Jump to content
 • entries
  3
 • comments
  0
 • views
  181

About this blog

 Walcz ymy o prawo do ćpania. Reprezentujemy wszystkich ludzi na chaju...

Entries in this blog

MilczarskiVon
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGULACJA WEWNĘTRZNA NA CAŁY RYNEK rc

 

 

13:12 ntp tempus gov pl

22 Maja 2021 2774 pR

 

Polski Ruch Narkomanów 84

ruch ogólnopolski zrzeszający

wszystkich ćpunów w PL

 

 

ul 1go Maja 52

Wołomin 05-200

prezydent IIIRP Andrzej Duda

wszyscy Vendorzy krajowi

forum Polskiego Ruchu Narkomanów 84

na stronie dopalamy.com

(rozesłać ten dokument do wszystkuich vendorów)

 

 

 

 

 

regulacja wewnętrzna

 

 

 

Ustanawia się w naszym ruchu maxymalną cenę czystego hex-enu na rynek krajowy na rok 2021 która ma wynosić 15 zl za gram. Vendorzy którzy nie będą przestrzega ć tej regulacjii będą banowanii i nie szanowanii.

 

 

Ceny narkotyków ustala Polski Ruch Narkomanów 84 jako ta instancja która odpowiada przed Polakami za jakość drug life style w naszym pa ństwie . Takich cen chcą wszyscy i vendor musi się dostosować – nasz klient nasz pan . Apeluję się także u wszystkich vendorów o korzystanie z usług inpostu jako najwygodniejszej formy przesyłki względem klientów. Jednocześnie predator,com ustala ceny funta na 10gr . Ceny wszystkich ketonów za gram muszą utrzymać się poniżej 20zl za gram . Tego chcą kliencii. Polski Ruch Narkomanów 84 to miliony ćpunów w całej Polsce i miliony klientów rynku rc . Apeluj ę si ę o legalizację pentedronu przez sejm RP . Tego domagamy się dla siebie ...Nie wszyscy zdążyli pentedronu spóbować panie prezydencie…oczekuję od pana inicjatywy legislacyjnej oraz złożenia do sejmu projektu legalizacjii pentedronu jako najmocniejszego ketonu który musi być legalny ze względu na swoją moc. Raporty medyczne nie zaliczają pentedronu do trucizny tylko do substa ncjii rekreacyjnej. Narkomania w Polsce była by wzbogacona i liczy na poważne potraktowanie jako pewien żywioł . Jesteśmy siłą która kieruje zachowaniem milionów osób w Polsce. Narkotykii nadają sens i bieg życiu ludzkiemu i człowiek się rozwija.

 

 

 

 

 

 

 

https://megawrzuta.pl/download/8e908fc64ae66b3516f72daf469bd0db.html

 

http://chomikuj.pl/dziadekNeo/regulacja+wewn*c4*99trzna+na+ca*c5*82y+rynek+rc,7687289975.odt

 

 

Pytania i krytyka [email protected]

 

 

 

 

 
 •  
×
×
 • Create New...