Skocz do zawartości

Seds

Tester
 • Zawartość

  1909
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3
 • Czas Online

  16d 11g 53m 23s

Seds wygrał w ostatnim dniu 28 Grudzień 2018

Seds ma najbardziej lubianą zawartość!

O Seds

 • Ranga
  Zaawansowany helupiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

7903 wyświetleń profilu
 1. Seds

  Threecrystal.cc - TEMAT OGÓLNY

  Ja osobiście odradzam zakupy w tym zjebanym sklepie, jako doświadczony użytkownik spotkałem się z chamstem, buractwem i grozbami karalnymi. Ps.Moja paka została przejęta, mają przypal i nie radzę tam zamawiać.
 2. Tak szczerze wątpię, że to Predatora powinieli, zbyt miał mało lat, żeby prowadzić taki biznes, chyba, że to naprawdę łebski gość. Myślę, że to jakiś podstawieniec. Pred nie dał by się tak łatwo załatwić.
 3. Seds

  [GRA W SKOJARZENIA] PiterWalecki zaprasza!

  Neuroprzekaznik- seratonina
 4. Seds

  https://r*torre**or.*o*

  @Pablo Escobar1988 przecież to oczywiste.
 5. Seds

  https://r*torre**or.*o*

  Mają 4F-ADB? Poproszę koniecznie o link na pw. Opisywany adres wyskakuje mi, że strona nieosiagalna, aktualizacja dopiero za minutę.;(
 6. Seds

  Gdzie TERAZ na zakupy?

  @luifhui niestety teraz będzie ciężko, sam poszukuję, Devil ma wprowadzić pod koniec miesiąca
 7. Seds

  Devil TEMAT OGÓLNY

  Bardzo dobry Vendor idzie się dogadać. Pytałem o kanna, specjalnie dla mnie sprawdził zawartość magazynu, niestety kanna będą dostępne pod koniec miesiąca. Już nie mogę się doczekać. Zdam oczywiście relację. Tymczasem dzięki za chęć pomoc i Pozdrawiam.
 8. Seds

  3C BIG CRYSTAL

  Ja miałem testować, ale Vendor okazał się nie fair, wyszło szydło z worka co za istota z tego powtorka. Zamiast materiału miałem przechwycona paczkę, na zwracona uwagą dość może dobitnie, ale jednak zareagował jak zwykły cham i bandyta. Radzę reszczie forum zachować się od zakupów tam. To jest moje własne doświadczenie. Jeszcze mogę wam wysłać screeny z rozmowy z tym odnośnikiem. Reasumując, jak nie ogarnia jak to wysłać bez lipy ja bym sobie szczerze odpuścił. Ciężkie czasy. Ps.Mam nadzieję, że to stało się tylko w moim przypadku, ale inni użytkownicy też wspominali o problemach tego Vendora z przewoźnikiem. Dla mnie jest skończony nawet nie zaproponował reshipu, choć takiego śmiesznego zamówienia jak moje, co będzie z Januszem jak wtopi z 3k?
 9. Seds

  [GRA W SKOJARZENIA] PiterWalecki zaprasza!

  psiarnia-ostry wpierdol na komendzie.
 10. Seds

  Gdzie TERAZ na zakupy?

  @ciecho dopalator niestety w obecnej sytuacji na rynku nic nie dostaniesz.
 11. Seds

  Sylwester 2019/2020

  Wszystkiego Dobego w Nowym Roku wszystkim użytkownikom. Dobrej zabawy w Sylwestra, oraz owocnego i przepelnionego szczęściem Nowego Roku. Życzę Wam, żeby te pochmurne chmury zniknęły, a powróci czas: zamawiam w czwartek, a na weekend mam temat powrócił. Tego Wam życzę, Wszystkim użytkownikom, nie zapomnę też o moderacji, najlepszego również.
 12. Seds

  Powitanie

  Kanna w prochu, chociaż nie próbował jeden zrobi to po swojemu, a jestem w tym prawie najlepszy. Grunt dobrać dokładne proporcje ziół, unikajcie łodygi bo to w maczanie jest niewybaczalne.
 13. Seds

  Threecrystal.cc - TEMAT OGÓLNY

  Tak, wiem jak się wkurwie to wychodzi że mnie burak. Co do sklepu nie polecam, chamstwo, groźby karalne, prostactwo. Ja się uniose honorem i mam wyjebane na te 200 zł, które jest mi winien, tylko ten Vendorzyna się tym zadlawi. I się zesra.
 14. Również pamiętam kolejne ustawy delegalizujace kanna, pamiętam doborze 5f-pb22, 5f-akgb-48, ur-144-swoja drogą kapitalny kanna. Pamiętam jak weszła na rynek prawilna Ab-Chminaca w 2015 od Pojedyńczego. Teraz można tylko pomarzyć. Dab też był dobry tak nazywam 5f-adb- Dąb @MrKolekcja wprowadzić na prawdę dobre maczany.
 15. Tak to prawda, aż mi się wzięło na wspomnienia. Jeszcze sort od Pojedyńczego był tak aktywny, że nawet największe kozaki miały spocone czoła po tłoku. Edit: Dla normalnego palacza karetka murowana
×