Jump to content

ketoniarz

Użytkownik Forum
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,110 profile views

ketoniarz's Achievements

Podglądacz

Podglądacz (1/8)

7

Reputation

 1. podłączam się pod pytanko
 2. Ktoś pomoże co zrobić żeby nie dodawać karty też nie dawać swoich danych do konta PayPal żeby się dało zapłacić komuś?
 3. ketoniarz

  BeFreeRC

  B3 wysyła pobraniowo?
 4. Orientuje się ktoś może gdzie dostanę MXP pobraniowo?
 5. Co sądzicie potocznie ujmując o "jaraniu" pentedronu? Probowal ktoś?
 6. Witam! Początkujący w rc nie jestem lecz wszystko co podaje moim szczurom przyjmowane jest drogą sniffu, bombki waliły raz w życiu co dla nich skończyło sie całonocnym wymiotowaniem, bombka byla robiona z husteczki higienicznek jako iż chce wypróbować oralna metodę mam kilka pytań do osob doświadczonych. 1. Z czego najlepiej zrobić bombke? 2. Jaki jest sredni czas "włączenia" sie substancji po podaniu tą drogą? Proszę o konkretne odpowiedzi i z gory dziękuję.
 7. Apropo 4cmc, sądzę że po planowanej delegalizacji będzie on jedynym konkretnym euforykiem z grupy ketonow, trójka zostanie zdelegalizowana zresztą po trojce płakać nie będę bo jej jakość sadla na łeb, obecnie nie ma chyba vendora który oferuje trójkę która by dorownywala tej starej dobrej trójce. Ponad to zamawialem 4cmc z 2 źródel, mianowicie wilk i b.nl i zauważyłem znaczącą różnice, zrecenzuje oby dwa te sorty. WILK: Sort swoim dzialani moim zdaniem przypomina etylon tyle że bardziej ekonomiczny, dawka 120 mg z dorzutka 200 mg daje dość dużą euforie i empatie jednocześnie nie dając żadnego speeda. B.NL: 4cmc z b.nl jak dla mnie jest namiastką starego dobrego mefedronu, oczywiście nie mogę powiedzieć że można to porównywać z mefką ale badania na tym odczynniku przypomnialy mi czasy powszechnych stacjonarnek. Profil dzialania jest inny niz w przypadku sortu z wilka, szczury podczas badań odczuły o wiele większą euforie i empatie a ponad to mialy energie i chęć do dzialania i spacerowaly dumnie i szybko po klatkach, profil dzialania niesamowicie przypominał mix dwóch odczynników o znakomitej jakości mianowicie 3mmc i pentedron, nie odczułem żadnych skutków ubocznych spowodowanych domniemaną neurotoksycznoscia, sądzę że domniemania o neurotoksycznosci to kwestia sortu ( np. Większość odczynników z kolka daje skutki uboczne po ktorym mozna sie doszukiwac neurotoksycznosci).
 8. Mix 4cmc i 3mmc w odpowiednich ilościach daje niesamowitą euforię, czuć jak przeplywa przez ciało, serotonina sie wylewa i lekko drapie po dopaminie, ulubiony mix euforyczny, daje niesamowity orgazm i dawkę ogromnej empatii, idealne na posiedzenie z dziewczyną.
 9. jak z dyskretnością paczek od pojedynczego?
 10. Hasz z b.nl strasznie wali woskiem przy paleniu, konsystencja plasteliny, upierdalacz mocny, cena 9 zl za gram.
 11. Pamiętam mefedron za czasów legalności, to było coś. Nadal można go kupić u osiedlowych przedsiębiorców, lecz większość z nich sprzedaje legalne rc jako mef, ale niektórzy mimo dostępu do legalnych rc sprzedają mefedron średniej jakości i po wysokiej cenie, żaden obecny keton nie ma podbicia do mefa może po za 4cmc które również cenie bardzo nawet bardziej niż 3.
 12. Zostaje nam 4CMC i 3CMC tak to trzeba robić zapasy trójki.
 13. Orientuje się ktoś jak to na bazarze wygląda? Jakie gratisy i czy można liczyć na gratis przy zamówieniu 2g 3mmc (90 zł z przesyłką)?
×
×
 • Create New...