Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

Zdjęcie

Amphibia [Dopalacze.com]

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
614 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Amphibia [Dopalacze.com] (65 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz pille?

1. 1, słabizna (5 głosów [7.69%])

Procent z głosów: 7.69%

2. 2 (2 głosów [3.08%])

Procent z głosów: 3.08%

3. 3 (7 głosów [10.77%])

Procent z głosów: 10.77%

4. Głosowano 4 (14 głosów [21.54%])

Procent z głosów: 21.54%

5. Głosowano 5 (37 głosów [56.92%])

Procent z głosów: 56.92%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Mister

Mister

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 19 Postów:

Napisano 24 sierpień 2009 - 18:51

Co sądzicie o tych pillsach? (kapsułkach)  

moim zdaniem,najlepsze na rynku względem cena=działanie.  

Skład: kapsułki żelowe, ketony, magnez.  

Opcje smakowe/ilościowe: Amphibia występuje w trzech różnych wersjach, różniących się mocą v1 (*), v2 (**) oraz v3 (***).  

Efekty: Po około 20- 60 minutach po skolekcjonowaniu jednej czuć znaczące efekty w postaci euforii i pobudzenia, które może stymulować klaser aż do 6 godzin (zależy od wagi) i kolekcjonowania innych substancji. Spożycie dwóch może działać nawet do 10 godzin. Uwaga, produkt ma działanie falowe, przez około 15-30 min można mieć wrażenie, że efekty minęły, aby potem kilkukrotnie wracać.  

Porady: Najlepiej gdy kolekcja odbędzie się na pusty żołądek, albo po jedzeniu minimalnie 2 - 3 godziny. Pić alkohol można, ale z rozwagą i w niewielkiej ilości, do 3-6 piw! Więcej nie należy bo można przepić fazę i będzie trzeba dokolekcjonować następną pille. Jako, że Amphibia powoduje bezsenność na zejściu, warto się zaopatrzyć w leki nasenne lub uspokajające gdy chcemy przerwać fazę, skuteczne są : Persen, Validol, Klonazepam  

zamknięty w fizelinie słowotoku,myślę często i tak samo często zapominam.sedno sprawy,sens sensu,sens nad sensem...le sie zmachauem :)

#2 Runner

Runner

eks Admin

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 593 Postów:
  • Lokalizacjadopalaczowo

Napisano 24 sierpień 2009 - 23:31

Tak podobno jest, a to ze względu chyba, że są na ketonach. cena-działanie naprawdę OK.
Nie popieramy zażywania substancji zabronionych przez polskie prawo ani substancji nie przeznaczonych do tego celu. Nie propagujemy narkotyków. Moje wypowiedzi na forum.dopalamy to nadzwyczaj wybujała fantazja.
Nie odpowiadamy za wypowiedzi użytkowników.

#3 macwrzo

macwrzo

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 9 Postów:
  • LokalizacjaŁódź
  • gg:
    2842274

Napisano 28 sierpień 2009 - 00:21

Sa na ketonach! Jesli ccodzi o jakosc do ceny to sa obecnie najlepsze! szczegolnie ta z 3 gwiazdkami! :)
Życie człowieka jest jak wędrówka kameleona po kraciastym dywanie

#4 Afro

Afro

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisano 29 sierpień 2009 - 14:59

Ja brałem 2 pixy AMPHIBIA z 1 gwiazdką, bardziej naeuforyzowany w życiu jeszcze nie byłem :mrgreen:
Dołączona grafika

#5 macwrzo

macwrzo

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 9 Postów:
  • LokalizacjaŁódź
  • gg:
    2842274

Napisano 30 sierpień 2009 - 00:10

To sprobuj zarzucic te z 2-ma lub z 3 gwiazdkami to dopiero bedziesz mial jazde! Z 3 wystarczy jedna kapsulka i zaj.... :mrgreen: Plusem jest to ze sa to kapsulki, wiec mozesz je otworzyc i wciagnac proszek, wiec faza wejdzie jeszcze szybciej!
Życie człowieka jest jak wędrówka kameleona po kraciastym dywanie

#6 HihU

HihU

pan Prezes

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1852 Postów:

Napisano 30 sierpień 2009 - 10:10

No właśnie, zauważyliście realną różnicę między v1, v2, a v3?
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, dawka stanowi truciznę.."
Moje wypowiedzi na tym forum to fikcja literacka ;)

#7 Afro

Afro

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisano 30 sierpień 2009 - 11:32

To sprobuj zarzucic te z 2-ma lub z 3 gwiazdkami to dopiero bedziesz mial jazde! Z 3 wystarczy jedna kapsulka i zaj.... :mrgreen: Plusem jest to ze sa to kapsulki, wiec mozesz je otworzyc i wciagnac proszek, wiec faza wejdzie jeszcze szybciej!

