Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Paranormalny

Użytkownik Forum
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

About Paranormalny

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

1,432 profile views
 1. clenbuterol, johimbina. to z takich ciężkich kalibrów, poczytaj pierw jak to sie stosuje. Możesz też na czarnym rynku ogarnąć sobie fentermine - adipex bodajże.
 2. Wgl ćpanie przy schizofrenii dopalaczy to jakiś urojony pomysł, który chyba ci wytowrzyło w głowie samo te zaburzenie pozdrawiam
 3. Nie bierz tego przy schizofrenii. Znam osobę, która mając już wcześniej jakąś tam postać schizofrenii chyba m.in po tym się tak wpierdoliła w schizofrenię, że już z 2-3 razy na psychiatryku wylądowała. To najmniejszy problem, gdyby nie to - że ma ciężką postać schizofrenii teraz.
 4. I co więcej - zarówno etylofenidat jak i hexen działał na mnie bardzo loteryjnie. Raz wypierdalał w kosmos, raz to było subtelne działanie (nie umniejszając efektów ubocznych)
 5. Luks, miałem okazję wciągać fetę prosto z laboratorium. Pizda równie mocna co do hexenu (jeżeli ten działał na mnie prawidłowo, bo raz wypierdalał w kosmos, a raz działał subtelnie) I amfetamina nie wywoływała u mnie żadnego negatywnego wjazdu na serce. Ja domniemam, że mój organizm jest wyczulony na cząsteczkę etylu, ponieważ i przy etylofenidacie, i hexenie - był męczące wjazd na serce. Oczywiście etylofenidatu musiałem wciągnąć z 250mg, w dawkach podzielonych, żeby już był jakiś męczący wjazd na serce, po hexenie wystarczyło 50-100mg, a laboratoryjnej fety mogłem wciągać i wciągać - bez benzodiazepin.
 6. Co jak co, ale hexen od gienka podnosił mi ciśnienie kosmicznie. Przynajmniej puls. Myślałem, że się przekręcę. Wziałem 4-6mg alprazolamu i kulałem chodząc po chacie masując się po sercu, naprzemiennie siadając co chwile przed kompem, wstając, chodząc - tak co chwile. Ciśnienie z reguły miewam w normie. Także musze być uczulony na ten odczynnik - hexen. Ja bez podkładu na benzodiazepinach po tej akcji się nawet nie zabierałem do hexenu. Wystarczył mi jeden-dwa nity po 50mg w odstępach czasu - i już miałem męczący wjazd na serce. Na hyperrealu czytałem, że gościowi sparalizowało całą rękę po hexenie... Także uważajcie na ten syf. Ja już z narko skończyłem, nie ćpie od sierpnia - wam też to zalecam, przynajmniej w przypadku hexenu.
 7. DMT, pizda jak chuj Zjarałem lufe, i przez pierwsze 5 minut bylem zszokowany, twarz ziomeczka w 1 sekunde zrobila sie cała fioletowa. Wszystko sie zlewało takie pastelowe, grubo w chuj
 8. Wyprzedają to co zostało, i pewnie powoli zaczną wprowadzać nowy sort.
 9. albo isopropropylphenidate - myslę, że bezpieczniejsza opcja
 10. Ktoś ma jakieś aktualne info na temat tego kiedy Gienio wraca?
 11. możesz też obkupić się w nootropy, m.in noopept na poprawe pamięci i koncentracji - zdrowsza opcja

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...