Synchro

Zasłużony
 • Ilość dodanej zawartości

  2215
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  41
 • Czas Online

  174d 5g 31m 10s

Synchro last won the day on Lut 24,

Synchro had the most liked content!

Reputacja

823 Kozacka!

O Synchro

 • Ranga
  RedAktor
 • Urodziny Gru 3,

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Badania prowadzone na nieludzkiej tolerce na kanna, 17 lutego, sort od Demoona. W trakcie badań nie pamiętałem o ilości ofiar, ot, zabawa trwała a po przeanalizowaniu podobieństwa cząsteczki do obecnie zażywanych substancji stwierdziłem, że nie ma w tym niczego, z czym mój organizm by już sobie nie poradził... Ciekaw byłem więc jak podziała i napisałem poniższy opis. W odniesienu do posta @gks132 - u mnie mdłości po kanna nie występują, ale palę je nałogowo i moja dieta jest do nich dostosowana więc wymioty spotykają mnie, rzadko, tylko wtedy, gdy zapełnię cały żołądek popcornem i wezmę się za kilka kolejnych przekąsek. Wynika to pewnie z tolerki i przyzwyczajenia organizmu, stąd ich brak. Oczywiście u osób z niższą tolerancją może być tak, że każda dawka powoduje przedawkowanie. Co więcej, grupa FUB wywołuje u mnie wzrost ciśnienia i nieprzyjemnie zmienia myślenie. Ja byłem wtedy w środku naprawdę ostrego sądu, może stąd taka opinia... W każdym wypadku, pisana szczerze o substancji z woreczka z adekwatnym opisem. 17.02: Baczkowe w działaniu. Sądziłem, że będzie bardziej otępiające niż 5F-ADB i podobnej mocy, mam jednak delikatne problemy z przebiciem się przez tolerkę. Być może ta cała rodzinka MDMB-2201, FUBINACA i 5F-MDMB-2201 okaże się podobnej klasy co dawna AM-2201, zapewniając jednak bardziej spokojne, ciepłe działanie. Sort od Demoona wietrzyłem kilka dni na talerzyku przed waporyzacją. Kolor beżowo-pomarańczowy, podobny do MDMB-2201. Niestety, zazwyczaj źle reaguję na grupę FUB- w kannabinoidach które dłużej testuję, więc nie odważę się na poważniejsze badania.
 2. A gdzie Ci takie bzdury wcisnęli? Znam osobę chorującą na astmę, dla której 300 mg jeszcze zahaczało o placebo a 450 mg było już prawie w sam raz. Żyje do dziś, zaś według Cichego Boba (pierwszy post wątku - FAQ o substancji) LD50 (uśredniona dawka śmiertelna) wynosiło ~2-2,5 g,
 3. Włączyć Polsat w 105 minucie - bezcenne.

  1. Ketamin

   Ketamin

   Kto by sie spodziewal takiej drugiej polowy dogrywki ;) ale ogolnie slabe strasznie oby dwie druzyny...

  2. pablo

   pablo

   Poziom meczu tragiczny. Obrona Częstochowy a z drugiej strony niedokładność i brak wykończenia.

   Wstyd będzie w pucharze Europy, jak Arka będzie reprezentować Polskę w tych rozgrywkach...  Ale jeśli drużyna, która w drodze do finału pucharu polski, nie napotkała nawet jednej drużyny z ekstraklasy, a u siebie w półfinale dała sobie wbić aż 4 gole Wigrom Suwałki to o czym my mówimy :D

