Paranormalny

Memberzy
  • Ilość dodanej zawartości

    38
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Czas Online

    176d 1g 52m 34s

Reputacja

12 Dobra!

5 obserwujących

O Paranormalny

  • Ranga
    Podglądacz

Informacje o profilu

  • Płeć
    Nie powiem

Ostatnie wizyty

842 wyświetleń profilu
  1. I co więcej - zarówno etylofenidat jak i hexen działał na mnie bardzo loteryjnie. Raz wypierdalał w kosmos, raz to było subtelne działanie (nie umniejszając efektów ubocznych)
  2. Luks, miałem okazję wciągać fetę prosto z laboratorium. Pizda równie mocna co do hexenu (jeżeli ten działał na mnie prawidłowo, bo raz wypierdalał w kosmos, a raz działał subtelnie) I amfetamina nie wywoływała u mnie żadnego negatywnego wjazdu na serce. Ja domniemam, że mój organizm jest wyczulony na cząsteczkę etylu, ponieważ i przy etylofenidacie, i hexenie - był męczące wjazd na serce. Oczywiście etylofenidatu musiałem wciągnąć z 250mg, w dawkach podzielonych, żeby już był jakiś męczący wjazd na serce, po hexenie wystarczyło 50-100mg, a laboratoryjnej fety mogłem wciągać i wciągać - bez benzodiazepin.
  3. Co jak co, ale hexen od gienka podnosił mi ciśnienie kosmicznie. Przynajmniej puls. Myślałem, że się przekręcę. Wziałem 4-6mg alprazolamu i kulałem chodząc po chacie masując się po sercu, naprzemiennie siadając co chwile przed kompem, wstając, chodząc - tak co chwile. Ciśnienie z reguły miewam w normie. Także musze być uczulony na ten odczynnik - hexen. Ja bez podkładu na benzodiazepinach po tej akcji się nawet nie zabierałem do hexenu. Wystarczył mi jeden-dwa nity po 50mg w odstępach czasu - i już miałem męczący wjazd na serce. Na hyperrealu czytałem, że gościowi sparalizowało całą rękę po hexenie... Także uważajcie na ten syf. Ja już z narko skończyłem, nie ćpie od sierpnia - wam też to zalecam, przynajmniej w przypadku hexenu.
  4. 4-me-tmp isoprophylophenidat
  5. DMT, pizda jak chuj Zjarałem lufe, i przez pierwsze 5 minut bylem zszokowany, twarz ziomeczka w 1 sekunde zrobila sie cała fioletowa. Wszystko sie zlewało takie pastelowe, grubo w chuj
  6. Wyprzedają to co zostało, i pewnie powoli zaczną wprowadzać nowy sort.
  7. Gienek wrócił!
  8. albo isopropropylphenidate - myslę, że bezpieczniejsza opcja
  9. Ktoś ma jakieś aktualne info na temat tego kiedy Gienio wraca?
  10. mexedrone to nieaktywny shit
  11. możesz też obkupić się w nootropy, m.in noopept na poprawe pamięci i koncentracji - zdrowsza opcja
  12. analogi metylofenidatu
  13. MDAI + coś ala amfetamina i myślę że byłoby dobrze