Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Darmowe jointy na zaprzysiężeniu Donalda Trumpa


Wojt

W tym samym czasie gdy w Polsce aktywiści walczą o medyczną marihuanę dla najcięższych przypadków chorych dzieci, w Stanach po zaprzysiężeniu Trumpa już 20 stycznia tamtejsi aktywiści będą rozdawać jointy. Już w 4 minucie, gdy przemawiał będzie Trump, aktywiści rozdadzą 4200 skręconych lolków gotowych do palenia - aktywiści chcą tym samym zwrócić uwagę na prawo federalne ws marihuany, które mimo zmian w prawie, w poszczególnych stanach pozostaje nielegalna.
 

Aż kilka tysięcy darmowych jointów powędruje w ręce mieszkańców amerykańskiej stolicy w dniu zaprzysiężenia nowego prezydenta USA Donalda Trumpa. Twórcami inicjatywy są aktywiści na rzecz legalizacji marihuany.

20 stycznia, czyli w dniu gdy Trump oficjalnie obejmie przywództwo nad światowym mocarstwem, od 8 rano aktywiści będą rozdawać jointy, których na tę okazję przygotowano ni mniej ni więcej jak 4200. Planowane palenie gratisów ma rozpocząć się dokładnie w 4. minucie 20 sekundzie wystąpienia nowo zaprzysiężonego prezydenta. Inicjatywa jest w pełni legalna, dopóki rozdający i palacze znajdują się da terenie miasta Waszyngton.
donald-trump.jpg
 

Grupa chce w ten sposób zwrócić uwagę rządu federalnego na kwestię legalizacji marihuany, która zgodnie z prawem federalnym i mimo zmian w prawie w poszczególnych stanach pozostaje nielegalna. Kandydat na nowego Prokuratora Generalnego nieraz wypowiadał się stanowczo przeciwko legalizacji, co wzbudza zaniepokojenie wśród aktywistów, chorych i sympatyków marihuany.

Źródło: hightimes.com


 

CannabisNews.pl

 

Zaloguj się, aby obserwować  


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarzeChcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×