  3. nabijajwiadro

   nabijajwiadro

   te piłkarzyki to się nadajooo

 4. Tak dla potomnych i w celu uzupełnieia: Jeśli efekty będą takie jak z PX-2, czyli przerwanie fazy kannabinoidowej, to może to jest po prostu tak jak z naltreksonem i opio (przeciwne oddziaływanie na receptor), i mamy odtrutkę na kanna... Ale kto normalny po przejaraniu zajara nieklepiącą chminakę w celu zbadania, czy przejdzie czy będzie gorzej?
 5. Prędzej wyhodujesz sobie tym nowotwór niż porządnie się spalisz. Dwa poprzednie PX'y nie były udane, wersja z CycloHexylMethyl sprawia, że cząsteczka jest dłużej metabolizowana, co w wypadku kanna zmienia też profil działania, prawdopodobnie na bardziej nasenny. Te substancje powstawały po to, by sprawdzić, czy da się stworzyć kannabinoidy bez wpływu na psychikę a efektem badań nad syntetycznymi kannabinoidami w medycynie był chociażby, wycofany ze względu na wywoływanie zaburzeń psychicznych, lek na odchudzanie rimonabant. Po którejś z ustaw vendorzy podjęli próbę wprowadzenia PX'ów na rynek, na mnie to praktycznie nie działało i dziwi mnie, że ktoś podejmuje kolejną próbę. Albo producent to idiota lub producent masowy, który nie jest zainteresowany efektem psychoaktywnym, albo to jeszcze jakieś stare, zapomniane sorty z pierwszych syntez...
 6. Zasada, że najciemniej jest pod latarnią zwyczajowo okazała się skutecznym sposobem na przeżycie młodości na wolności.
 7. @MakaveliKiLLuminati - nie, spokojnie, DOB'a też żarliśmy i zdecydowanie odczułbym to w ciele i umyśle. To był, prawilny DOC od Kwiatka lub typa od ważek, 2C-E i stronki z ofertą, którego już dawno zapomniałem Ot, pełne brzuchy i oporne towarzystwo potrafią wiele opóźnić. Ale nie zaraz sprawić, byśmy zjeżdżali z wiaduktów jak na sankach, latem. Takie rzeczy to tylko po DOB'ie. Po DOC'u to raczej kulturalne rock and rollowe ogniska w lesie, z kobietami do dyskusji. Innym razem odnotowałem dłuższe ładowanie w podróży. Wizja była taka, że po 2 godzinach będziemy docierać do lasu a wszystko zacznie się ruszać, lecz zabawa zaczęła się dopiero przy rozpakowywaniu - mieliśmy świadomość, że siedząc w PKS'ie i rozprawiając o tym,;"czy krzesło wygina nam się w lewą stronę, czy może na wzór hieroglifów a w ogóle, to czemu nikt nie puścił Stones'ów?" zwrócimy na siebie uwagę. Pewnie tu wyzwoliło nam się tyle substancji, że albo zwolniło metabolizm albo zagłuszyło wejście. Cholera wie.
 8. @luks1985 - poprawiłbym to do tych 4h u nas dla bezpieczeństwa, Polacy są szczególnie odporni na odczuwanie "rozszerzenia świadomości" (ponoć to kwestia tego, że najpierw jakąś świadomość trzeba posiadać). Co do informacji - zaufanym źródłem wiedzy o psychodelikach jest Erowid, na którym znajdziesz PiHKAL i TiHKAL - książki napisane przez TWÓRCĘ TYCH SUBSTANCJI - Shulgina, a nie ich użytkowników, przy okazji stosujących również wynalazki innych chemików. https://erowid.org/library/books_online/tihkal - Tryptamines I have Knowed and Loved https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal.shtml - Phenethylamines I Have Known And Loved https://erowid.org/chemicals/ - lista substancji zbadanych przez użytkowników Erowida, po kliknięciu w nazwę możecie znaleźć odnośniki do dawkowania, zdjęć substancji, opisów działania czy trip raportów. Erowid był stroną skupioną przedewszystkim na psychodelikach i wciąż skupia się na rozwoju tych substancji. I sam Erowid podaje czas ładowania jak Twój, ale dawkowanie już delikatnie wyższe. Oral DOC Dosages Light 1.0 - 1.5 mg Common 1.5 - 2.5 mg Strong 2.5 - 5.0 mg Heavy 5.0 + Onset : 0.5 - 2.5 hours Duration : 8 - 20 hours (depending on dosage) Normal After Effects : 6 - 12 hours https://erowid.org/chemicals/doc/doc_dose.shtml A ja Ci PRAKTYKI mówię, że ja i znajomi odczuwaliśmy czasem efekty dopiero po 4h. @biochem - podstawowe pytanie jest o smak - był metaliczny? Jeśli nie, to wałek, dawniej metaliczne kartony to były fenylki, a bezsmakowe to kwas, potem się namieszało.
 9. Tak tylko wspomnę, że jak lata temu żarliśmy DOx'y na blotterach, to efektów spodziewaliśmy się po 2, a czasem pierwsze odczuwaliśmy po 4 godzinach... Baaardzo ostrożne badania.
 10. Przyszła Wielkanoc - 1 kwietnia.

