Skocz do zawartości

Grower

Memberzy
 • Zawartość

  358
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  47d 16g 10m 8s

10 obserwujących

O Grower

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Ostatnio na profilu byli

2195 wyświetleń profilu
 1. Serce

  Wrzucone w bardzo nierozważnym miksie (nie ważne jakim, powiem tylko, że wcześniej poszły 2 inne dyso) wywołało ciężkiego bad tripa i przypał w domu. Głupota nie popłaca. Następnym razem wrzucam pół.
 2. 2-FMA, 2-FluoroMetAmfetamina

  Mnie 2-FMA robi dobrze nawet bez przerwy od CMC, ale 4-FMA to już całkiem inna sytuacja.
 3. Co to za dropsik?

  Wrzuć zdjęcie...
 4. "To czy to?" - Magiczne dylematy

  proch świat post-apokaliptyczny świat po wojnie nuklearnej czy zagłada zombie?
 5. 3CMC Diamond

  Ja do innego zamówienia dostałem sampel 300mg, który był OK, teraz wziąłem przy okazji sztukę.
 6. Kreatywność odpala nowiny dopalamy rymy

  Wjeżdżam na trapach paląc bata co słabych 1 sztachem zamiata ijo ijo jado jadą zamknąć mnie za kwiata chcą nawet nie pogwiżdżą, tylko z przyjaciółmi się dziele dobrze znam ten teren już z nich pod klatką się śmieję sąsiadka znów zniesmaczona ma gula "znów spierdolił prawa stróżom do chuja" niech się buja stara rura do chuja
 7. 3CMC Diamond

  Może w samplach wysyła lepszy, a do dużych zamówień gorszy? Takie praktyki się zdarzają. Zamówiłem 1g i postaram się porównać z samplem 0,3g.
 8. 13r*.***

  Skoromne zamówienie, a gratisów pełno Jeszcze wcześniej przycebuliłem sample i tych też pełno. Każde benzo aktywne. Moi faworyci to 3-OH i flunitrazolam, którym jednak nie nacieszyłem się długo, bo straciłem roztwór. Haha tak jak @horsii gdzieś zniknął mi worek z nitrazolamem . Każde benzo działa jak powinno. Z pewnością co9ś jeszcze zamówię. 4-CMC działa dobrze, ale moja opinia jest totalnie nieobiektywna (trochę przeżarty,benzo, ale ostatnio zbiłem tolerę dysocjantami. Dla mnie OK. Edit: jak wcześniej kontakt,wysyłka i pakowanie 10/10 polecam!
 9. 4-FMA

  Może ktoś porównać do tego dostępnego u Predatora?
 10. Darmowy hajsik ;D

  Co z tego, skoro nie widzę opcji zamiany na PLN/USD czy BTC
 11. 3-hydroxyphenazepam

  3-OH-PHENAZEPAM dawkowany co prawda na oko, często z etizolamem bardzo mi się podoba: euforycznie, prospołecznie,przeciwlękowo i nasennie. Ja to widzę tak: -flubromazepam 4 dni -fenazepam 3 dni -3-OH-fenazepam 2 dni. Co kto woli Treść z wątku vendora.
×