Hoistone

Doświadczony
 • Ilość dodanej zawartości

  714
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

Hoistone last won the day on Sty 7, 2015

Hoistone had the most liked content!

Reputacja

287 Kozacka!

4 obserwujących

O Hoistone

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz
 • Urodziny 03/26/95

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3685 wyświetleń profilu
 1. Po zabawie z NEP'em pomogło zasnąć bez żadnego problemu. Jestem drobnej budowy, więc podziałało bardzo mocno, chwilka i od razu spanie do następnego dnia godziny 12:00.
 2. 4-CMC Rock Euforia na bardzo wysokim poziomie. Empatia średnia lub mała. Mega chęć imprezowania, aż wstaje się i samemu tańczy. Radość ze wszystkiego. Czas działania - średni. Ok 40 minut. Zjazdu brak. Poszedłem spać po 3 godzinach od badań. Ocena ogólna 8/10
 3. NEP

  20mg i starczyło by postymulować przez noc, nie było jakiegoś totalnego rozpierdolu tylko subtelnie/średnio podziałało. Nie jestem miłośnikiem stimów, ale potwierdzam działanie.
 4. Tak jak byłem mega negatywnie nastawiony, tak muszę powiedzieć, że dobra trójeczka. Ocena ogólna 7/10. Trzyma tak z godzinkę szczurek wielkości 200mg. Muzyka wchodzi mega dobrze, aż chce się tańczyć i imprezować. Jeśli o 3cmc big crystal chodzi to polecam, jak inne produkty to poczytajcie w odpowiednich tematach dot. danych produktów.
 5. @Bestchem Wszystkie produkty zostały zrecenzowane (Fake MJ, Fake #, Gold SQN i Medi Canna), jeden tylko niestety wykonany przez pełen szablon z racji braku czasu, ale myślę że reszta opisów zadowoli czytających. Dziękuję, za możliwość wykonania testów. Pozdrawiam, Hoistone
 6. Nazwa: Medi Canna Od: BestChem Ilość: 1g Wygląd: Tak jak na zdjęciu kilka postów wyżej. Zalecane dawkowanie: Początkujący 3-5 buszków, zaawansowani cała lufka. Czas działania: Całość zamknęła się w 40 minutach. Efekty działania: Śmiechawa, chill, rozkminy, miło muzyczka wchodzi, można się rozłożyć w fotelu i po prostu siedzieć. Zjazd: Leciutka senność, często po kanna Zalety: Moc średnia jeśli chodzi o "umilacze czasowe", pomiędzy Fake a GOLD (Szczyt tego podium). Wady: Lekka senność. Podsumowanie: Bardzo fajny czasoumilacz, ludziom mega początkującym polecam Fake MJ, a zaawansowanym GOLD. Ludzie średnio zaawansowani - to jest dla was NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 7. Bardzo dobra, super rewelacja bym powiedział. Porównując je do medi canna i fake mj, to jest dla mnie trochę mocniejsze takie 4/5, ale niech nie zmyli was ta ocena, ponieważ oceniam ją w 4/5 pod względem "normalnych paleń" nie jakichś mózgojebów itp. Długi czas działania bo całość zamyka się w około godzinie. Sporo śmiechu, rozkmin, kanapowego chillku. Pod koniec jak @FantasyBoy wspomniał spore gastro, do tego naszła mnie lekka senność. Ocena ogólna to no chyba zaryzykuje i dam 5/5
 8. Bardzo dobry produkt, dawno nie próbowałem fake # jakiegokolwiek, ale chyba jest to jeden z lepszych. Fajny plastyczny, pachnący lekko jak czekolada/kawa. Działanie miodzio, myślę o zmieszaniu może z Fake MJ, powinno być wtedy jeszcze lepiej z racji iż ten Fake MJ jest bardzo leciutki. Niestety, nie mam czasu na pełną, piękną recenzję a chciałem się podzielić moimi odczuciami co do tego produktu. Ocena ogólna 4,5/5, dla osób początkujących jak i średnio zaawansowanych.
 9. Dostałem w samplach, dopiero teraz mogę coś opisać. Jak dla osoby "początkującej" to bardzo fajne, ale niektórzy już wyżej niż amatorzy będa oczekiwali czegoś mocniejszego, ponieważ nie wychodzi to zbyt ekonomicznie Palonko ogólnie 3,5/5 a moc 2/5. Lekkie dobre palonko by posiedzieć przy browarku i jakimś filmie lub leniwie z kimś porozmawiać.
 10. Ja mówię o tejk całej "akcji samplowej". Nie o zamówieniu. Daje ludziom spać, lecz przywykłem do informowania co i jak się dzieje lub będzie się dziać przez najbliższych kilka dni.
 11. 0 info dot. paczki, 0 odpowiedzi typu "ok mamy dane i wysyłamy jutro".
 12. Demon 4cmc R83
 13. jakoś z tobą mi sie skojarzyło xD

 14. sample

  - Fake Hash - MDM Visual Pills - Cherry Coco - Fake Coco - 4-CMC - 3-CMC