Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


maniakrc

Użytkownik Forum
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

About maniakrc

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań
 • Birthday 19/08/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,541 profile views
 1. Właśnie dostałem sample od Dopa w koronie między innymi 6-apdb i 2-fa. Co sądzicie o miksie tych dwóch substancji? Dwa dni temu szczur zjadł sztukę 3mmc po miesiącu przerwy, poza tym tym średnio raz na tydzien, dwa był tym karmiony - to taki obraz tolerki. Jakie dawkowanie oraz drogę podania polecacie?
 2. A ja polecę Gienka, jedna przesyłka w ciągu 2 lat doszła 2 dni po opłaceniu. Zawsze jest to dzień następny.
 3. No i u mnie w końcu po 2 miesiącach pojawiły się takie objawy jak lęki, rozdrażnienie. Robię sobie od tego przerwę małą i będę stosował doraźnie gdy trzeba.
 4. Przed chwilą przyśniło mi się 20mg sniffem. W porównaniu do połkniętej tabletki działanie jest na trzy cztery, dość euforyczne. Lek dostaje od miesiąca na różowe recepty na zdiagnozowane późno ADHD. Kupuje Medikinet 10mg po 50 tabletek. Jedyny minus zażywania jaki zauwazyłem to lekka deprecha gdy 2 czy 3 tabletka z rzędu schodzi. Działa krótko bo od 2-4 godzin. Tolerka wzrasta raczej powoli, z uzależnieniem też nie ma problemu. Na weekendy nie używam i czuję się dobrze. Świetnie pomaga w koncentracji i skupieniu się na robocie. Jutro odbieram kolejną paczke w aptece, spodobało się.
  1. larry

   larry

   Widzę kolega słucha dobrej muzyki, bless!

 5. Sprostowanie do mojego poprzedniego postu, nie moja sprawa, nie jestem prawnikiem, nie znam terminologii. Złapani spędzili noc na dołku, konfiskata telefonów, grindera. Sprawa w sądzie zakończona warunkowym umożeniem na okres roku. Do pokrycia koszty sądowe oraz zasądzona dotacja na jakiś cel charytatywny(ostatecznie o tym ktoś zapomniał i jedyna kara finansowa to koszty procesu). Po 3 miesiącach prokurator oddaje telefony oraz ujebany towarem grinder nawet nie umyli
 6. Ogórki małosolne tak? Jem je teraz co dzień, najlepsze do obiadu. Nie chcesz robić? Dostępne w każdym sklepie w woreczkach foliowych.
 7. Kolega złapany przez policje z gibonem otrzymał mandat, nie pamiętam jakiej wysokości. W sądzie wyrok odroczono na okres roku, gdyby w tym czasie znów wpadł były by zawiasy lub coś więcej.
 8. maniakrc

  RCspider

  To szkoda że na stronie nie ma info o urlopie. Bym zamówił i się denerwował.
 9. maniakrc

  RCspider

  Są na urlopie zatem sklep nicht funkcjoneren? Czy nawet sztuka teraz bedzie szła z chin? Cos bym pobrał na test ale nie chce czekac 2 tygodnie paczke
 10. maniakrc

  RC-Mouse

  Chyba coś nie pykło bo pod adresem sklepu nie ma już nic, sklep się katapultował. Może to było rc-rats pod delikatnie inną gryzoniową nazwą. Następny będzie rc-hamster?
 11. maniakrc

  2-MMC

  Jeśli porównujesz to do amfetaminy to sorry ale wole jednak ją za 1/3 ceny. Dla mnie amfa za słaba, brakuje mi tego pierdonięcia które daje 3mmc
 12. Przed urodzinami miałęm szczęście spotkać na czacie przedstawiciela sklepu. Zaoferował mi rabat 50% na dowolną ilość towaru. Zamówiłem bodajże 3g lub 5g 3mmc. Wysoki koszt dostawy, który w normalnych warunkach by mnie odstraszył, został zrekompensowany rabatem. Przelew zrobiony wieczorem co dziwne niestety nie dotarł na czas i nie załapałem się na przesyłkę dnia kolejnego, to przestroga dla zamawiających w czwartek na weekend. Co do samego 3mmc, drobny lekko żółtawy kryształ, bardzo doby jakościowo. Niestety do urodzin część materiału gdzieś zniknęłą i na próżno szukałem kontaktu by dobrać coś jeszcze nim nadejdzie czas. Wziąłęm 3mmc puder og gienka i miałem porównanie w którym owy puder wypadł słabo (pewnie dlatego już zniknął z oferty). Z przesyłką za 5zł pewnie wrócił bym po tą Emke ale 20 czy 15 zł działa podprogowo, zwłaszcza gdy tak dla jaj chcę sobie zaświrować biorąc 1g.
 13. Moja odpowiedz poszla po 12 na maila. Dopalamy, bo to Polska nie elegancja Francja.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...