Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  

KRAKOWSCY POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 12 KILOGRAMÓW AMFETAMINY

   (0 reviews)

NoMercy

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 12 kilogramów amfetaminy, ponad 3 kilogramy marihuany, blisko 85 gramów mefedronu, 1 litr substancji w postaci płynnej amfetaminy, dwie wagi elektroniczne, 9 telefonów komórkowych oraz 11 tysięcy złotych. Po przeprowadzonych czynnościach zatrzymane osoby zostały przewiezione do krakowskiej komendy.

 

 

 

Podczas wspólnych działań policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Komendy Wojewódzkiej, w jednym z mieszkań oraz garażu w rejonie Dębnik zabezpieczyli ponad 12 kilogramów amfetaminy oraz ponad 3 kilogramy marihuany. W trakcie policyjnych działań, policjanci zatrzymali 23-latka, który usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, czyniąc przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Inny, zatrzymany był poszukiwany do doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary pozbawienia wolności.

mnnn.jpg

31 marca br. policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wspólnie z kolegami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej oraz przestępczością pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie udali się na krakowskie Dębniki, gdzie według zebranych informacji w jednym z tamtejszych mieszkań miały przebywać osoby posiadające nielegalne substancje.

Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres, wyczuli charakterystyczny zapach palonej marihuany wydobywający się z mieszkania, do którego zamierzali wejść. Funkcjonariusze zadzwonili do drzwi mieszkania, jednak nikt nie otworzył. W środku natomiast słychać było odgłosy popłochu i szybkiego biegania. Policjanci kilkukrotnie wzywali do otwarcia drzwi a gdy to nie skutkowało dowodzący działaniami zdecydowali o ich wyważeniu.

Osoby znajdujące się w środku utrudniały policjantom wejście do środka, blokując drzwi oraz próbowały opuścić rolety antywłamaniowe na okno, jednak już po chwili policjanci weszli do środka. Podczas legitymowania osób znajdujących się wewnątrz okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu śledczego. W trakcie przeszukania lokalu kryminalni znaleźli marihuanę oraz mefedron.

mnn.jpg

Policjanci ustalili, że jeden z zatrzymanych mężczyzn, wynajmował garaż w tym rejonie. Natychmiast udano się w to miejsce, gdzie również znaleziono zostały nielegalne substancje. W sumie, w mieszkaniu i garażu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 12 kilogramów amfetaminy, ponad 3 kilogramy marihuany, blisko 85 gramów mefedronu, 1 litr substancji w postaci płynnej amfetaminy, dwie wagi elektroniczne, 9 telefonów komórkowych oraz 11 tysięcy złotych. Policjanci znaleźli też 10 kanistrów 5 -litrowych wypełnionych nieznaną cieczą, która została skierowana do badań. W garażu znajdował się też skuter wodny z usuniętymi cechami identyfikacyjnymi, który został zabezpieczony i odholowany na policyjny parking. Po przeprowadzonych czynnościach zatrzymane osoby zostały przewiezione do krakowskiej komendy.

mn.jpg

40-latek, który był poszukiwany, został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę 4 miesięcy pozbawienia wolności w związku z prowadzeniem pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Drugi zatrzymany, 23-letni mężczyzna przyznał się, że zabezpieczone narkotyki stanowią jego własność. Usłyszał  zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i czynienia przygotowań do wprowadzenia ich do obrotu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Niewykluczone, że w najbliższym czasie usłyszy również zarzut dotyczący paserstwa w sprawie zabezpieczonego skutera.

 

 

Malopolska.Policja.gov.pl

Sign in to follow this  


User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...