Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Gardło i migdałki zawiajace się do

  I od razu z językiem który rowa przy okazji wylize
 3. Gardło i migdałki zawiajace się do

  Nie w was empatii... Migdałki zawijające się przez gardło do dupy to straszna choroba. xD
 4. Molly Blue - Analog MDMA

  Stary szczur o zaawansowanej tolerancji pod wpływem dużej ilości alkoholu - jedna pigułka. Po 35 minutach wytrzeźwienie i zdziwienie w laboratorium, że poczuł jakąś euforie, na nowicjuszy podziałało dużo mocniej - polecam.
 5. Gardło i migdałki zawiajace się do

  Styki przypalone berety poryte wpisz cie ją
 6. Gardło i migdałki zawiajace się do

  heheh avatarka schizofrenia weszla ?
 7. Gardło i migdałki zawiaja się do

  Moja była też miała często białe gradło gdy kończyłem. Nie martw się, to znika
 8. Gardlo ogólnie ma białą powłoke . Czy komuś to się zdarzyło? Jak sobie z tym poradzić. To jest ogólnie straszny dyskomfort i problem. Nie wygląda to dobrze. Mam zdj jak coś ale chyba mozna to sobie wyobrazić
 9. Gardło i migdałki zawiajace się do

  Nie skończyłam
 10. Gardło i migdałki zawiajace się do

  Z tego nic nie można zrozumiec
 11. Czy komuś to się zdarzyło? Jak sobie z tym poradzić. To jest strasznin sotawwapra 1. ;
 12. 4 CMC

  Azazel jak pamiętam był dobry
 13. 3 EMC BESTCHEM.NL

  Przyśnilo mi się że Sniff wchodzi gładko i jest działanie mocne przy 200 mg 
 14. 4F-a-PvP

  @StaryWyjadaczSmakołyków:) 4F-PVP i 4F-a-PVP to to samo, z tym że zapis 4F-a-PVP jest w sumie niezbyt prawidłowy, bo przyjęło się, że gdy do alf dodajemy jakiś podstawnik w benzenie (np. 4Cl-PVP) to usuwamy przedrostek "alfa".
 15. 4-MPD BESTCHEM.NL

  Takie to mocne? Masakrator taki rozumiem
 16. 3-CMC WHITE CRYSTAL - BESTCHEM.NL

  Czyli będzie nr jeden u Besta
 17. HEXEN PINK - BESTCHEM.NL

  Sort nie ten ciemny róż jak fiolet?
 18. Widać do zlego dzialu wstawilem, to io i ktoś usunął, reupladed.

  image_20171118_112958.jpg

 19. Witajcie! Planuje coś wyjątkowego na tego sylwestra wraz z Panną, na razie zastanawiałem się nad po prostu 3CMC żeby dobrze się potańczyło, później w razie problemów z zaśnięciem mam flubromazepam. Na następny dzień mam także przygotowany tryptofan i witaminy aby zniwelować zjazd. Jendak 3cmc działa bardzo krótko a my szukamy coś do potańczenia i aby widoczki fajerwerków były jeszcze wspanialsze. Dlatego też zastanawiam się nad zmianą planów i np na DOC 3,3mg na osobę. Możecie coś polecić? DOC+3CMC to już byłby pewnie bardzo zły mix, pozdrawiam Dodam, że musi być to coś co nie będzie miało za dużego bodyloadu, bo moja Kobieta już na bodyload 4-ho-mipt się przestraszyła, stąd pomysł, że 3cmc będzie lepszy..
 20. Difenidyna i Metoksyfenidyna mimo, że podobne strukturalnie, to jednak znacznie od siebie odbiegające. Dif bardziej w kierunku mindfucka PCP, a Metoksy w stronę kataminowej klarowności umysłu i przyjemnego afterglow. Oczywiście rozpatrując standardowe dawkowanie, bo nawet MXP przy przesadzeniu z ilością może zafundować mocna jazdę.
 21. Dzisiaj
 22. 4 CMC

  Boże, ktoś wyżej na pisał ze ta czwórka bliska jakości azazela to aż mi ślinka poleciała
 23. Na taką właśnie odpowiedź czekałem, wielkie dzięki! wciąż leci do mnie Difenidyna, czy ona będzie gorsza pod tym wzgledem? Szkoda, że żaden Polski vendor nie sprzedaje tego MXP..
 24. @tava jeśli tęsknisz za cudownym afterglow po dysocjantach, to z obecnych chyba tylko jedynie MXP mogę polecić. Przy czym sama substancja jest raczej dla tych, którzy sami potrafią pociągnąć fazę. Przy tych którzy oczekują, że to dyso samo ich porwie i bezwładnie poprowadzi przez dziurę, raczej można jedynie usłyszeć niezadowolenie. Co do pamięci i koncentracji, to każdy dysocjant na nie negatywnie wpływa ze względu na oddziaływanie na receptory NMDA. Ale w te wakacje sprawdziłem i po 3 tygodniowej przerwie (pierwszej od 1,5 roku dłuższej niż 3-4 dni ) od dysocjantów oraz suplementacji (szczególnie magnez, wapń i noopept) zauważyłem znaczną poprawę - więc długotrwałe użytkowanie dyso, raczej nie niesie za sobą trwałego uszczerbku dla pamięci (a przynajmniej w znacznym stopniu da się zregenerować).
 25. Do siebie gadam.Milego wieczoru
 26. 3cmc royal crystal

  Też jestem ciekaw opini Ktoś wie czy +30 też w bryłach? Wyglada bardzo ciekawie
 27. Gdzie TERAZ na zakupy?

  jak trójka to altera
 1. Załaduj więcej aktywności
×