Jump to content

usytasy

Weteran Forum
 • Posts

  1,259
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

31,023 profile views

usytasy's Achievements

Uzależniony od Forum

Uzależniony od Forum (7/8)

532

Reputation

 1. Dlaczego w dziale PREDATOR'a tylko pajęczyny i słychać świerszcze?

  1. Strangercat

   Strangercat

   Predator przestał pojawiać się tutaj, a galaktyka zwolniła obroty, wystąpiły opóźnienia w odp. na maile, nawet rakiety nie startowały na czas, a to dało początek złej sławie i odstraszyło badaczy.

  2. usytasy

   usytasy

   A, dzięki za info, liczyłem, że ktoś mnie oświeci, po latach nieobecności. Ale w takim razie co on robi w sklepach partnerskich???

  3. Strangercat

   Strangercat

   To że galaktyka zwalnia jest zjawiskiem cyklicznym, ale koniec końców Kosmita zawsze wywiązuje się z umowy. Ja po raz pierwszy od kilku lat nawiązałem channeling z Kosmitą i ok, jedyny mankament to utrudniony kontakt, ale rakieta wyleciała, zresztą co tam rakieta! Sokół Milenium - na dzisiejsze czasy rekord szybkości.

   Jeszcze ~kilka h i otrzymam transport galaktycznych skarbów.🙃

   A dział partnerski jest bo Predator go opłacił, zresztą to nie tak że poszedł śladem orła czy demona... 

   Pamiętam że gdy Wilczy Demon zrobił exit scam to pojawiło się oficjalne i dobrze widoczne info by wstrzymać się z zakupami, dzisiaj? Orzeł wciąż bez "piętna".

 2. Co jest grane? Dlaczego nie ma wpisów? Działa ven.?
 3. Co Ty za przeproszeniem pierdolisz. MDMA używane garściami do kilka dni przez miesiące albo lata POWODUJE parkinsona. Ludzie kurwa, to podstawy.
 4. Może ktoś coś w końcu napisze. Ponoć w UK coś lata godnego. Może niebawem ktoś oświeci nas. Zacząłem temat, więc jest pole do dyskusji.
 5. Z szacunkiem, Karol... Nie jestem badaczem, socjologiem itp. Nie będę wydawał kasy żeby się dowiedzieć czy ÓN ma oryginała staruszka czy nie. Zakładam, że nie i chcę się doszukać co on mi sprzedaje z taką przebitą, co ja mogę kupić sam o wiele taniej.
 6. Mordo, ale to nie jest białe. Ja spotykałem tylko mefa białego - kryształ lub puder. Ale to ma kolory: różowy i brązowy. To może być jakiś legal, który wreszcie jest wart słów, w przeciwieństwie do mexedronu. Nie przyjmuję do wiadomości. Nie chce mi się wierzyć, że mój lokal ma nielegala, a jego inny kolor to efekt niedokładnej syntezy. Czekam na ludzi, którzy może coś wiedzą nt. nowych cudenek.
 7. Napisałem o tym w dziale z pytaniami, ale dupa mi się tak pali, że jeszcze tu:

  Czy na rynku pojawiło się coś nowego, co jest prawie identyczne jak mef i nie jest trefnym mexedronem? Śpiewajcie mi ptaszki wesołą nowinę... (dostałem od mojego lokala coś takiego - normalnie mef, spływ, działanie.......... )