Ja do nosa nie lubię za bardzo bo szczypie, ale jak dam do żołądka to chyba dłużej trzyma? A jak bym miał V.3 piguły to ile po pierwszej zarzucać długo jak chcę mieć noc euforii na balecie? ;-)

Ps. Na hypku gadali, że mocą się nie różnią tylko im więcej gwiazdek to mniejszy zjazd...
Dołączona grafika

#8 Guest_Toker_*

Guest_Toker_*
  • Gość

Napisano 02 wrzesień 2009 - 13:32

To możliwe, że v3 - mniejszy zjazd. Jednak tak naprawdę, naprawdę jeśli się nie różnią, to i tak brałbym v3 - niewiele więcej, i tak mniej od doves czy nie daj boże Jax (o Ministry nie mowie, bo nawet warto za ta cene, a imho miażdżą nawet Jax'y). Działanie jest właśnie takie euforyzująco-spidujące, a nie - jak Ministry, za co je cenię - rozpływająco-cieplutkie. Polecam.

#9 Afro

Afro

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisano 02 wrzesień 2009 - 18:00

Ja myślę, że (brałem amphibie) ona działa jak mix coco i fety
Dołączona grafika

#10 Guest_Toker_*

Guest_Toker_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2009 - 09:29

I morfy i hery i włada i fety i marijuany. :)

#11 Afro

Afro

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisano 05 wrzesień 2009 - 14:23

Hera, morfa i koda działają podobnie :)
Dołączona grafika

#12 Guest_Toker_*

Guest_Toker_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2009 - 14:57

1. Nie wspomniałem o kodzie.
2. Tak samo.
3. Nie temat o tym.
4. Wytszói ironię! :)
Nic nie będzie działało tak jak kokaina, tak samo jak nic nie będzie działało jak amfetamina z prostego powodu - to nie te substancje. ;)

Jeszcze dodam, ostatecznie - nie przyjmij tego jak pojazdu na ciebie, raczej na teksty typu "JAPIERDOLĘ ALE FAZA JAK KOKAINA DORZYLNIE". :D

#13 Afro

Afro

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisano 05 wrzesień 2009 - 15:30

"JAPIERDOLĘ ALE FAZA JAK KOKAINA DORZYLNIE". :D

Akurat są takie pomysłowe dobromiry co dają sobie koko i fete po kablach...
Dołączona grafika

#14 Guest_Toker_*

Guest_Toker_*
  • Gość

Napisano 05 wrzesień 2009 - 15:39

Oczywiście, czemu nie? Rozpuszczalne w wodzie, jest rush, jest faza, jest impreza. Tylko porównywanie Amphibii do tego to głupia sprawa, bo tam NIE MA amfetaminy ANI kokainy, dlatego nie mogą działać "jak mix koko i fety". ;)

#15 rawers

rawers

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 90 Postów:

Napisano 09 wrzesień 2009 - 07:49

Mam pytanie,która amphibia ma najlepsze działanie ta z 1,2 czy 3 gwiazdkami?Jak ktoś jadł wszystkie to niech napisze która najlepsza.

#16 Afro

Afro

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisano 09 wrzesień 2009 - 08:46

Raczej nikt nie jadł wszystkich rodzajów z tego co wiem tu na forum, ale z tego co wyczytałem to najlepiej szamać V.3 8-)
Dołączona grafika

#17 zakopianczyk

zakopianczyk

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisano 10 wrzesień 2009 - 11:46

dokladnie V3 najmnieszy zjad a trzyma najdłużej ... przynajmniej mnie

jakość / cena dla mnie najlepsza piguła na rynku z legalnych ...
gdy o 7 rano obserwujesz sufit jednym okiem udając ze spisz ... co wtedy myślisz ?

#18 juzek

juzek

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 27 Postów:
  • gg:
    0000

Napisano 15 wrzesień 2009 - 22:17

Ja miałem V3 i V1 i powiem szczerze że dużej różnicy nie zauważyłem. Jedyna ewentualna odczuwalna różnica to zjazd. Po V3 był o wiele bardziej spokojniejszy i delikatniejszy. Ale niestety tylko raz próbowałem także mogło to zależeć od wielu czynników innych.

#19 Dr.Smacki

Dr.Smacki

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 331 Postów:
  • LokalizacjaLas Vegas
  • gg:
    997

Napisano 16 wrzesień 2009 - 18:44

Euforia, euforia i jeszcze raz euforia. Najlepsze pilsy według mnie z całych dopalaczy, miałem wielką słabość do znanych przez wszystkich Diablo na bzp.
Jednak amphibia mnie pozytywnie zaskoczyła, faza bombardująca, euforyzująco - stymulująca.
Kolejnego dnia nie odczuwa się dolegliwości i pustki w głowie jak po bzp. Kolejnym aspektem jest to, że są dużo mniej szkodliwe dla organizmu a działanie, które zostało uzyskane powala efektem. Wkręca się na gadkę, jedynym minusem jest utrzymujący się szczękościsk.

#20 Guest_MisterFister_*

Guest_MisterFister_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2009 - 06:57

v2 to chyba najgorsza z możliwego wyboru,a w mocy między v1 i v3 wielkiej nie ma.widocznie poprawili inne sprawy,zjazd? słabszy rzeczywiście ale tyle samo trwał :D

Oczywiście, czemu nie? Rozpuszczalne w wodzie, jest rush, jest faza, jest impreza. Tylko porównywanie Amphibii do tego to głupia sprawa, bo tam NIE MA amfetaminy ANI kokainy, dlatego nie mogą działać "jak mix koko i fety". ;)

no tak,ale pisał ze bania podobna.a nie że taka sama!!