Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Dostałeś/aś bana na CHAT?

http://forum.dopalamy.com/forum/112-odwo%C5%82ania-od-bana-na-chat/

Zapalniczki konkursowe zostaną wysłane 24.10 - przepraszamy,

ale był poważny problem z dostawcą.

Zdjęcie

Etylofenidat, Ethylphenidate, EP - wątek ogólny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
143 odpowiedzi w tym temacie

#101 peonito

peonito

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 354 Postów:
50
Kozacka!
  • LokalizacjaPL / SE
  • Opening hours:zapukaj. ? :)

Napisano 18 grudzień 2011 - 21:08

ja w piątek tak poprostu, w woreczku zostało 70mg to sypłem, odrobina lekkiego pobudzenia, nic więcej. Mimo to, bez benzo bym do tego nie podchodził :E Kusi mnie mix eph z mdai + pfpp + 25c

#102 Niewinny

Niewinny

~grzesznik~

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1440 Postów:
819
Kozacka!
  • Opening hours:zamknięte do odwołania %-)

Napisano 19 grudzień 2011 - 00:30

jednak zaczne od nizszych porcji,nie chce miec za kilka dni swojej strefy obok maczka.

:lol: :lol: :ok: masz plusa

Niewinny - Pies na baby, często widywany z piwem w ręku w jazzowym klubie. Radzę nie wdawać się w nim w dyskusje bo zrobi ci nutelle z mózgu.

Dołączona grafika

#103 testerr

testerr

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 409 Postów:
154
Kozacka!

Napisano 20 grudzień 2011 - 12:21

moje wrazenia:
sprobowalem sie "obudzic" etylofenidatem pol godziny po wstaniu z lozka.
dawka 50mg sniff. troche piecze, ale do zniesienia. splyw do przepicia herbatką.
lekkie pobudzenie, sprzatanie mieszkania, itp.
niestety po ok. 1,5h calosc minela i zostal... zjazd. lekkie zamulenie, nic sie nie chce, nawet myslec. jakas taka mgla mentalna. w stosunku do wczesniejszego efektu pobudzenia zjazd moim zdaniem nieadekwatny. nie mam zamiaru dociagac. rozpuscilem sobie pastylke z kofeina i tauryna - moze mnie postawi na nogi. to tyle. jak dla mnie substancja raczej rozczarowujaca.
Król Jest Tylko Jeden — już ty wiesz co... :)

#104 Niewinny

Niewinny

~grzesznik~

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1440 Postów:
819
Kozacka!
  • Opening hours:zamknięte do odwołania %-)

Napisano 20 grudzień 2011 - 12:44

moje wrazenia:
sprobowalem sie "obudzic" etylofenidatem pol godziny po wstaniu z lozka.
dawka 50mg sniff. troche piecze, ale do zniesienia. splyw do przepicia herbatką.
lekkie pobudzenie, sprzatanie mieszkania, itp.
niestety po ok. 1,5h calosc minela i zostal... zjazd. lekkie zamulenie, nic sie nie chce, nawet myslec. jakas taka mgla mentalna. w stosunku do wczesniejszego efektu pobudzenia zjazd moim zdaniem nieadekwatny. nie mam zamiaru dociagac. rozpuscilem sobie pastylke z kofeina i tauryna - moze mnie postawi na nogi. to tyle. jak dla mnie substancja raczej rozczarowujaca.

No właśnie również szukam substancji, która mogłaby człowieka "obudzić" po wstaniu z łóżka i nie obciążać bezsensownym zjazdem godzinę czy dwie po niuchu. Póki co zawsze jest to samo <_<

Niewinny - Pies na baby, często widywany z piwem w ręku w jazzowym klubie. Radzę nie wdawać się w nim w dyskusje bo zrobi ci nutelle z mózgu.

Dołączona grafika

#105 Laborant

Laborant

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 292 Postów:
61
Kozacka!

Napisano 20 grudzień 2011 - 18:58

i co z tego ze wale takie dawki? wczoraj zajebalem 400mg i przynajmniej czuje ze zyje a ty wal sobie po 50mg i z tym przecpanym lbem nawet mnie nie rozpierdalaj

Wyluzuj. Skąd gość, który nigdy nie stosował etylo ma wiedzieć jak na niego zadziała? A może będzie bardzo wrażliwy i po chuja ma przedawkować i się męczyć cały dzień. Lepiej dociągnąć drugie czy nawet trzecie tyle co na początku po kilkunastu minutach.

Czy ja gdzieś pisałem, że dla mnie 50mg jest ok, i niech nikt nie stosuje większych? Twoje wcześniejsze posty mogły skłonić kogoś bez tolerki do dawki 150-200mg i spowodować nieprzyjemne w skutkach przedawkowanie (tak na marginesie całkiem odpowiedniej dla mnie).

