Jump to content

19-latek chciał rozkręcić narkobiznes. Kilogram marihuany przyleciał do niego paczką z Hiszpanii

   (0 reviews)

NoMercy
 Share

Przesyłka zawierała dwie torby foliowe hermetycznie zapakowane z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Zawartość została zabezpieczona w całości i przekazana do Laboratorium Kryminalistycznego KSP na badania, które potwierdziły, że jest to marihuana. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

 

 

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 19-latka podejrzanego o przemyt marihuany do Polski. „Towar” trafił do mężczyzny z Barcelony. Zatrzymany usłyszał zarzut w prokuraturze. Sąd w Pruszkowie zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy.

hk.jpg

Policjanci pionu operacyjnego z Wydziału Kryminalnego ustalili, że na teren gminy Michałowice ma być dostarczona przesyłka z zawartością środków odurzających.

Wnikliwa praca operacyjna pozwoliła policjantom na ustalenie osoby, która miała być odbiorcą paczki. W celu zweryfikowania tych informacji kryminalni zapukali do drzwi mieszkania członka rodziny zatrzymanego. Tam znaleźli paczkę nadaną z Barcelony, a zaadresowaną na 19-latka. Mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Brwinów i trafił do policyjnego aresztu.

Przesyłka zawierała dwie torby foliowe hermetycznie zapakowane z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Zawartość została zabezpieczona w całości i przekazana do Laboratorium Kryminalistycznego KSP na badania, które potwierdziły, że jest to marihuana.

Zebrany przez dochodzeniowców z Michałowic materiał dowodowy, trafił do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie. Tam zatrzymany usłyszał zarzut zorganizowania i realizacji przewozu znacznej ilości środków odurzających.

Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Pruszkowie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

 

 

Kryminalki.pl

 Share


User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest

×
×
  • Create New...