Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 3 KILOGRAMY MARIHUANY


Wojt

Patrol drogówki wraz z kryminalnymi ze Szczecińskiej jednostki policji, zatrzymali do kontroli forda którym kierował 23-latek. W trakcie kontroli ujawniono blisko 3 kilogramy marihuany. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze którzy przeszukiwali mieszkanie zatrzymanego zabezpieczyli blisko 15 gramów zakazanej ustawą substancji.


 

Wspólne działania policjantów ze szczecińskiej drogówki i kryminalnych z KWP w Szczecinie doprowadziły do zatrzymania 23- latka posiadającego środki odurzające. Podczas kontroli drogowej osobowego forda, w podręcznej walizce pasażera funkcjonariusze znaleźli blisko 3 kilogramy suszu roślinnego. Kolejne środki odurzające mężczyzna przechowywał w mieszkaniu. Mężczyzna usłyszał zarzut zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd już zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

W Szczecinie na ul. Unisławy patrol szczecińskiej drogówki zatrzymał do kontroli kierującego fordem. W pojeździe oprócz kierowcy znajdował się 23- letni pasażer. Podczas kontroli funkcjonariusze w walizce podręcznej pasażera znaleźli prawie 3 kilogramy suszu roślinnego.

marihuana
Kryminalni z Sekcji d/w z przestępczością narkotykową KWP w Szczecinie po przeszukaniu pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 23-latka znaleźli 9 worków foliowych, w których przechowywane były kolejne partie suszu. Tym razem funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 15 gramów zakazanej ustawą substancji.

marihuana

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W tym czasie śledczy z Komisariatu Niebuszewo zbierali materiał dowodowy pozwalający na postawienie podejrzewanemu zarzutu za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wstępne badania laboratoryjne potwierdziły, że zabezpieczony do analizy susz roślinny to marihuana.

Prokurator postawił mężczyznie zarzut zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności oraz wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt . Sąd przychylił się do wniosku. 23-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

 

 

Policja.pl

Edytowano przez Wojt

Zaloguj się, aby obserwować  


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×