Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  

Legalizacja marihuany. Posłowie zajmą się projektem. "Co to są niewielkie ilości?"

   (0 reviews)

NoMercy

Beata Maciejewska, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany, w rozmowie z Polską Agencją Prasową przekazała, że zespół zbierze się 23 listopada. Z kolei w poniedziałek informacja ta dotrze do członków zespołu, w skład którego oprócz posłów Lewicy wchodzą także przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej oraz Konfederacji.

 

 

 

Jeszcze w listopadzie Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany zajmie się projektem dotyczącym depenalizacji niewielkich ilości marihuany na własny użytek. Podjęta zostanie również dyskusja na temat marihuany leczniczej oraz konopi siewnych.

Njk3MjE0YQsKUTtZaktsHkkJbwMsEmJIHhF3SGp_

Beata Maciejewska, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany, w rozmowie z Polską Agencją Prasową przekazała, że zespół zbierze się 23 listopada. Z kolei w poniedziałek informacja ta dotrze do członków zespołu, w skład którego oprócz posłów Lewicy wchodzą także przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej oraz Konfederacji.

- Spotkamy się, aby porozmawiać o trzech projektach ustaw dotyczących zarówno marihuany leczniczej, konopi siewnych, a także marihuany stosowanej przez dorosłych do celów rekreacyjnych - powiedziała posłanka.

Jak dodała, podczas spotkania położy na stole projekt ustawy dekryminalizacji niewielkich ilości marihuany na własny użytek. - Co to są niewielkie ilości? To jest kwestią do dyskusji. Zwróciłam się do Biura Analiz Sejmowych z prośbą o pokazanie, jak wyglądają te ilości na własny użytek w poszczególnych krajach Unii Europejskiej - podkreśliła Maciejewska.

 

 

Depenalizacja marihuany. Marihuana lecznicza "często jest niedostępna i bardzo droga"

Posłanka dodała, że spytała BAS także o kwestię marihuany leczniczej w innych krajach, aby zespół mógł mieć te dane przed podjęciem prac.

Maciejewska zaznaczyła jednocześnie, że fakt, iż zespół zajmie się projektami, w tym dotyczącym depenalizacji, nie oznacza, że będzie go już składał w Sejmie.

Na najbliższym posiedzeniu zespołu posłowie pochylą się także nad ogólnopolską akcją "Uwolnić Mariana". - Ma ona na celu pokazanie, w jak trudnej sytuacji są dzisiaj pacjenci, którzy korzystają z marihuany leczniczej, która często jest niedostępna i bardzo droga - powiedziała Maciejewska.

 

 

WP.pl

Sign in to follow this  


User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...