Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  
 • entries
  224
 • comments
  2
 • views
  1,059

About this blog

comment_wWOrDWdCu340GkmYxciJjIDgFmvPayhj.thumb.jpg.884fd7de71ebf95eedaa3d61f5164944.jpg

Entries in this blog

|Pazyfea|DrugTester

Zgromadzenie w Głogowie było nielegalne i nie zostało zgłoszone do urzędu. Trójka zatrzymanych wyzywała i szarpała policjantów - mówił w poniedziałek rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Ciarka. Policjanci interweniowali m.in. wobec jednej z kobiet i podczas zatrzymania użyto wobec niej pałki.

Link do oryginału

|Pazyfea|DrugTester

'Liczba wakatów podobna jest w tej chwili do lat poprzednich, natomiast nie ma co ukrywać, że policjantów w służbie jest mniej, a jest to związane choćby z obowiązkową kwarantanną w sytuacji, kiedy nastąpił kontakt z osobą zakażoną koronawirusem' - mówi w rozmowie z InfoSecurity24.pl insp. Mariusz Ciarka, rzecznik prasowy komendanta głównego policji. Jak dodaje, na kwarantannie lub izolacji wciąż jest ok. 1400 mundurowych, a 'część policjantów już po przechorowaniu koronawirusa przebywa jeszcze na zwolnieniu lekarskim w związku ze znacznym osłabieniem czy powikłaniami'. 

Link do oryginału

|Pazyfea|DrugTester

Ostatniej doby policjanci przeprowadzili ponad 22 tys. kontroli związanych ze sprawdzeniem, czy przestrzegane są wprowadzone nakazy, zakazy i ograniczenia w związku z pandemią - poinformował rzecznik prasowy komendanta głównego policji insp. Mariusz Ciarka. Dodał, że podczas kontroli policjanci nałożyli 6,2 tys. mandatów oraz skierowali ponad 674 wnioski o ukaranie do sądu za brak maseczki.

Link do oryginału

|Pazyfea|DrugTester

'Ciągle napotykamy na osoby, które nie przestrzegają obostrzeń. I to często w sposób niezwykle lekceważący. I tam będzie represja z naszej strony i to zdecydowana. Będziemy sięgać po wszelkie dostępne prawem środki, aby takie osoby rozliczać' - zapowiedział w piątek na konferencji prasowej dotyczącej przestrzegania obostrzeń gen. insp. Jarosław Szymczyk, komendant główny policji. Podkreślić trzeba, że na pierwszej linii walki z pandemią w Polsce stoi osłabiona nie tylko wakatami, ale i zachorowaniami na COVID-19 oraz kwarantanną formacja. Braki kadrowe sięgać mogą nawet 10 tys. mundurowych. 

Link do oryginału

|Pazyfea|DrugTester

Świadczenie motywacyjne, nazywane też dodatkiem przedemerytalnym, miało przekonać doświadczonych funkcjonariuszy do pozostania w służbie. Zgodnie z przyjętymi przepisami otrzymują je mundurowi po 25 i 28,5 latach służby i wiele wskazuje na to, że młodsi stażem nie mają co liczyć na to, że zostaną do grupy beneficjentów dopisani. Jak informuje bowiem wiceszef MSWiA Maciej Wąsik – w odpowiedzi na interpelację – w resorcie nie są prowadzone prace zmierzające do objęcia świadczeniem motywacyjnym mundurowych posiadających 10- i 15-letni staż służby. Problem w tym, że w 2019 roku, z formacji odeszło ponad 2500 mundurowych, którzy nie osiągnęli 20 lat służby, a większość z nich nie dosłużyła nawet 15 lat.

Link do oryginału

|Pazyfea|DrugTester

Z informacji do jakich dotarło RMF FM wynika, że żołnierze otrzymali nagrody za walkę z koronawirusem, a mowa jest o kwotach sięgających nawet 3 tys. złotych. Do tych doniesień odnieśli się policjanci, którzy – w stanowisku biura prasowego NSZZ Policjantów woj. wielkopolskiego – zapewniają, że żołnierzom nie zazdroszczą, ale oni także zasługują na nagrody w 2021 roku. Sytuacja nie jest jednak prosta i nie ułatwiają jej ani nie brak tegorocznego funduszu nagród, ani informacje płynące z Komendy Głównej Policji. Jak mówił bowiem niedawno z rozmowie z InfoSecurity24.pl szef formacji, gen. insp. Jarosław Szymczyk, zapełnienie wakatów jest priorytetem przed wypłatą ewentualnych nagród.

Link do oryginału

|Pazyfea|DrugTester

'Gdyby udało nam się doprowadzić do pewnego ujednolicenia floty, łatwiej byłoby szkolić pilotów i mechaników oraz utrzymywać śmigłowce w gotowości do działań operacyjnych' - mówi w rozmowie z InfoSecurity24.pl insp. pil. Robert Sitek, Naczelnik Zarządu Lotnictwa Policji Głównego Sztabu Policji KGP. Jak dodaje, 'łatwiej byłoby też, jeśli chodzi o zakup i magazynowanie części zamiennych'. Szef policyjnych lotników podkreśla również, że 'wzorem jest Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które posiada jedynie maszyny EC 135 i dwa Robinsony 44 wykorzystywane do szkolenia'.

Link do oryginału

|Pazyfea|DrugTester

Policyjni piloci i strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 7 KM PSP m.st. Warszawy przez dwa dni ćwiczyli wspólnie na terenie Bazy Szkolenia Poligonowego i Innowacji Ratownictwa SGSP w Nowym Dworze Mazowieckim, z wykorzystaniem podwieszanego pod śmigłowiec zbiornika z wodą, tzw. Bambi Bucket. Mundurowi przygotowują się do szybkiego i skutecznego gaszenia pożarów w obliczu zbliżającego się wiosennego zagrożenia pożarowego, związanego np. z wypalania traw.

Link do oryginału

Sign in to follow this  

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...