Synchro

Doświadczony
 • Ilość dodanej zawartości

  2235
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  43

Synchro last won the day on Lip 15,

Synchro had the most liked content!

O Synchro

 • Ranga
  RedAktor
 • Urodziny Gru 3,

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

25758 wyświetleń profilu
 1. krak - a to nie były te nabite z fejkkonta? Coś kojarzę, ale nie ja zajmowałem się sprawą
 2. O nazwiska, adres laboratorium, czy historię, którą możesz wygooglować? Nie ma tematu który mógłbym rozwijać. Samodzielność i kreatywność, proszę. Edit: w pierwszej z odpowiedzi Domen wątpił w to, że mają w tym interes. Po dostaniu adresu sklepu związanego z WM stworzył wiadomość dostępną powyżej. [ironia mode]Gość wie, co pisze.[/ironia mode] Edit2: widzę drugą edycję tej samej wiadomości i zastanawiam się... po cholerę ja z niektórymi dyskutuję... Z zyciem sie pojednaj: na Dopalamy chcieliśmy go kiedyś jako moderatora, z czasem nie wyszło, a po czasie odkryliśmy z kim mieliśmy "przyjemność". Sam byłem ofiarą marketingowych bzdur MB przez lata, dlatego przestrzegam. Wiem jak silną i logicznie wytłumaczoną potrzebę brania tworzy. Wiem, że nie warto. Tutaj wiele osób wciąż tego nie wie, i czego byśmy nie zrobili, nigdy się nie dowie. 2007 i hajp? Witaj "bracie"!
 3. Kolejne gówno mające skłonić do brania narkotyków wyprodukowane przez Murti-Binga i jego paczkę. Przypominam historię gościa: - reklama mefedronu, powiązania z produkcją - reklama bufedronu, opisanego jako prawie, że mef, powiązania z produkcją - reklama kolejnych fentanyli, powiązania z produkcją Jasne, że producent wie najlepiej, ale ten jest jedną z niewielu osób dosłownie wyjebanych z hajpa, a przedtem był moderatorem. BŁAGAM, ZRÓBCIE TO DLA SIEBIE I OLEJCIE WM. Po paru dniach i tak ktoś sparafrazuje zawarte tam info, a ochota na narkotyk wytworzona celowym tekstem może nie przyjść.
 4. I z dendrytami według google już roczne, umiarkowane ćwiczenia dają radę, popytaj google o własne odpowiedzi nim wrócisz do dyskusji z przekonaniem broniąc swojego: http://kopalniawiedzy.pl/cwiczenia-seniorzy-pamiec-przestrzenna-hipokamp-wielkosc-marsz-cwiczenia-dotleniajace-Kirk-Erickson,12420 Na logikę palacza, to nowe komórki mięśniowe pewnie są sterowane nowymi komórkami mózgowymi i inaczej mi się to nie chce po odczuciach układać. Ale raportów śledzić dla potwierdzenia teorii nie mam zamiaru, bez przesady. 2 tygodnie przerwy od ciągu na fencie to raczej test silnej woli niż prawdziwy detox. Ale zdecydowanie po 2 tygodniach dawka nie powinna być większa, stąd pytanie.
 5. @Bubu88- po wpisaniu w google hasła "komórki mózgowe ćwiczenia fizyczne" wychodzi na to, że świat praktyków uważa inaczej - sprawa ma być ze sobą połączona, a czyż receptory to nie "komórki mózgowe"? Mówiąc najogólniej, tak i pokrywa się to z moimi obserwacjami. Nie wiem jednak co na to choćby rozszerzony program biologii w szkole średniej, praktycznie odczuwam długoterminową poprawę od kiedy ćwiczę na tyle, by "rosnąć". @Dzbanek - pomyśl, co będzie po roku
 6. @bubu88, @Dzbanek, @all - https://en.wikipedia.org/wiki/Remifentanil polecam poczytać jak to jest z remifentanylem. Jensenowcy starali się bardziej od badaczy reszty RC.
 7. @Dzbanek - dobra, dobra. W środę/czwartek zapewne wrzucę swoją relację z dawkowaniem, dziś wykończę microdosing fu-fa z czarodzieja - zrobiłem liquid, a od wczoraj przepłukuję po nim butelkę, z tydzień-dwa od zakończenia zabawy - i wciąż znieczula, a o to obecnie mi chodzi. Oczywiście jeśli uda mi się przekonać Demoona do sprzedaży ćwiarteczki...
 8. @Bubub88 - a ćwiczenia nie mieszają z produkcją hormonów, a te ze wzrostem? Edyta: Już pomijając wiek inicjacji "dopalaczowej" polskiej młodzieży, męski mózg rozwija się do 25? 26? roku życia i w tym okresie życia też inaczej jest z tą tolerką, niż potem... Więcej wiary w Ludzkość, staruszku!
 9. @qazplm1234gdybyś mnie widział w styczniu to byś podejrzewał, że jestem afrykańczykiem z bielactwem. <hiperbola, ale otłuszczenie mam bardzo niskie, według badań kilka dziesiętnych poniżej 7% - bez głodówek> Tak, 3 dni na 500-1000 kcal w płynach i resztki na boczkach znikają a ja czuję się znacznie lepiej.
 10. @Dzbanek nieuczciwie liczysz, skoro 5 lipca jeszcze się bawiłeś według postów. Przez 10 dni to niektórzy potrafią w ogóle tłuszczyku nie naruszyć, a w nim odkładają się przedewszystkim dragi które lubimy. Ja całkiem lubię się przegłodzić przez pierwsze 2-3 dni detoxu, świetna sprawa wlaśnie na szybkie spalenie tłuszczu. Oczywiście w trakcie multiwitamina i napoje z syropów herbapolu
 11. Świetny pseudo-jazz grany przez piękną dziewuchę z gór :-)

