Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

MefMan

Użytkownik Forum
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MefMan

 1. Nieprzyjemności pojawią się jak przyznasz że to Ty zamawiałeś a jeśli opłacisz to nie ze swojego konta itd. to cały czas możesz mówić że nic nie zamawiałeś
 2. No nie do końca był trzeźwy skoro popił piwem. Ja sądzę, że to wina alkoholu! Zakazać piwa!
 3. Po prostu brałem kilka lepszych substancji i nie chciało mi się o tej rozpisywać, ale skoro nalegacie to wieczorem opiszę działanie
 4. jego dostawcą był euro...... .com więc wszystko jasne dlaczego wpadł
 5. MefMan

  power-l*b.t*

  chłopakom chodzi tylko o znaczek pingwinka na stronie- myśleli, że to sklep starego dobrego pingwina, ale okazało się, że to standardowy znaczek sklepu
 6. MefMan

  power-l*b.t*

  brałem jak wysyłali za pobraniem- było ok jednak znieśli pobrania bo ludzie nie odbierali paczek, nawet ktoś na forum się chwalił, że dostał ekspresowo paczkę ale nie odebrał. Jak pasuje Ci płatność na konto to bierz- jakość 5/6.
 7. MefMan

  topR*.PL

  Chyba żaden vendor nie wysyła za pobraniem teraz
 8. MefMan

  topR*.PL

  Nowy sklep, wysyła paczki, odpisuje na maile. Zaczyna zbierać pozytywne opinie na tym i innym forum. Ja polecam spróbować zwłaszcza, że ceny ok
 9. Spoko, z mojej strony nie mam żadnych pretensji. Teraz kiedy moi ulubieni vendorzy poznikali szukam alternatyw. Zamawiałem chyba z każdego sklepu, który ma w miarę opinie a i sam testuję i wyszukuję nowe sklepy- stąd też dałem się złapać na ilchem.pl- przez nieuwagę. Co do top**.** to wydaje mi się, że legitny vendor- też wymieniłem z nim kilka maili no i jak do tej pory polecam- gdyby to był scam to nie wysłaliby mi paczki za 70zł 2godziny od opłacenia Uwaga! (dodane przez: Mojo) Nie podajemy pełnych linków.
 10. MefMan

  rc-******.sk

  Brałem kilkukrotnie, ale dosyć dawno, ogólnie to polecam, chociaż ceny bardzo wysokie. Miałem stamtąd najlepsze 3-MMC jakie brałem. Tabletki Mitseez też niezłe.
 11. ilchem.pl mnie wyjebał- byłem pewien, że to sklep ilchema z hypka od którego miałem sample. Opinie na hypku się pojawiają, oto zrzut z tematu o vendorze, ktoś jeszcze ma jakiś problem?
 12. MefMan

  legalni

  moje dwie paki od tego vendora leżą na WERze, więc nie radzę zamawiać.
 13. TOPR*.PL -polecam, dzisiaj zamówione, zapłacone i od razu wysłane. Na konkurencyjnym forum również zaczynają się pojawiać pozytywne opinie o sklepie.
 14. MefMan

  m*******.p*

  Na konkurencyjnym forum piszą że działa i paczki dochodzą teraz normalnie
 15. MefMan

  ilchem.**

  Ja zamawiałem 4-CMC, teraz złożyłem drgie zamówienie bo z tego co widzę udostępniają wysyłki za pobraniem
 16. MefMan

  ilchem.**

  4-mma od niego wyczesało mnie lepiej niż najlepsza trójka jaką brałem- pierwsze sorty się przy tym chowają. Będę testował 3-CAF i 4-FMC to zdam relacje.
 17. MefMan

  ilchem.**

  Czyżby nowy sklep? odpisują na maile, załapałem się na sample, jak tylko dojdą zrobię recenzję
 18. Vendor, o którym mowa to nie Gienek. Prawdopodobnie nie będziecie w stanie kupić tego, chyba, że z innego źródła. Dlaczego? Oto co napisał Vendor: Tymczasem jutro lub w piątek zamieszczę obszerne trip-raporty tej substancji jak i drugiej, którą otrzymam w gratisie: 5-MA.
 19. Miał ktoś styczność z tym ketonem? U konkurencji piszą, że jest tak samo dobry, a nawet lepszy niż stary mefedron. Jeden z Vendorów ma to w ofercie, jednakże ciężko u niego coś kupić- ma zamknięte grono klientów. Substancja bardzo odziałowuje na serotoninę, ma stosunkowo małe dawkowanie (100mg sniffem- mocno), jest stosunkowo tania (300zł za 10gramów) i jak na ten moment nie ma żadnych skutków ubocznych- brak kłopotów z zaśnięciem, małe ciśnienie na dorzutkę- dla mnie idealny keton 2,3 MDMC 2,3-metylenodioksymetkatynon
 20. Ja osobiście czekam na: XHTC, 2,3 MDMC, 2-MAPB może to coś rozrusza rynek jak wejdzie do sprzedaży masowej, ewentualnie 6-MAPB, ale za benzofuranami nie przepadam. A co z 3-MEC? Dostępny za granicą. Testował ktoś?
 21. Jakieś źródło?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...