Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

śRAKS

Użytkownik Forum
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

About śRAKS

 • Rank
  Weekendowy Entuzjasta Władka
 • Birthday 07/05/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,408 profile views
 1. Gdzie teraz na zakupy? Na pewno nie do Funkiego, typ usuwa prawdziwe opinie o tym jak wyjebał X osób na zupełnie nie aktywny Hexen, ma wyjeba*e na tych co to dostali, nie chce dosłać tego co brakowało co pokazuje ile jeszcze osób może dostać to co dostaliśmy my czyli tynk zeskrobany ze ściany już nie wspomnę o tym, że jeśli opłacisz kuriera to i tak typ wyśle to pocztą polską, NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM, wybierzcie innego vendora zanim wtopicie hajs lub kupcie cukier puder, na to samo wyjdzie.
 2. "nikt odbloku nie potrzebuje" - chcesz coś jeszcze ode mnie czy straciłeś pamięć totalnie? weź idz wypierdol fikołka w pokoju tam u matki i skończ już się ośmieszac lamusie osiedlowy aaa i najważniejsze, nie udzielaj publicznie nikomu rad w tej kwestii bo przez takich amatorów jak ty ludzie dalej przekazują gówno wiedze o SAA a to że teraz sobie wpisałeś w tabelkę środki na odblok to wiesz co mi to robi? tyle co zeszłoroczny śnieg. zresztą rozpiska to już w ogóle śmiech na sali no ale OK wiadomo z kim mamy do czynienia. jak wspomniał wyżej moderator wiedzę to może mieć wiesz kto... ty już udowodniłeś swojego dałna.
 3. I ty i wilk przecież nie robicie odbloku i uważacie że jest to dla wszystkich zbędne i wiem co piszę i pamiętam z kim bardzo dokładnie a moim skromnym choć raczej pewnym zdaniem jest to że jesteś raczej lamusem nie udzielaj innym rad
 4. wow i już nagle clomid potrzebny po cyklu? czy wy robicie sobie odblok czy nie to wasza sprawa i mnie to nie interesuje ale jak jakiś młodziak amator wejdzie i przeczyta pierwsze posty że "nikt nie powinien robić odbloku" to spierdoli sobie i nie mówie tu o samych spadkach także... ODBLOK TO PODSTAWA PODSTAWY i to powinno być Twoim pierwszym postem i po cholere mnie dislajkujesz? zrobiłeś błąd i nie potrafisz się do tego przyznać hahahaha
 5. ...pomogłeś komuś tym, że nie każesz im odblokowywać własnej produkcji testosteronu po skończonym cyklu? To ja jak i inni Ci powiem, że bardziej ich skrzywdziłeś i gówno wiesz o tym co piszesz, 8 lat dla Ciebie "w tym temacie" to widocznie za mało. Uciekaj stąd bo śmiech na sali. Mam nadzieję, że nikt nie trafi na takiego imbecyla jak ty żeby sobie gospodarki hormonalnej nie rozpierdolił.
 6. Doradcy osiedlowi co mogą skrzywdzić człowieka robiąc z niego kalekę UPRZEDZAM ZAINTERESOWANYCH TEMATEM: W ŻADNYM WYPADKU NIE SŁUCHAJCIE PORAD TYCH OSOBNIKÓW!
 7. "Ja w tym siedzę z 8 lat xD" "nikt odbloku nie potrzebuje" no to nieźli "doradcy" jak byś to powiedział pierwszemu lepszemu typowi u nas na siłowni to by ze śmiechu sikali po sztangach co ty kurwa metanabol sobie gryziesz że obloku nie potrzebujesz? odblok to podstawa ale co ja tam wiem miłego kłucia oleju czy co wy tam dostajecie... wejdz na jakieś topowe forum kulturystyczne i napisz "nikt odbloku nie potrzebuje"
 8. śRAKS

  cza*ha.d*

  Racja ale chyba nie sądzisz, że jakiś V wprowadził pillsy na MDMA?! To tak jak bym sprzedawał APAP i podpisał, że to pillsy na kokainie Mogę napisać wszystko tak naprawdę i część osób w to uwierzy.
 9. To że jakiś ziomek z opowiadań na KFD wykręcił się po jakimś trefnym towarze to nie znaczy, że Ty podczas cyklu będziesz siedział w taki dzień i do nikogo się nie odzywał, bierz normalnie i się nie bój bo to tylko jeden dzień.
 10. Jak nawet na cyklonie można przez ten jeden dzień zaszaleć bierzesz sterydy to OK ale tej jeden dzień nie przeszkodzi w przyrostach i nie odwodni Cię taka bardzo jak byś popadł w ciąg tygodniowy. Przed wyjściem zjedz więcej porcji białka i szalej Nic Ci się nie powinno stać
 11. śRAKS

  cza*ha.d*

  To czas wysłać zaległe paczki nieprawdaż?
 12. śRAKS

  cza*ha.d*

  chyba 3ka wjechała "BOMBA WYPIERDOLIŁA!"
 13. jeśli masz czas to jutro Ci powiem jak aktualny henio od Rchema wypada
 14. śRAKS

  Pasjonat

  oby to było tylko "zarobienie" z wysyłaniem paczek i wszystko będzie OK bądzmy dobrej myśli tego dnia
 15. śRAKS

  Pasjonat

  sklep jest ale czy to wyjebka exit scam czy nie to nie wiem... wiem tylko,. że znowu czekam jak inni w sumie...

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...