Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Zlikwidowana plantacja konopi


Wojt

Z małej chmury duży deszcz, pozornie zwykłe mieszkanie w starej kamienicy. Niczego nie zdradzający po sobie 37-latek mógłby być zamieszany w posiadanie narkotyków, wręcz niemożliwe a jednak tym razem okazało się prawdą. W trakcie interwencji dokonano przeszukania niczego niespodziewającego sie mężczyzny i zabezpieczono 120 krzaków konopi i trochę ponad 2 kilogramy gotowego juz suszu marihuany gotowego do dalszej sprzedaży. Funkcjonariusze z dochodzeniówki obliczyli wartość zatrzymanych narkotyków na 75 tysięcy złotych.

 

Policjanci z Bytomia zwalczający przestępczość narkotykową zlikwidowali plantację konopi. Stróże prawa zabezpieczyli prawie 120 krzaków konopi indyjskich oraz ponad 2 kg suszu roślinnego. Czarnorynkowa wartość narkotyków, to około 75 tys. zł. Sąd tymczasowo aresztował 37-latka. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Bytomia zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Znajdowała się ona w jednej z kamienic przy ulicy Estreichera. W mieszkaniu policjanci znaleźli profesjonalną aparaturę do uprawy konopi indyjskich.
1-225835.jpg

Stróże prawa zabezpieczyli blisko 120 krzaków tej rośliny oraz ponad 2 kilogramy suszu marihuany.
1-225836.jpg

Policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. Czarnorynkowa wartość przejętych narkotyków to około 75 tysięcy złotych.

1-225839.jpg

Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich uprawy. Na poczet przyszłych kar śledczy zabezpieczyli 5 tysięcy złotych.

Decyzją sądu mieszkaniec województwa śląskiego został tymczasowo aresztowany. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.
1-225841.jpg

1-225845.jpg 

Policja.pl

 

Edytowano przez Wojt

Zaloguj się, aby obserwować  


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarzeChcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×