  W końcu będę mógł odpisać ludziom by nie żartowali z tymi życzeniami. :D

 11. Bóg jest miłością! Miłość - radością. Radość - błogością. Tego szukam! Zdecydowanie wolę Boga. Piwo czy wódka?
 12. Co do potencjału uzależniającego: po przerobieniu ~1 g w ciągu pierwszych dwóch dni od zakończenia zabawy wystąpił silny psychiczny głód narkotykowy i słaby fizyczny, czas ten spędziłem na opaleniu lufki (zadziałało! ) i poszukiwaniach popiołu (pomimo świadomości, że przecież jarałem to z dupki a kiepałem do kosza) w celu dopalenia resztek. Dziś mamy trzeci dzień - myślenie wraca do normalności i schodzi na tematy świąteczno-rodzinne, być może dlatego, że mam pewność, że wszystko co zielone jak i spalone to już moje maczanki. Sądzę, że gdybym kupił dla siebie 5 g za 40 zł (co chciałbym zrobić z racji ceny) to bym się porządnie wjebał. Muszę sobie przemyśleć czy chcę to traktować jako nagrodę raz w miesiącu do delegalizacji i spróbować się dogadać z Pasjonatem co do zamawiania po 0,5 g czy też kompletnie odpuścić sobie badania tej substancji. Nastolatków, amatorów i ludzi nieszczęśliwych - przestrzegam, bawimy się tu niczym Dzieci z Dworca Zoo. Pamiętam jak dziś zdjęcie młodego chłopaka z tej legendarnej książki, który dawno już przedawkował, z podpisem: "w X imponowało jej to, że początkowo ćpał tylko w weekendy". Ja niby chcę tylko raz na miesiąc, ale... Odczuwam, że pokrewieństwo myśli jest tu sygnałem ostrzegawczym. Zrozumiałem, czemu znajomi uzależnieni od opioidów czasem zachowują się, jakby nie byli ludźmi. Gdybym miał odczuwać taki głód częściej, miałbym dosyć ćpania (i życia).
 13. Zielonych, rodzinnych świąt!

  Niech Chemicy będą Wam wsparciem,

  A nie przeszkodą.

  1. FrsmeMe

   FrsmeMe

   ja też do życzen przyłącze się ...

   ...ogólnie to wstałem rano w kieszeni worek zieleni w drugiej na biało smsy odebrałem i jeszcze sie okazało że pamiętam więcej niż inni towarzysze... :E 

    

 14. Paląc sklepową maczankę sam chciałbym wiedzieć. Niestety logika podpowiada mi, że sprzedawcy nie zdradzą stężeń - zarabiają na tym, że towar klepie a nie zabija. Co za tym idzie... Skoro masz 2 g substancji, której gram potrafi kosztować 250 euro, to poczytaj raporty, sprawdź o ile słabszy jest Fu-F od Fentanylu (ok. 5 razy, ale może pamięć mnie myli?), wylicz dawki, wylicz proporcję, zrób 5x słabszy sample z 10-100 mg, badaj.. Jak chcesz to zażywać sam, to w liquidach do e-petów robi się stężenie 30 mg/ml. Jeśli chcesz to sprzedawać innym, to wykaż się własną inteligencją, a w innym wypadku nie handluj pochodnymi fentanylu. Cytat ze strony sklepu oferującego O-liquid z opisanym składem: "This product contains Furanyl-fentanyl dissolved in propylene glycol and glycerine. Whole bottle contains 150 mg Fu-F and 5 ml of solution. Each mililitre contains 30 mg Fu-F. Whole bottle contains 325 droplets. Each droplet contains around 0,46 mg Fu-F."
 15. Patrząc na nazwę wątku, to "kolega" miał chyba na myśli coś takiego, bo z nazwy wynika 4-MEC, a z linku osłabiony metkat Chyba nie wpadł na ten pomysł zbyt trzeźwy, ale ustaliłem, że chodziło mu o coś takiego: I tego chyba jeszcze na rynku nie było. Moim zdaniem ma potencjał i da się toto otrzymać. Skoro to był mefedron: To był 4-MEC: Meksedrony pokazały nam, że chemicy potrafią dodać co trzeba w dowolnym miejscu, co powinno potwierdzać możliwość syntezy związku: