Jump to content

About This Club

> regulamin / clonazolam z samary na palec, paczka nitrazepamu i czteropak żubra. real talk. >>> regulamin
 1. What's new in this club
 2. Ok, now it's clear. Those 40 mg of Etizolam as you wrote up there misleaded me. I think Diazepam are generally underdosed. There should be 20 mg pressed tablets that can be divided to four parts.
 3. Diazepam 10mg x 4 are the white pills on the top Clonazolam 0,50mg x 6 in blue Etizolam 2mg x 2 in white And Alprazolam 0,5mg x 2 in pink I start doing anything, that was the goal of the game 🦮 There are several brands of Diazepam and the shape varies, I have already had small bruises, large whites, medium to cut into 4 ......
 4. You are taking Clonazolam which is an average 2 hours shorter acting than Clonazepam but have quite much shorter half life which affects how quickly withdrawals appear. You are also talking about 3 days for withdrawals to kick in and I was talking about 4 days free with no symptoms so this may be only matter of time because of benzo characteristics. Thanks for this information. @Fanatyk kanna % i klonyTrzymaj się tego co pisałem. Wymieniłem powyżej się informacjami, które trochę dały mi do myślenia. Choćbyś brał klona w ten sposób przez pół roku, mogłeś się co najwyżej lekko uzależnić fizycznie więc przez tydzień po odstawce możesz nie czuć nic ale później być może zaczniesz odczuwać objawy, które opisałem w poprzednim poście, wtedy weź tę najniższą działającą na Ciebie dawkę, którą określasz "ćwiartką" (nie wiem czy chodzi o 0,25 mg czy 1/4 tabletki 2mg ale to bez znaczenia). To powinno złagodzić objawy na tyle, żebyś czuł się dobrze i jak te objawy powrócą w mniejszej sile to procedurę powtórz a w razie czego bo nie wiem ile czasu tak balowałeś przygotuj sobie tych ćwiartek z osiem czy dziesięć. Chyba, że to trwało miesiąc to zapomnij o jakiejkolwiek odstawce bo nie ma co odstawiać. @BenzoLover40 mg of Diazepam and Etizolam are on this photo? They must have been very tight pressed pills. Yeah it's obviously nice combo but did you remember this photo? Only thing I remember that I was almost all the time floored. I drunked all the beers and took about 20 mg of Clonazepam and maybe 40 mg of Nitrazepam. That was little hardcore for me but I regret nothing😁
 5. Szczerze mówiąc, albo się wyrobiłam, albo jednak te z polfy są lepsze. Te mają dziwny lekko dysforyczny stan. Ketrel sama brałam i potencjału rekreacyjnego to to gówno nie ma. Jak większość antypsychotyków nowych zresztą.
 6. Indeed the sudden stop of Clonaz does not cause withdrawal symptoms .. (I speak for myself, I eat between 7 and 10 per day + my other RCs and my treatment). But after 3 days of not taking it it's really horrible, you just wanna die.. @Chiller That on is for your, this is my afternoon + Another version of Rince Cochon beers + Diazepam 40mg + Clonazepam 3mg + Etizolam 40mg + Alprazolam 1mg. Already ate the same thing this morning at work but without the beer.
 7. Myślę, że po uśrednieniu twojego spożycia klona do 1 mg co drugi dzień nie powinno być większych problemów, zależy też ile taki ciąg trwał ale jak dwa czy trzy miesiące to powinno obejść się bez żadnych niedogodności bo z własnego doświadczenia wiem, że przy zejściu jak i abstynencji kilkudniowej klon powstrzymuje objawy odstawienne na tyle długo, że możemy w ogóle nie poczuć odstawki zwłaszcza jak się z nim tak delikatnie obchodziłeś. Ale gdybyś przestał brać na tydzień/dwa nie gwarantuję, że żadne z objawów abstynencyjnych się nie pojawią. Na wszelki wypadek zostaw sobie ze cztery ćwiartki i gdybyś zaczął odczuwać niepokój, łatwo się irytował, miał problemy z zasypianiem lub w skrajnych przypadkach dreszcze, wtedy weź tę ćwiartkę i może przez ten czas objawy już przeminą a jak powrócą choć na pewno słabsze to dobij kolejną ćwiartką i tak aż do pełnej trzeźwości. Przy takich ilościach absolutnie nic Ci nie grozi więc nie ma co się bać.
 8. Ja tam robię przerwę od klona da radę odstawić jak podjadam raz na 2 dni niekiedy ćwiartkę niekiedy 3/4klona po browarach???
 9. Midazolam will dissapoint you i think. It will help you fall asleep but wake you up after 2-3 hours leaving you restless for the rest of night and day. Jakby chciał kto kupić to po 50zł bez kosztów dostawy. Diablo jest z dodatkiem Reaper of Souls. Starcraft II wysyłam bez widocznych na zdj. okularów głównego bohatera. Wszystko z polskim dubbingiem i napisami.
 10. Ciesz się, że masz dostęp do takich rarytasów. Widzę, że posiadasz Rivotril a czytałem opinie, że to oni robią najlepsze Klony, te nasze TZF z Polfy Tarchomin podobno mogą im pięty lizać. Osobiście myślę, że może być odczuwalna różnica, nie duża ale też nie musi być jej wcale. Kiedyś kupiłem Ketrel (Kwetiapina) bo nie było Bonogrenu i tak wziąłem te dwie tabletki czekam coś łagodnie smyra jakby bawi się ze mną w podchody a normalnie tyle mnie kładło do łóżka i już miałem problemy z ciśnieniem. Wziąłem więc 8 sztuk zapiłem kilkoma browarami i dalej czułem, że to coś za miękko działa ale już na tyle mną kręciło, że poszedłem spać. Po zeżarciu Ketrelu kupiłem Bonogren, zażyłem dwie sztuki i myślałem, że przytulę się z podłogą. Weszło tak twardo, że z trudem ogarniałem co się dzieje, ciśnienie ortostatyczne tak dało o sobie znać, że od razu położyłem się powolutku do łóżka żeby nie stracić przytomności (bo to są najlepsze leki nasenne wg psychiatrów, chwila nieuwagi i nos złamany czy oko wybite). Od tamtej pory zwracam uwagę na producentów leków a przynajmniej Kwetiapiny. Mnie samo DCK potrafiło jakby stopić wewnętrznie w taki dziwny, poplątany euforyczny stan a w mixie z czymkolwiek nie wyobrażam sobie bańki. Pozazdrościć tylko.
 11. kurwa jak ja kocham połączenie benzo alko i zioła
 12. my beloved (niestety nie oryginalny Clonazepamum TZF, ale działa i tak)
 13. Zolpidem is much more powerful and more addictive, it puts you to bed in 5 minutes and be careful on the stairs the next morning !! Zopiclone is only a "benzo related". It also exists in 7.5mg Lille, France 👍 Indeed Lexotan 6 and Sedan 6 are quite weak. In France the brand is Lexomil (6mg, tablets in 4 pieces), at one time I was taking 10 tablets a day and I had to drink to go into a spin 😁 I do not know Nitrazepam but I have seen it on RC sites (Nitrazolam I think). Same for Midazolam, to test !!
 14. These are my dead boxes of benzos. I Had also 7 packs of Lorafen 2,5 mg but all of them went straight to hell. Lorafen - 6/10 (best medical anxiolytic but heavy amnesic) Sedam/Lexotan - 1/10 (it's transparent to me) Dormicum - 3/10 (only help to fall asleep but not for long) Nitrazepam GSK - 7/10 (quite dose depending but great in effects) Clonazepamum TZF - 8/10 (no amnesia, quite relaxative and long, stable anxiolytic effect)
 15. Nice collection of good to have meds. I only know Zolpidem of this drug class. Zopiclone seems to work longer and stronger.
 16. Tolerka na bromka cholernie szybko rośnie jak zarzuciłem pierwszy raz 9 mg to do łóżka musiałem sie zwlec z krzesła bo bylo troszke za mocno odrazu w kime musiałem iść. Teraz 12 mg i nic ;/
 17. Czyli - 40 mg klorazepatu działa lepiej vniz 9mg bromazepanu martwilbym się gdyby było odwrotnie 🤣
 18. Gdzie teraz po dobrego clona? Takiego który działa w dawkach kilku mg a nie kilkunastu...
 19. 4x 10 mg Klorazepatu to będzie mniej więcej 32 mg Diazepamu. Przy założeniu, że Bromazepam jest 2x silniejszy od Diazepamu będzie to 18 mg tego związku. Zarówno Alprazolam jak i Bromazepam są bardzo podobne w profilu działania co potwierdził mój lekarz i być może masz taki sam problem jak ja gdyż w działaniu są one dla mnie zupełnie transparentne. Nie czuję nic, w żadnej dawce. Jakbym nic nie brał. Pomijając możliwość tego problemu spójrz na równoważnik benzodiazepin, który prawdopodobnie jest bardziej precyzyjny jeżeli chodzi o odstawianie tych substancji, nie mniej jednak jest to jakaś wskazówka, która jasno mówi: 32 mg > 18 mg Jest to dość spora różnica więc nic dziwnego, że mogłeś odczuć mocniej Klorazepat ale co do samej tej benzodiazepiny przyznam, że nie wiem zbyt wiele. Wiem jedynie, że nie jest wydajny wagowo (w sensie mg) i potrzeba dość sporych dawek by osiągnąć zamierzony efekt ale to czy jest pełnym czy częściowym agonistą receptoru benzodiazepinowego albo to jak silnie wiąże się z nim oraz jego podjednostkami jest mi niewiadome więc nie będę się wymądrzał. https://clincalc.com/Benzodiazepine/ https://www.benzo.org.uk/bzequiv.htm
 20. Pojawiły się tu rozwowy o klorazepacie że niby taki słaby i wgl a mnie 4 tabsy klora 10mg porobiły lepiej niż 9mg bromka
 21.  

×
×
 • Create New...