Skocz do zawartości

Paranormalny

Memberzy
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  7d 8g 41m 53s

5 obserwujących

O Paranormalny

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

1052 wyświetleń profilu
 1. Hex-en a leki na schizofrenię

  Wgl ćpanie przy schizofrenii dopalaczy to jakiś urojony pomysł, który chyba ci wytowrzyło w głowie samo te zaburzenie pozdrawiam
 2. Hex-en a leki na schizofrenię

  Nie bierz tego przy schizofrenii. Znam osobę, która mając już wcześniej jakąś tam postać schizofrenii chyba m.in po tym się tak wpierdoliła w schizofrenię, że już z 2-3 razy na psychiatryku wylądowała. To najmniejszy problem, gdyby nie to - że ma ciężką postać schizofrenii teraz.
 3. I co więcej - zarówno etylofenidat jak i hexen działał na mnie bardzo loteryjnie. Raz wypierdalał w kosmos, raz to było subtelne działanie (nie umniejszając efektów ubocznych)
 4. Luks, miałem okazję wciągać fetę prosto z laboratorium. Pizda równie mocna co do hexenu (jeżeli ten działał na mnie prawidłowo, bo raz wypierdalał w kosmos, a raz działał subtelnie) I amfetamina nie wywoływała u mnie żadnego negatywnego wjazdu na serce. Ja domniemam, że mój organizm jest wyczulony na cząsteczkę etylu, ponieważ i przy etylofenidacie, i hexenie - był męczące wjazd na serce. Oczywiście etylofenidatu musiałem wciągnąć z 250mg, w dawkach podzielonych, żeby już był jakiś męczący wjazd na serce, po hexenie wystarczyło 50-100mg, a laboratoryjnej fety mogłem wciągać i wciągać - bez benzodiazepin.
 5. Co jak co, ale hexen od gienka podnosił mi ciśnienie kosmicznie. Przynajmniej puls. Myślałem, że się przekręcę. Wziałem 4-6mg alprazolamu i kulałem chodząc po chacie masując się po sercu, naprzemiennie siadając co chwile przed kompem, wstając, chodząc - tak co chwile. Ciśnienie z reguły miewam w normie. Także musze być uczulony na ten odczynnik - hexen. Ja bez podkładu na benzodiazepinach po tej akcji się nawet nie zabierałem do hexenu. Wystarczył mi jeden-dwa nity po 50mg w odstępach czasu - i już miałem męczący wjazd na serce. Na hyperrealu czytałem, że gościowi sparalizowało całą rękę po hexenie... Także uważajcie na ten syf. Ja już z narko skończyłem, nie ćpie od sierpnia - wam też to zalecam, przynajmniej w przypadku hexenu.
 6. Co polecacie... - czyli pytania i odpowiedzi

  4-me-tmp isoprophylophenidat
 7. Psychodelik na pierwszy raz

  DMT, pizda jak chuj Zjarałem lufe, i przez pierwsze 5 minut bylem zszokowany, twarz ziomeczka w 1 sekunde zrobila sie cała fioletowa. Wszystko sie zlewało takie pastelowe, grubo w chuj
 8. GRC; Gienek

  Wyprzedają to co zostało, i pewnie powoli zaczną wprowadzać nowy sort.
 9. GRC; Gienek

  Gienek wrócił!
 10. co na dopamine ?

  albo isopropropylphenidate - myslę, że bezpieczniejsza opcja
 11. GRC; Gienek

  Ktoś ma jakieś aktualne info na temat tego kiedy Gienio wraca?
 12. Coś do nauki?

  możesz też obkupić się w nootropy, m.in noopept na poprawe pamięci i koncentracji - zdrowsza opcja
 13. Coś do nauki?

  analogi metylofenidatu
 14. Godny następca 5-mapb

  MDAI + coś ala amfetamina i myślę że byłoby dobrze
×