Skocz do zawartości

Hoistone

Tester
 • Zawartość

  776
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4
 • Czas Online

  2d 39m 25s

Wszystko napisane przez Hoistone

 1. Świeci się jak psu jajca

  Najprawdopodobniej jest to Hexen
 2. Sposoby redukcji szkód

  Sama rozmowa z psychiatrą może dużo dać. Nie chodzi o to by dał coś i brać co innego bo to nie tędy droga moim zdaniem. Sam byłem kiedyś u psychiatry, rozmawiałem właśnie o lękach itp. które miewałem, sama rozmowa + detoks pomogły w dużym stopniu, dodatkowo przyczyniła się do tego moja silna psychika, która jest tu myślę kluczem do sukcesu.
 3. STG-151

  [Nazwa substancji] STG - 151 [Data testu] 20/10/2017 [Krótki opis] Spalone z butli, można po czasie dopalać i pogłębia się stan chillowego, śmieszkowego czasem mocnego upalenia. Idzie funkcjonować tylko wooolniej wszystko . Sporo różnych pomysłów wpada do głowy. Ogólnie mogę polecić, spoko opcja dla palących raz na miesiąc jak i takich co palą np. co tydzień w weekendy to jak najbardziej. [Zalety] - miłe fajne chillowe palenie - moc powiedziałbym na poziomie 5/10 co oznacza, dla średnio zaawansowanych będzie dobra jak i wypalenie mniejszej ilości będzie odpowiednie dla początkujących [Wady] - smak - po oczach było widać u mnie upalenie [Ocena pakowania] (skala od 1 do 6) 2 [Czas wysyłki] (ilość dni) 2 [Ogólna ocena] (skala od 1 do 6) 5- Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.
 4. Doping mózgu

  Skoro jest dawkowanie no to tak dawkuj jak zalecają. Pytasz się o dawkowanie a mówisz, że jest napisane. 5-htp to ok 300mg na dobę jeśli jest w kapsułkach to nie ma problemu myślę. Z kompleksem wit. B to też nie wiele do gadania jest. Co do reszty to myślę, że są tu osoby bardziej obeznane niż ja, tak więc nie chcę wprowadzać w błąd.
 5. Doping mózgu

  W ulotkach nie ma dołączonego?
 6. 3-methyl-ethylcathinone (3-MEC) HCI

  Stare 3-mec świetnie się komponowało w mixach, jak z nowym to ciężko mi powiedzieć, ale możliwe że sam nieźle podrapie
 7. Przelew pocztą?

  To prawda. Robiłem przelewy na poczcie, czy to właśnie za jakiś rachunek, lub zamówienie z allegro, lub paczka od vendora. Wszystko zawsze idzie bezproblemowo. Wiadomo jest od tego typu spraw no... google, ale często też wolę napisać na forum gdzie no jestem bardziej pewny, że ktoś ma na dany temat doświadczenie, niż czytanie że to kolega siostry wujka staszka tak zrobił i było ok. Trochę wyrozumiałości od obu stron, nie ma głupich pytań co najwyżej mogą być głupie odpowiedzi. Podaję przykładowy druczek:
 8. Najsilniejszy stymulant

  dobrej jakości pv8 a poprzednich już nielegali to a-pvp/dobry pentedron
 9. Przelew pocztą?

  ja nie jestem nieletni i konta bankowego nie posiadam ^^. Jeśli masz z czymś problem to pytasz panią na poczcie i ci pomoże -.-. Oni to też są ludzie, jeśli będziesz uprzejmy i miły i poprosisz o pomoc to ją uzyskasz.
 10. CHILL

  [Nazwa substancji] CHILL [Data testu] 11/10/2017 [Krótki opis] Fajna maczanka, nabiłem 1 całe działo i podchodząc z głową do tego spaliłem 2 większe buszki po czym czułem jak wjeżdża. Lekka senność przyszła i mała gastro fazka tak po 10 minutach, ale tyle z minusów. Fajnie się siedziało i słuchało muzyki, następnie położyłem się na łóżku i sobie po prostu chillowałem. Ostatecznie gdy zaczęło lekko puszczać stwierdziłem dopalę jeszcze trochę. Kolejne 3, ale mniejsze buszki porobiły znów bardzo miło. Dodatkowo wyszedłem sobie na taras a pogoda była bardzo udana, więc wziąłem do ręki browarka i bujałem się na fotelu popijając piwko i chillując. [Zalety] Chilluje, nie upierdala. Można śmiało funkcjonować i śmieszkować. [Wady] Dla zaawansowanych wymagania co do ilości są większe. [Ocena pakowania] (skala od 1 do 6) 5 [Czas wysyłki] (ilość dni) 2 [Ogólna ocena] (skala od 1 do 6) 5 Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.
 11. 4-HO-MIPT

