest? Ps.Oczywiscie nienawidzę tego Pana, chodzi mi o Premiera, ale jakoś trzyma to nasze Państwo w ryzach i jakoś funkcjonuję. Ostatnio byłem w banku, to jakie ludzie kwoty wpłacają to głowa mała. Widocznie się wiedzie. Ps. A Mefisto to sprawdzony i zaufany Vendor, przynajmniej mnie nie zawiódł.
 9. I właśnie to w nim cenie wiem, że uzależnia i to bardzo. Ale na mnie też działa kapitalnie prospołecznie, aktywizująco i przeciwlękowo. Ps.Dodam od siebie, że to jest bardzo złośliwa i awanturnicza benzodiazepina, po niej wyłapałem większość wyroków, więc radzę uważać moi drodzy Forumowicze. PS2. Wypisali mnie tylko z Radzynia z Neurotropem, za co dziękuję Pani dr. Mazur, swoją drogą straszna suka. Za tydzień to samo majaczenie benzodiazepinowe i kolejny tydzień w szpitalu. 4x zastrzyki w dupsko po 1mg klonazepamu, recepta i jakoś z tego wyszedłem.
 10. @Modyfikowany922 doprawdy? W takim razie proszę o linka do dobrego kanna, oczywiście bez jakiejś wygórowanej kwoty minimalnego zamówienia.
 11. Seds

  PREGABALINA

  Niesyety to jest odpad, ale z braku klona pomaga trochę. I too wiem na własnej skórze. Jak to mówią z braku laku i kit gitt
 12. Z chęcią zapiszę się na testy.
 13. Seds

  Trool

  Ja wszystko co jest na rynki Wiem @Kierownik Budowy tak bardzo łatwe, tylko prosze załatw mi kanna, a wiesz, że w tym jestem dobry i moje mieszaanki przebija wszystkie ścierwa ogolno ogólnodostępne
 14. Jak domniemań sort był aktywizujący. Proszę powiedz mi czy to działa przeciwlękowo i aktywizująco? Czy raczej dysocjacja i amnestycznie?
 15. Ten sklep jest uczciwy.
×
×
 • Create New...