EmaJuŻbEzBana

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  1418
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  374d 20g 4m 34s

Reputacja

948 Kozacka!

11 obserwujących

O EmaJuŻbEzBana

 • Ranga
  Zaawansowany helupiarz

Informacje o profilu

 • Płeć Nie powiem

Ostatnie wizyty

5091 wyświetleń profilu
 1. Nie gra mi etap, co robiłeś na leczeniu że ciebie jebneli? Skąd obserwacja? Nie ma bata, musiałeś coś gdzieś odjebać 
 2. Juras to ty?      
 3. Demoon Ogólne info

  Zwykłe fify w drewnianym zabezpieczeniu, jeden sklep kiedyś miał a uwierz, że dzięki temu nie trzeba zapierdalać  
 4. Hunter

  Mogę polecić maczanki dalej trzymają poziom  ale uwaga są cholernie mocne i specyficzne  palić z głową  
 5. Strach

  Dobre jarano od Dorotki  jakie opinie kogo w celu jakim? palisz kioskówkę i oceniasz, czy możesz jebnąć dalej czy nie   Przecież ci co piszą recki to w ciągu ostatnich 14 dni, napierdalali czyste RC czy kanna 
 6. Nerki

  Ja pierdole, normalnie ty Luks to jesteś lekarzem, prawnikiem, biznesmenem, specjalistą PR i od wielu innych zagadnień tylko kurwa podstawowych zasad ortografii nie znasz 
 7. Czerwony mocz

  Wypierdol do kibla, wyobraź sobie iż każda kreska przybliża ciebie do zaprzestania działania nerek a potem myślisz, że znajdziesz kogoś kto ci ją odda? Niestety dializy i najpewniej prędzej czy później czego ci nie życzę słodki R.I.P jak wybierzesz Henia to wtedy na tym łóżku niech ci najdzie taka myśl, czy to było tego warte? 
 8. Czerwony mocz

  Jedna nerka ledwo dyszy, druga dochodzi do połowy, ale uważasz że testowanie ma sens?   nie kolego, zero alkoholu i używek, twoje nerki ledwo funkcjonują i pojawia się problem niewydolności    Ja pierdole i ty walisz RCki? 
 9. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 10. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 11. Ubezpieczenie zdrowotne

  Wymeldowany i bezdomny, podlega ubezpieczeniu społecznemu   Masz wszystko napisane    
 12. Ubezpieczenie zdrowotne

  Wymeldowanie się z miejsca zamieszkanie, status osoby bezdomnej i po sprawie   Regulacje te zawarte są w ustawie z 29 listopada 1990 roku o pomocy społecznej (Dz.U. nr 87, poz. 506 z późniejszymi zmianami). Ustawa o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym z dnia 6 lutego 1997 r. w brzmieniu po nowelizacji z dnia 18 lipca 1998 r. zmieniła treść art. 10 ust. 2, pkt 3 ustawy o pomocy społecznej określając dokładnie, kto zobowiązany jest do pokrywania kosztów leczenia ludzi bezdomnych, Warto podkreślić, że bezdomny nie musi posiadać żadnego zaświadczenia będącego deklaracją zapłaty za udzieloną poradę, a wszelkie próby uzależniania udzielenia świadczenia od posiadania takiej deklaracji są bezprawne.   Dodatkową gwarancją refundacji dla zakładów opieki zdrowotnej jest fakt, że leczenie i zwalczanie gruźlicy, chorób zakaźnych, alkoholizmu, narkomanii i ochrony zdrowia psychicznego oraz związanych z ciążą porodem i połogiem, a także chorób wenerycznych finansowane są z budżetu państwa, o ile dotyczą osób nie posiadających uprawnień z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego. Reguluje to art. 165 ustawy o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym.
 13. Oszuści

  Dawać ją  jak wypierdolić to po całości, może się wtedy oczyści grono konsumentów, jacy będą mieć pretensję wyłącznie do siebie   Bo ja wam fejki coś powiem, większość na pobraniówkach leci bo hajsu nie ma a zbiera, no i jak przepierdolą wcześniej to za co odbiorą?  Dobra zasada jest taka, zamawiasz i w ten sam dzień odbierasz  prosta sprawa          
 14. 3-FA

  Kurwa amfa to nie jest jeden składnik, tak i zapewne u ciebie śmiga czysta 100% prosto od chemików za 30 dyszki gram