  100ug 1p-lsd nie jest aż tak dużą dawką. Tolerancja oczywiście wzrosła, ale nie do takiego stopnia by spłyciła mocno 30mg ho mipta. Będzie dobry Trip gdy zadbasz o S&S.
 12. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Mexedron ogólnie jest słabo aktywnym odczynnikiem moim zdaniem, od tego vendora nie sprawdzałem, ale prawdopodobnie każdy mexedron jest słaby Lepiej 3cmc lub 4cmc brać. A 4cmc jak najbardziej polecam od pasjonata.
 13. 1P-LSD

  Najlepiej 200 na kolejny raz i zrób jeszcze tydzień przerwy
 14. Co to kurwa ma być za hazard, kiedyś bawiłem się na takich szajsach. Strata czasu, poza tym chyba nie wiele osób tu gra w CS:GO, a jeśli już gra to pewnie ma wyjebane na skiny jak ja.
 15. Co to mogło być ? Zielone...

  Dokładnie. Nie baw się w nic przez kilka dni do tygodnia i wszystko będzie cacy. Nic ci nie będzie.
 16. RcHiro.ru -- FUB AMB

  Nie ma chyba czegoś takiego jak FUB-ADB, przeszukując internet nie znalazłem żadnego info o związku FUB-ADB. Tak więc najpewniej jest to pomyłka w druku. Chyba, że mowa o 5f-ADB to najprawdopodobniej wystąpiła pomyłka TesTera :). @Seds wypowiedz się.
 17. rangi

  Jestem jak najbardziej za większą ilością rang.
 18. 1P-LSD

  1x 100ug na 1 raz lub dla początkującego jest idealne nic dodać nic ująć.
 19. 1P-LSD

  No nie wiem czy 2 kartony minimum to super opcja. Z naciskiem na te minimum. 2 kartony dadzą już pełną gamę efektów + mocną, bardzo mocną fazę moim zdaniem. Wiadomo każdy jest inny mi np. wystarczyłoby 200ug, dla osoby początkującej to 150ug. 300ug to już da mocną fazke.
 20. Sugestie użytkowników

  jeśli o kartony chodzi to al-lad jest cacy, inne działanie niż 1p i myślę, że będą na to zamówienia
 21. 4CMC

  [Nazwa substancji] 4-CMC [Data testu] 07/10/2017 [Krótki opis] Wchodzi mocno, przez pierwsze 3-5 minut niby nic, tak czekasz na to czekasz i nagle jeb. Nieogar, rozleniwienie, muzyka wchodzi o wiele inaczej. Miło się rozmawia i jest chęć do robienia czegoś po tym gdy ostry "rush" schodzi z ciebie stopniowo. Podsumowując to dobra 4 mogę ją śmiało polecić. Może nie najwyższa półka, ale umiejscowiłbym ją gdzieś ponad średniaki. Taka w top 5 myślę, że z 4 miejsce by zajęło [Zalety] - mocny wjazd, co niektórym się spodoba - czas działanie i jakość [Wady] - Pakowanie, co do samego produktu to ok. [Ocena pakowania] (skala od 1 do 6) 2 [Czas wysyłki] (ilość dni) 2 [Ogólna ocena] (skala od 1 do 6) 4 Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia.
 22. A Ty kim jestes na dopalamy ?

  Ponad 3 lata się tu siedzi, dla niektórych jest to długi okres, a dla innych krótki. Samemu ciężko mi to ocenić, może jednak za długo, ale myślę, że to forum wywarło pewien wpływ na moje życie, może je zmieniło, lecz nie diametralnie. Kim jestem? Nie mi to mówić, niech ludzie mówią kim i jaki jestem
 23. r*hem.**

  Paka jest. Czas dostawy 2 dni. Pakowanie: 2/5. Ilość w samplu: Wystarczająca do przeprowadzenia testów. Na moje recenzje musicie poczekać weekend :D. Lecim do labo.
 24. 1P-LSD

  Między ALD-52 a 1p-LSD występuje tolerancja krzyżowa. ALD-52 jest analogiem, działanie na tej samej zasadzie, inne efekty ale zasada działania ta sama. 2-Oxo-PCM to dysocjant, na dysocjantach się nie znam w ogóle. Nie wypowiem się na temat tolerancji krzyżowej między tą substancją a 1p-LSD.
 25. BESTCHEM.NL - WITAMY - INFO - GŁÓWNY

  a ok zwracam honor sklep popełnił malutki błąd. Wszystko ok
×