Seds

TesTer
 • Ilość dodanej zawartości

  1074
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  7
 • Czas Online

  76d 18g 18m 52s

Seds last won the day on Maj 3,

Seds had the most liked content!

Reputacja

415 Kozacka!

4 obserwujących

O Seds

 • Ranga
  Zaawansowany helupiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3421 wyświetleń profilu
 1. Zgłaszam się. Jeśli chodzi o mieszanki, lub cmc. Zapraszam.
 2. Zgłaszam się. Z Chęcią przetestuje mieszanki. Przyjrzymy się bliżej co tam zmontowaliscie.
 3. KANNA OD BOHATERA Ilość:0,5g Wygląd produktów: Analiza: Przygotowana mieszanka ziołowa na 17,5 gram podkładu Czas działania: 15-60min Efekty działania: Mix Kanna wyszedł nadzwyczaj euforyczny i śmiechowy. Nie zanotowanego żadnego zamulenia. Ładnie to wyszło nawet.
 4. Nie strzeliłem fotki, ale również rozpracowałem próbkę tego produktu do zamówionego Etiego. Trochę łezka na wejściu poleciała, powodując później ok. godzinne sympatyczne i euforyczne rozleniwienie. Produkt w formie lekko brązowych średnio twardych kamyków.
 5. Nie wiem co to jest, ale starego oszusta nie oszukasz. Trafiłeś dobry sort. Upstryngolilem się ostatnią polewą jak swinia. Kapitalny Sort, mówię oczywiście o tym białym nie ceglastym. Polecam.
 6. Niestety trzykrotne gotowanie probówki nie przyniosło żadnych rezultatów. Dla mnie produkt do kosza. Ps. Próbujecie na acetonie. @pabloProszę moderatora o poprawienie literówki w temacie NM-2201 tak się wkurzyłem wyparowało mi 60 ml spirytusu, a to tanie nie jest
 7. @Z zyciem sie pojednaj nie ucz ojca dzieci robić Dla zwykłych ćpunów idzie na acetonie. Pozostawiając i tak roztwór kawy z mlekiem prywatnie robię sobie na spirytusie. Jeszcze raz będę grzał, ale nic z tego widzę nie będzie. sam piach na spodzie.
 8. NM-2201 Pochodzenie: Bohater Wygląd produktu: Produkt w formie jasnożółtego proszku. Ilość: 0,5g Analiza: Niestety, rozpuszczalnik odparował, zostawiając substancję czynną, lub zanieczyszczenia na ściankach próbówki. Próbówka była gotowana we wrzącej wodzie. wkurzyłem się. Mieszanka ziołowa z tego nie powstanie, później spróbuję z acetonem. Wygląd po analizie. Nie puściło ok. 60ml spirytusu zmarnowane.
 9. Diabeł w liściach główna substancja czynna FUB-Amb?, czy jakaś doprawka?
 10. Bredzisz człowieku., to trzyma człowieka w pionie i pomaga żyć.

  Ps. Chyba, że rozjebałeś sobie tak tolerancję, że Klonazepam dziala jak Halls;)

 11. FUB-AMB Pochodzenie: Bohater Ilość: 0,5g Wygląd produktu: Produkt: w formie jasnożółtego prochu zbijającego się w grudy o charakterystycznym chemicznym zapachu. Analiza: Przygotowana mieszanka ziołowa 0,5g na 10gram podkładu Czas działania: 15min. Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł! Unikaj dawkowania na oko! Dawkowanie laboranta: Trzy wiadra pod rząd Dawkowanie zalecane: Mały kontrolny buszek z tyłu lufki. Efekty działania. Produkt bardzo euforyczny, śmiechowy, gastro masakryczne. Podsumowanie: Produkt wysokiej jakości, spełnił wszystkie moje oczekiwania. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 12. Można, trzeba porządnie podgrzać, mi puszczało w 20ml spirytusu
 13. OSTATNIE ZAMÓwienie -1g 5FADB -1g ADB-CHMINACA Wygląd produktu: Analiza: Przygotowana mieszanka ziołowa 2:20 mix 1x1 Czas działania: do 1h, zdejmuje na sen do 3h Dawkowanie: Przy tych proporcjach nie ma nawet mowy o odmierzeniu dawki dla normalnego palacza. Podsumowanie: Kanabinoidy bardzo wysokiej jakości.
 14. Otrzymałem wszystkie rodzaje kanna od Bohatera w ilości 0,5g Dostałem dodatkowo podkład. Wykonam mieszanki osobno i ocenimy pracę produktu.
 15. @wolf będzie działać spokojna głowa dobry sort. Ale roztwór spieprzyłeś masakrycznie, jak to puszcza już w 20ml spirytusu. poco 200 dowaliłeś sugerowałbym resztę zalać gliceryną, lub glikolem.