Jump to content

DWA KILOGRAMY MARIHUANY NIE TRAFI NA CZARNY RYNEK

   (0 reviews)

NoMercy
 Share

Funkcjonariusze ujawnili duże ilości suszu roślinnego, wstępne badania wykonane przez technika kryminalistyki wykazały, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 2 kilogramy tego narkotyku. Przypomnijmy, że w świetle Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

 

 

Funkcjonariusze świdnickiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zabezpieczenie ponad 2 kilogramów marihuany i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o posiadanie tych znacznych ilości środków odurzających. O dalszym losie sprawcy zdecyduje sąd. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

k9.jpg

W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych, realizowanych na terenie gminy Świdnica, funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą tamtejszej komendy powiatowej ustalili i zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

W trakcie sprawdzania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych, użytkowanych przez mężczyznę, funkcjonariusze ujawnili duże ilości suszu roślinnego.

Wstępne badania wykonane przez technika kryminalistyki wykazały, że jest to marihuana. Łącznie zabezpieczono ponad 2 kilogramy tego narkotyku.

k99.jpg

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że w świetle Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Policja.pl

 Share


User Feedback

Recommended CommentsJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...