 8. Ludzie co to kurwa jest? Dostałem od lokala coś, co ma zapach i spływ, a zwłaszcza działanie praktycznie identyczne jak stary jedyny niedościgniony. CO TO KURWA JEST? Są dwie opcje - ma nielegala, prawdziwy, stary mef. Albo pojawiło się coś, czego jeszcze nie znam i co jest wreszcie tak zadowalające. Pliz ruszać dupy i oświecać mnie a temu kto mi pomoże opłacę mszę świętą w jego intencji - abonament na cały rok
 9. Nie rób tego GŁUPKU. Jeśli zapodasz amfę to Ci się tak spodoba (zachęcam niechcąco nie?), ŻE KURWA DŁUGO Z TEGO NIE WYJDZIESZ. Demony Cię opętają, popadniesz w obsesję i coraz większy głód. Już nie mówiąc o opiatach. Ja swoją drogę narkotykową zacząłem po krótkim czasie alku, MJ i rozpuszczalnika (epizod), szybko w chuj przechodząc do amfy i to już po max 3 razach sniffami, w kanał. Nie mogłem się z tego bagna wykaraskać. To, że coś bierzesz oznacza, że najpewniej jestem w takim czy innym stopniu uzależniony. Ale nie masz kurwa pojęcia jaka jest różnica uzależnienia od sniffów, a od igieł. Nie rób tego, bo Cię znajdę i nakopię. PS. Nie wiem jakim cudem ja potrafię po latach - bez kitu - zapodać lekką dawkę morfiny w kanał i na tym się kończy. Z amfą bym się bał, bo myślę, że bym wrócił do bagna, ale tym razem moje życie szybko by się skończyło. Jeszcze raz: UWAŻAJ, BO CIĘ ZNAJDĘ
 10. Jak podawać roztwór CLONAZOLAM ? IM, IV, ORAL NIE? ile? 

  1. Show previous comments  1 more
  2. bill windows

   bill windows

   @Modyfikowany922 0,5g? że co?

   0,5mg chyba. i to jest i tak przesada, jeśli ktoś nie ma tolerki.

  3. Modyfikowany922

   Modyfikowany922

   No tak literówka :P

   Mg miał na myśli.

   To zacznij od 0.25mg

   Powinno być dobrze.

   Odczekaj z 40min do działania.

   Clon to silna benzodiapina

 11. Jakie powinno być dawkowanie roztworu clonazolamu? Podawać mięśniowo, IV, czy przypadkiem vapować?

  1. usytasy

   usytasy

   no ale po coś jest ten roztwór, więc nie pisz mi rzeczy w stylu "o borze liściasty", tylko coś konsktruktywnego

   Poza tym już podałem sobie odrobinę IV i IM, ale nie wiem ile brać tak naprawdę. Jak jest dawka maksymalna przede wszystkim.

  2. Seds

   Seds

   Kup że koło i jebnij się w czoło!

   Jak można zadawać tak głupie pytania...

   Oczywiście, że oral

   Etizolam i clonazolmają mają  max 80;/ czystosci

   Ps. Podstawą jest zrobienie roztworu..

   Benzo dobrze się wchłania przez przewód pokarmowy.

   Nie widzę sensu, żeby się kuc.

 12. Pomocy. Skąd był RED i MAGIC? Sprawa newralgiczna - potrzebne dla cierpiącej na ostre bóle osoby... Pomóżcie. Dostałem w gratisie, ale miałem wtedy kilka zamówień i nie mam pojęcia od kogo to było.

 13. Coś tu mi działa albo nie działa (?) 

 14. usytasy

  Molly

  Hej, czy ma ktoś porównanie Sextasy do Molly? Jest spora różnica. Sniffnąłem Sextasy, po śchwili zaczęło być bardziej kwasowo, niż MDMAowo, przy pała stała. Chcę coś bez sildenafilu, co działa jak MDMA, a jednocześnie nie podnosi samoistnie dzidy. Choćby tych tablt trzeba było zjeść nieco więcej niż prawiwych starych oldskulowych tablet.
 15. To mówicie, że clonazolam nie działa rekreacyjnie? Właśnie przyjąłem 0.125 mg. Ile to w ogóle wchodzi? I czy nie za mało mam modnymi do 3-4 klonów jestem na co dzień przyzwyczajony? 

  1. bill windows

   bill windows

   clonazolam jest tak rekreacyjny że aż za bardzo. przyjemnośc nieziemska, moje ulubione rc benzo, ale można polecieć. 0.25 to taka standard dawka. na lekkiego wkurwa, na dobry początek dnia, na nadciągającą stresującą sytuację, na kodę. :)

   0.5mg to juz mocna jazda dla kogoś bez tolerancji.

×
×
 • Create New...