Jump to content

UDERZENIE SIERPECKICH KRYMINALNYCH W NARKOBIZNES

   (0 reviews)

Funkcjonariusze zabezpieczyli około 4 kilogramów marihuany popakowanej w foliowe torebki. Dodatkowo znaleźli i zabezpieczyli 95 sztuk sadzonek konopi w różnej fazie wzrostu oraz 56 pojemników z wysadzonymi nasionami konopi. W wyniku przeszukania kryminalni ujawnili wiele dowodów świadczących, że uprawiano tam konopie.

 

 

 

Bardzo dobrze przygotowana akcja sierpeckich kryminalnych pozwoliła na zatrzymanie 48-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli około 4 kilogramów suszu roślinnego w postaci marihuany. Na posesji zatrzymanego ujawnili plantację konopi, zabezpieczając 95 sztuk sadzonek w fazie wzrostu oraz 56 pojemników z wysadzonymi nasionami konopi. Ponadto zatrzymano alkohol bez polskich znaków akcyzy oraz aparaturę służącą do jego produkcji. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

j9.jpg

Policjanci z sierpeckiego wydziału kryminalnego ustalili mężczyznę, który na swojej posesji miał posiadać plantację konopi oraz duże ilości narkotyków. Ich informacje się potwierdziły.

Podczas przeszukania jednego z domów na terenie sąsiedniego powiatu funkcjonariusze zabezpieczyli około 4 kilogramów marihuany popakowanej w foliowe torebki. Dodatkowo znaleźli i zabezpieczyli 95 sztuk sadzonek konopi w różnej fazie wzrostu oraz 56 pojemników z wysadzonymi nasionami konopi.

W wyniku przeszukania kryminalni ujawnili wiele dowodów świadczących, że uprawiano tam konopie. Ponadto mundurowi zabezpieczyli znaleziony alkohol bez polskich znaków akcyzy oraz aparaturę służącą do jego produkcji.

j8.jpg

Właściciel posesji, 48-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Dzięki dobrej pracy policjantów i prokuratorów zebrany został materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów dotyczących posiadania znacznej ilości narkotyków.

Ponadto wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Dzięki skutecznej akcji sierpeckich policjantów, znaczne ilości narkotyków nie trafią do sprzedaży.

 

 

Policja.pl


User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest

×
×
  • Create New...