   

  1. keep it pale

   keep it pale

   jazz to do butli, a butle do wody, a poteeem eeeepaaaa

   nie powiem, niezle, ale nie przepadam za tego typu muzyką wolę

   :E 

    

  2. Nastia_Suworow

   Nastia_Suworow

   @Synchro faaaaaaaajna.  Nie znalam:wub::wub:

 12. @Dzbanek, sprawdzałeś na szczurku czystym conajmniej od 2 tygodni? Czy nagle dawkowanie urosło do... Ilu?
 13. Gadałeś coś o uzależnieniu? Jak nie, to zacznij. Jako uzależniony jesteś uczestnikiem (ofiarą) obrotu a nie wprowadzającym i nie możesz odpowiadać z tego paragrafu. Ja bym spróbował tej argumentacji, vendora oczywiście nie pamiętasz, tylu ich na rynku...
 14. RIP (język łaciński) znaczenia: skrótowiec (1.1) = requiescat in pace → niech spoczywa w pokoju (napis umieszczany na nagrobkach, nekrologach itp.) odmiana: (1.1) nieodm. RIP (język angielski) znaczenia: skrótowiec (1.1) = rest in peace → niech spoczywa w pokoju [/u]synonimy: (1.1) R.I.P. https://pl.m.wiktionary.org/wiki/RIP @Chłopaki, ja rozumiem, że Wojt ma do mnie prywatne smęty, ale żeby w cholernym Spoczywaj w pokoju było coś złego, to serio trzeba się zawziąć, weźcie wyluzujcie. Edit: @zawiodlemsie wskazuję je po to, by przestały mieć znaczenie. PS jeśli się przekręcę, dla siebie poproszę RIP, bo za życia spokoju zaznam jedynie po dragach.
 15. Miksturę glikolu i gliceryny dostaniecie pod nazwą "baza beznikotynowa" w sklepach e-smoking world w Centrach Handlowych i większości pozostałych sklepów z e-papierosami, 6-12 zł za 100 ml. Nie polecam E-smokingu, bo to wypust Amerykanskiego Brytyjskiego Tytoniu Ale z drugiej strony, oferują kartę na punkty za które możecie kupić w przyszłości e-peta A wiadomo, że wrócicie. Miejcie to na uwadze i zbierajcie rachunki. 50:50 to moim zdaniem optymalna proporcja do e-petów, i jest to zazwyczaj najgęstsza dostępna wersja, w drugiej przeważa glikol (80:20). A po dolaniu aromatu nasal spray stanie się liquidem ALERT: tylko sprawdźcie, czy Wasz atomizer donosowy nie podaje nagle większej ilości płynu niż w wypadku lżejszego glikolu. Edyta z 13:01 następnego dnia: Glikol dobrej jakości nie ma zapachu. Jeden z lokalknych mi sklepów próbuje przekonywać, że plastikiem śmierdzą same opakowania, jednak klienci sklepu notują bóle głowy, a zapach płynu nie znika po przelaniu do czystego szkła. Jeśli Wasza baza ma zapach plastiku, lub jakikolwiek inny niż lekko słodkawy - wyrzucać techniczny opad lub użyć jako nawilżacza uszczelek czy innych gumowatych przedmiotów w razie potrzeby. @pan_jabłuszko cieszymy się, że uprzedzasz. I jakoś chyba nie wierzymy, bo wygląda na to, że śledzisz wątek.