Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Sign in to follow this  

Akcja CBŚP w Ostrowcu. Zamknięta ulica w centrum miasta. Chodzi o dopalacze

   (0 reviews)

NoMercy

CBŚP pomimo wieloletniej wiedzy gdzie sprzedawane są dopalacze, jak sami wskazują dopiero teraz zabrali się za likwidowanie siłą sklepów, które były notorycznie odwiedzane przez policje i sanepid. Pomimo ogromnej wiedzy, nikt do tej pory nie ingerował przymusem na zlikwidowanie tych sklepów, chociaż służby wiedziały o ich istnieniu od bardzo dawna. Pomimo wcześniejszych kontroli tych sklepów i badań substancji, dopiero teraz funkcjonariusze zdecydowali się na akcje zamykania sklepów z dopalaczami, przypomina to sytuacje z 2010, tylko wtedy sklepy zamykał sanepid na podstawie fikcyjnych dokumentów, nie tak jak teraz, panowie w kominiarkach z bronią, np.wywarzając drzwi wejściowe...

 

W Ostrowcu Świętokrzyskim w piątek funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji przeprowadzili akcję przeciw handlarzom dopalaczy!

5b23ac5d343bc_o,size,933x0,q,70,h,c23cf1

Zamaskowani policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji w Białymstoku, antyterroryści z długą bronią i zamknięte ulice – tak wyglądał piątkowy nalot policji na sklep z dopalaczami w Ostrowcu Świętokrzyskim.

To miejsce jest doskonale znane miejscowym organom ścigania, bo też od lat są przez nie kontrolowane z dużą regularnością i za każdym razem policjanci zabezpieczają tu substancje nazywane potocznie dopalaczami.

- Za każdym razem, gdy pojawiamy się w tym przybytku, znajdujemy to. Zmieniają się coraz bardziej wymyślne nazwy. Przekazujemy te substancje do badań tak, by sprawdzić, czy są tam chemikalia znajdujące się na liście zakazanych – opowiadał nam jeden z policjantów.

5b23aed3dcd96_o,size,933x0,q,70,h,5d9fff

Tym razem, w piątek około godziny 13. do akcji wkroczyło białostockie Centralne Biuro Śledcze Policji. Zamaskowani funkcjonariusze w obstawie antyterrorystów niemal w tym samym czasie wkroczyli do sklepów przy ulicy Koziej w Kielcach i Sienkiewicza w Ostrowcu. Zamknięto ulice: Kozią w Kielcach, a w Ostrowcu odcinek od skrzyżowania z Polą do skrzyżowania z Mickiewicza.

Do pomocy przybrano nie tylko miejscowych policjantów, ale też strażaków z piłami, zapewne do pokonania drzwi i ewentualnych zamków w szafach. Gapie mówili też, że policjanci mierzyli pomieszczenia, prawdopodobnie po to, by sprawdzić, czy gdzieś nie ma podwójnych ścian i ukrytych za nimi schowków z nielegalnymi substancjami. O sprawie w piątek oficjalnie nie informowano. Ustaliliśmy, że prowadziła ją najpierw Prokuratura Okręgowa w Białymstoku, a teraz tamtejsza Prokuratura Regionalna.

- Czynności trwają, nie udzielamy dziś żadnych informacji – mówił nam w piątkowe popołudnie prokurator Paweł Sawoń, zastępca prokuratora regionalnego w Białymstoku.

Podobna akcja CBŚ prowadzona była w centrum Kielc. Prawdopodobnie to fragment ogólnopolskiej zmasowanej akcji na handlarzy dopalaczami, która w piątek prowadzona była w wielu miastach.

 

 

Ostrowiecswietokrzyski.naszemiasto.pl

Sign in to follow this  


User Feedback

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...