Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Niewinny

Weteran Forum
 • Content Count

  1,547
 • Joined

 • Last visited

About Niewinny

 • Rank
  ~grzesznik~
 • Birthday 01/01/1946

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Usunąłem wątek ze zbędnych postów. Proszę o trzymanie się tematu!
 2. Usunąłem temat ze zbędnych postów. Kolejne obraźliwe posty będą odpowiednio karane. Sugeruję kulturalną i konstruktywną wymianę, nawet odmiennych, zdań.
 3. TEMAT ZOSTAŁ POSPRZĄTANY Z ABSOLUTNIE ZBĘDNYCH TREŚCI I WSZELKIE KOLEJNE PRÓBY SPAMU BĘDĄ SUROWO KARANE. PÓKI CO NAGRODĘ OTRZYMUJE JEDYNIE UŻYTKOWNIK EmaJuŻbEzBana w postaci 3 punktów ostrzeżeń.
 4. Czy jesteś w stanie jakkolwiek udowodnić, że to Twój tekst? Link: https://www.youtube.com/watch?v=Dn3x14d8EaE Jeżeli nie to wierz mi - spotka Cię bardzo ostra kara w miarę moich możliwości tutaj.
 5. Dzisiejsza wygrana Arsenalu z United 3:0 (wszystkie bramy w pierwszych 20 minutach spotkania) to najwspanialsze co mnie spotkało w życiu od wielu miesięcy... Dziękuję. Kiedyś umrę na zawał - i to będzie wina Kanonierów, ale wcześniej jeszcze kilka razy popłaczę się z radości dzięki Wam. In Arsene we trust... !

  1. Show previous comments  2 more
  2. oks

   oks

   tylko man u !arsenal 3 liga :P

  3. depas

   depas

   Zaczekaj aż Chelsea przyjedzie, Arsene już się boi :)

 6. Nie do końca. Ktoś bardzo dobrze ogarnięty taktycznie jest w stanie przewidzieć w których częściach meczu dana drużyna może uderzać a szacując stosunek sił atakującej do broniącej jesteś w stanie oszacować procentowo jakie są szanse, że im się uda - czysty teoretycznie. W praktyce jak to w sporcie - bywa różnie.
 7. Niewinny

  Ciekawe dokumenty

  Wytrzymałem 3,5 minuty. Może to zabrzmieć infantylnie, ale wierz, że wiem co mówię - znam takich ludzi aż zbyt wielu, jestem z podobnej bajki. Jest takie jedno, duże miasto, gdzie nikt by nie zwrócił na niego szczególnej uwagi - bo kosmitów tam pełno Niemniej większość to demagodzy - i to jest najbardziej rozczarowujące dla mnie. Bo ja lubię kosmitów, ja ich rozumiem - ale w 80-90% przypadków maska opada razem z kurtyną. Kiedy orientujesz się, że to wszystko pozory. To show. Demagogia. A Ty po prostu dałeś się na chwilę uwieść. Nic w tym złego - każdy szuka magii w pragmatycznym, codziennym spojrzeniu na świat. Magia jednak jest magiczna głównie dlatego, że jest tak rzadka. Ten pan jest po prostu odklejeńcem z melanżem na strychu albo, w najlepszym wypadku, showmanem.
 8. 50 złapała w końcu Alicja na stimsach zanim wskoczył do nory.
 9. Ban - zbyt długo pozostałeś trzeźwym aby stanowić wiarygodny i wartościowy element tutejszego środowiska. Tygodniowe zawieszenie konta szansą na udokumentowanie aplikacji substancji brutalnie zmieniającej stan świadomości. Później perm.
 10. Przyznaję z ogromnym bólem serca, że trafiłeś. Strasznie przykro się na to patrzyło... Temat bardzo ciekawy i z chęcią będę się w nim udzielał - póki co grając wirtualnie. Szukając dobrego buka nie patrzcie tylko na bonusy startowe, ale i (a może przede wszystkim) na wysokości kursów. Niedługo zacznę swoją wirtualną grę
 11. Usunąłem zbędne posty. Gangia14 szacun za kreatywność
 12. Sugeruje dodanie kiełków (najlepiej rzodkiewki) oraz czegoś słodkiego do złamania smaku - u mnie świetnie sprawdziły się suszone morele + świeże, białe winogrona.
 13. Podpinam się pod prośbę - myślę, że wielu użytkowników to zainteresuje.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...