Alienoslaw

Administrator
 • Ilość dodanej zawartości

  491
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  8
 • Czas Online

  262d 5g 49m 2s

Alienoslaw last won the day on Sty 31, 2016

Alienoslaw had the most liked content!

Reputacja

187 Kozacka!

O Alienoslaw

 • Ranga
  Administrator techniczny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @Szymek Twoja sprawa, co zrobisz z tą nagrodą
 2. Witam, Proszę o zgłoszenia, mogło się tak stać po aktualizacji. Wzór zgłoszenia: Stary nick: <nick> Posty, które nie będą zbliżone do powyższego wzoru, zostaną usunięte. Nie interesuje nas, co, jak, dlaczego. Żeby też nikt nie próbował zmienić sobie w tym temacie nicku na nowy nick - pamiętajcie, że przysługuje jednorazowa możliwość zmiany nicku. Jeżeli ktoś będzie kłamał, zostanie nagrodzony zakazem pisania na okres 7 dni.
 3. Poczyść kompletnie ciasteczka i pamięć podręczną dostarczoną przez dopalamy - powinno pomóc. Tak samo na telefonie.
 4. Wygraj PS4! Konkurs na mema:

   

 5. Witajcie, Dawno nic nie organizowaliśmy, więc tym razem będzie duże uderzenie! Do wygrania będzie konsola PlayStation 4! Zasady udziału: 1. Należy stworzyć WŁASNEGO mema (zabrania się kopiowania cudzych prac z internetu) w formie statycznej oraz wrzucić go na FORUM w poście - każdy może wrzucić dowolną ilość. Autor "skradzionego" mema będzie upominany oraz proszony o wstawienie mema własnego autorstwa. Jeżeli nadal będzie próbował "pochwalić się" cudzą pracą, zostanie zdyskwalifikowany. 2. Nagrodą jest konsola PlayStation 4 w wersji SLIM 500 GB/1 TB - w zależności od dostępności w sklepach. 3. Zwyciężyć może tylko jeden mem. 4. Tematyka mema jest dowolna - zwycięża najśmieszniejszy/najciekawszy/najbardziej życiowy mem. 5. Prace zgłaszamy do 30.06.2017r., do godziny 14:59. 6. Po zakończeniu zbierania prac, Administracja wybierze zwycięzcę w ciągu 2 dni. 7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w ostatnim poście, a nagrodę otrzyma maksymalnie do 14 dni roboczych – dane do wysyłki wysyła na [email protected] 8. Posty w tym temacie mają zawierać tylko i wyłącznie posty konkursowe, aby było czytelniej. Każdy, zbędny spam będzie usuwany oraz odpowiednio nagradzany. 9. Wszelkie sugestie dotyczące konkursu (w tym zgłaszanie cudzych memów) proszę o pisanie do mnie na PW. Powodzenia!
 6. Naprawione.
 7. Właśnie to naprawiam.
 8. Witajcie, Zaktualizowaliśmy FORUM do najnowszej wersji. Zgodnie z rozporzędzeniem IPS, owa aplikacja nie jest już wspierana. Upgrade był wymagany i bardzo nam potrzebny. Oczywiście znajdziemy jakąś alternatywę dla Czatu i z czasem ją wprowadzimy - na razie musicie przeżyć bez Prosimy jak zwykle o zgłaszanie wszystkich błędów, które zostały spowodowane wprowadzeniem nowej wersji. Rozporządzenie IPS: https://invisionpower.com/ips-chat
 9. @FantasyBoy Relog, powinno działać.
 10. @BIESiadelko Przeloguj się, powinno już działać.
 11. @jam @Bezimienny Przelogujcie się, powinno hulać. @inessa30 Z Twoimi uprawnieniami wszystko ok.
 12. Wiem, że tak macie, badałem i będę dalej badał problem. Załączniki na razie nie ulegną zmianie. EDIT: Naprawione - nawet nie pytajcie co było powodem <facepalm>.