Jump to content

Diler ze Świętochłowic zatrzymany. Ukrywał w mieszkaniu 2,4 tys. działek dilerskich!

   (0 reviews)

NoMercy
 Share

Podczas przeszukania znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 2,4 tysiąca działek dilerskich i kilkanaście porcji suszu roślinnego nowej substancji psychoaktywnej, czyli tak zwanego „dopalacza”.  Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 10 lat.

 

 

 

 

Wspólne działania policjantów z Wydziału do spraw Przestępczości Narkotykowej KWP w Katowicach i kryminalnych ze Świętochłowic, doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. W swoim mieszkaniu przechowywał on znaczne ilości narkotyków. Policjanci wkroczyli do mieszkania 32-latka, znajdując tam blisko 2,4 tysiąca działek dilerskich amfetaminy oraz dopalacze.

km7.jpg

Współpraca zakończona sukcesem

Świętochłowiccy kryminalni we współpracy z funkcjonariuszami Wydziału do spraw Przestępczości Narkotykowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach od jakiegoś czasu, prowadzili obserwację mężczyzny podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami.

Wspólnie z psem wyspecjalizowanym do tropienia narkotyków wkroczyli do jego mieszkania w Świętochłowicach.

Podczas przeszukania znaleźli amfetaminę, z której można było przygotować blisko 2,4 tysiąca działek dilerskich i kilkanaście porcji suszu roślinnego nowej substancji psychoaktywnej, czyli tak zwanego „dopalacza”.

 

Świętochłowiczanin przechowywał narkotyki między innymi w lodówce.

Kryminalni zatrzymali 32-latka. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Prokurator objął go policyjnym dozorem. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 10 lat

 

 

Katowice.NaszeMiasto.pl

 Share


User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest

×
×
  • Create New...