Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


15 KG NARKOTYKÓW, PRODUKCJA AMFETAMINY I TYMCZASOWY ARESZT

   (0 reviews)

NoMercy

W trakcie czynności w jego mieszkaniu na balkonie operacyjni ujawnili sprzęt służący do produkcji amfetaminy. Znaleźli też prawie 7 litrów roztworu przygotowanego do ostatnich procesów chemicznych, w których wytrącana jest amfetamina. Z takiej ilości mocno skoncentrowanego narkotyku można by uzyskać 20 kg amfetaminy gotowej do sprzedaży.

 

 

 

Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu oraz wydziału kryminalnego z Woli udaremnili wprowadzenie na rynek niemalże 15 kg narkotyków o czarnorynkowej wartości niemalże 700 tysięcy złotych. W tej sprawie zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ich ilości, ale również trudniącego się produkcją amfetaminy. Podejrzany po usłyszeniu zarzutów karnych został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

ii.jpg

Wspólna realizacja wolskich operacyjnych z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu oraz wydziału kryminalnego doprowadziła do zatrzymania 38-letniego mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i produkcję amfetaminy. Policjanci w pobliżu jego miejsca zamieszkania podjęli czynności.

38-latek posiadał przy sobie torebkę plastikową z zamknięciem strunowym z zawartością białej, częściowo zbrylonej substancji. Okazało się, że jest to amfetamina. W trakcie dalszych czynności w jego mieszkaniu na balkonie operacyjni ujawnili sprzęt służący do produkcji amfetaminy. Znaleźli też prawie 7 litrów roztworu przygotowanego do ostatnich procesów chemicznych, w których wytrącana jest amfetamina.

iii.jpg

Z takiej ilości mocno skoncentrowanego narkotyku można by uzyskać 20 kg amfetaminy gotowej do sprzedaży i zażywania. W mieszkaniu znajdowała się także zgrzana folia z zawartością suszu roślinnego. Policjanci zabezpieczyli środki pieniężne oraz mienie ruchome o łącznej wartości ok. 30 tysięcy złotych.

iiiii.jpg

38-latek został zatrzymany, na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. Zatrzymany mężczyzna miał już wcześniej konflikt z prawem bowiem był notowany i karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz narkotykowe.

Zabezpieczone substancje zostały przekazane do dalszych badań do laboratorium kryminalistycznego. Okazało się, że zabezpieczone narkotyki to niemalże 2 kg marihuany i prawie 13 kg amfetaminy.

iiii.jpg

Podejrzany został doprowadzony do rejonowej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty karne dotyczące posiadania znacznej ilości marihuany oraz produkcji znacznej ilości amfetaminy o łącznej wadze niemalże 13 kg.

Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka izolacyjnego wobec mężczyzny i decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Może mu grozić kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

 

 

Policja.waw.plUser Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...