Skocz do zawartości

LegalCHEM

Sklep
 • Zawartość

  471
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  49d 14g 51m 13s

O LegalCHEM

 • Ranga
  Sklep

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

20065 wyświetleń profilu
 1. Kannabinoidy - AB-PINACA / 5F-MDMB-2201/ ETC.

  Drodzy klienci Informujemy, że zostały ostatnie sztuki AB-Pinaca, po wyprzedaniu tego produktu niestety już nie będzie u nas dostępny w najbliższym czasie. Informujemy też że czekamy na dostawę NM2201 i ADB-Fubinaca. Pozdrawiamy Zespół LegalChem
 2. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  Witaj @elBLANCO wciąż czekamy. Proces produkcji zajął nam więcej czasu niż planowaliśmy. Wyślemy newsletter gdy tylko się pojawi.
 3. LegalCHEM

  Witam wszystkich, Odpowiem tylko na wiadomości zawierające konkretne tytuły zamówień o których mówimy. -punkty lojalnościowe dla klientów po przebudowie infrastruktury informatycznej są dostępne do wykorzystania i są wykorzystywane przez setki klientów -dostępne produkty na stronie są poparte badaniem czystości odczynników -sampli nie było i nie będzie. Nie mylcie vendorów z Robin Hoodem bądź Św. Mikołajem, bo nikt w tym biznesie nie dokłada do interesu dając Państwu cokolwiek za darmo. Jeżeli miały miejsce sytuacje w których klient otrzymał darmowy produkt do zamówienia bądź miał okazję przetestować jaką nowość to na zasadzie indywidualnej oceny konkretnej sytuacji. Nie widziałem jeszcze klientów którzy zamawiają cyklicznie ilości i rozmawiają o przyszłości biznesu którzy by narzekali że nie dostali 0.5 g żeby mógł przeprowadzić testy z 10ką innych kolegów. Przykro mi że wśród was nie ma ludzi zainteresowanych biznesem, tylko piętnowaniem wad uznanych przez 5 klientów. Nasz sklep współpracuje ze stałą liczbą klientów oraz nowymi z całej UE. Poczytajcie na innych forach co o nas piszą, również tych największych europejskich. Nie zmienimy polityki bo kilku z was ma zastrzeżenia. Sklep działa od wielu lat, dostarcza odczynniki najczystszej jakości i współpracuje z ludźmi którzy działają po klika lat w biznesie, bo liczy się dla nas również wasze bezpieczeństwo. Decyzja leży w waszych rękach, czy współpracujecie z legalną firmą z legalnymi odczynnikami, czy z ludźmi którzy pojawią się znikąd, oferują wam gruszki na wierzbie i finalnie was wypierdolą w dupę że aż miło. Macie pytania, zastrzeżenia - jestem do waszej dyspozycji, podajcie tylko tytuł ostatniego zamówienia. Jesteś nowym klientem - napisz PW. JESTEŚMY NA RYNKU OD WIELU LAT I NIE ULEGNIEMY PRESJI ZE STRONY KILKU OSÓB. JESTEŚMY LEGALNI, NIKT PRZEZ NAS NIE TRAFIŁ DO SŁUŻB, NIKT Z WAS NIE DOSTAŁ POTŁUCZONEGO SZKŁA CZY PRODUKTU KTÓRY JEST NIE UWZGLĘDNIONY W SZCZEGÓŁACH ZAMÓWIENIA. WCIĄŻ TEN SAM I NIEZMIENNY
 4. LegalCHEM

  @KOGUT91 naturalnie, napisz w czym problem pw
 5. LegalCHEM

  @Robkowski @krak1984 witaj, nie prowadzimy polityki sampli. Na PL rynku oferują wszystko, miliony gratisów, produkty po 30 % wartości i wiele innych. Nasz sklep działa najdłużej na rynku i oferuje wciąż te same produkty w określonej, najwyższej jakości dla stałych klientów jak i partnerów. Większość z Państwa powinna zdać sobie sprawę że coś dobrej jakości musi kosztować określoną cenę. Ci co uważają inaczej, zachęcam na odłożenie kilkudziesięciu złoty i skierowanie odczynników które macie jako sample albo produkty po super niskich cenach na badania i przekonanie z czym naprawdę macie do czynienia.
 6. LegalCHEM

  Witam, Już jutro t.j. wtorek 6-go Marca startujemy z obniżką cen wielu produktów. Dodam że oferujemy wciąż najwyższą czystość oferowanych odczynników, przy nowych niższych cenach. Ceny zostaną obniżone dla większości produktów, również tych najbardziej popularnych wśród naszych stałych klientów oraz hurtowników! Pozdrawiam
 7. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  Witaj, Tylko i wyłącznie order.
 8. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  Witaj, ten tydzień. Gdy tylko będę znał szczegóły - wyślę newsletter.
 9. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  Witam Dostawa 4CMC Cristal Large i 4CMC Cristal Large BROWN już dzisiaj! Nowa niższa cena odczynnika 3CMC! Wróciły punkty lojalnościowe które można wykorzystać! Więcej info. w newsletterze.
 10. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  @ciabata2010 Dostawa 4CMC LARGE CRISTAL - planowana jest na poniedziałek Dostawa 4CMC RED VELVET - możliwe że z końcem przyszłego tygodnia/początek marca. Liczymy że pojawi się możliwie najszybciej, ze względów na jej popularność ostatnimi czasy.
 11. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  @daniebp liczę że kiedyś dokonasz zamówienia. Pozdrawiam
 12. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  @daniebp Firma LegalChem zleca badania firmie trzeciej, która dokonuje analizy otrzymanych badań przez producenta. Potwierdzamy w ten sposób informacje, dostarczane przez producenta. Są to badania prowadzone w sposób wyrywkowy, cyklicznie dla zachowania jakości świadczonych produktów.
 13. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  @daniebp otrzymaliśmy wykresy otrzymane techniką HPLC oraz opisem oferowanej czystości w formie procentowej.
 14. Ketony - 3CMC / 4CMC/ APHPP-PV8 / ETC.

  Witam, Pojawił się odczynnik 3CMC w postaci pudru o najwyższej czystości 99,69% oferowanej w Europie. Zachęcam do zapoznania z ofertą odczynnika który zaskoczył nas samych swoją czystością.
 15. LegalCHEM

  @BartKam podaj proszę publicznie tytuł swojego zamówienia @Ferplast Klient otrzymał 4CMC Large white cristal ponieważ 4CMC RedVelvet było niedostępne. Wysłaliśmy mu droższy odczynnik żeby klient nie czekał na dostawę i uzupełnienie stanów magazynowych. LegalChem
×