Co do rozbudzania się etylofenidatem rano, to nie nadaje się do tego i też nie polecam, bo pomoże na 2 godziny, a potem będzie jeszcze gorzej.
Wszystkie moje wypowiedzi na forum to opis snów i fantazji, które rodzą się w mojej chorej głowie.

#106 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1438 Postów:
363
Kozacka!

Napisano 20 grudzień 2011 - 19:44

Sądząc po Waszych postach etylofenidat to jakieś pobudzające gówno. Jeśli nie to czy można odnotować po tym np. stany euforyczne, empatię, chęć do życia itp. Bo jeśli nie, to po kij to bierzecie..

#107 Laborant

Laborant

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 292 Postów:
61
Kozacka!

Napisano 20 grudzień 2011 - 19:49

W połączeniu z GBLem powoduje zajebiste doznania seksualne.
Wszystkie moje wypowiedzi na forum to opis snów i fantazji, które rodzą się w mojej chorej głowie.

#108 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1438 Postów:
363
Kozacka!

Napisano 20 grudzień 2011 - 20:04

Ciekawe, ciekawe co Wy tam po tym wyrabiacie..

#109 eXe

eXe

Egzekutor

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 834 Postów:
335
Kozacka!

Napisano 20 grudzień 2011 - 20:33

Niektorzy po prostu lubia stimsy, ot co :)
Let's do some drugs together !

Wszystkie moje wypowiedzi sa jedynie wymyslem mojej wyobrazni, nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia Dx

#110 testerr

testerr

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 409 Postów:
154
Kozacka!

Napisano 21 grudzień 2011 - 01:51

to po kij to bierzecie..

bo wciskają to jako gratis do zamówień :D

ps
nos po sniffie niezle zryty - caly dzień taka wydzielina niby-ropna po zoranej sluzówce.
a w pracy mialem taka mgle mentalna, ze szok. ludzie sie mnie pytali czy cos sie nie stalo. a wieczorem dowiedzialem sie, od wspolpracownika, ze ponoc niektorzy sie zastanawiali czy nie jestem na zjezdzie po jakichs dragach. slaby ten etylofenidat jak takie sa jego efekty i od razu widac, ze sie ćpa.
Król Jest Tylko Jeden — już ty wiesz co... :)

#111 pixe

pixe

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 14 Postów:
1
Neutralna

Napisano 21 grudzień 2011 - 12:09

Ja testowałem 4 razy Etylofenidat i nie mogę napisać o nim złego słowa.Tym bardziej nie wydaje mi się żeby to był słaby stymulant.Przyjmowałem zawsze z zerową tolerancją,gdyż dragi biorę raz na miesiąc.1 raz testowane 150mg oralnie,weszło naprawdę dobrze,3mało jakieś ponad 2 godz.Następnie to już testowane tylko sniffem bo lubię taką drogę podania za każdym razem coś ok 150mg,na wejściu czasem doświadczyłem lekki nie ogar.

#112 blade1xx

blade1xx

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 373 Postów:
63
Kozacka!
  • Telefon:997 lub 112
  • LokalizacjaWROCLAW
  • Opening hours:NON STOP

Napisano 21 grudzień 2011 - 17:47

No właśnie również szukam substancji, która mogłaby człowieka "obudzić" po wstaniu z łóżka i nie obciążać bezsensownym zjazdem godzinę czy dwie po niuchu. Póki co zawsze jest to samo <_<

jak szukasz porannego rozbudzacza to lepiej uzyc do tego celu ethcata ale sort puchowy a nie krysztal.puchowy jest bardzo speedujacy.i swietnie sie do tego nadaje,sam go uzywam wlasnie w tym celu.zjazd po nim jest niewielki.i jest w dodatku bardzo ekonomiczny,bo juz niewielka sciezka stawia na nogi :biggreen:

#113 Guest_flash_*

Guest_flash_*
  • Gość

Napisano 31 grudzień 2011 - 07:49

Jedna drobna uwaga a propos tematu. Etylofenidat to nie fenyloetyolamina.

Użytkownik flash edytował ten post 01 styczeń 2012 - 13:15
Nie no, nie wytrzymię, przenoszę temat, etylofenidat to piperydyna

#114 Lajtowy

Lajtowy

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 105 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaLajtowyPLANET
  • Opening hours:lajtowe pory

Napisano 02 styczeń 2012 - 10:12

Siema :tulimy:
W sylwestra najpierw wypiłem 1 bro i około 0,3l wódki, poszła krecha ze 200mg Etylofenidatu. Speed i niepowstrzymana gadka jakieś 6 godzin (w tym czasie wypiłem kolejne 0,3-0,4 wódki). Później jeszcze poszło ~80mg Brefa (tylko tyle miałem) ale nie poczułem działania i dalej piłem (ok. 0,3 wódki). O godzinie 14 byłem już w domu, zasnąłem na laptopie :E, babcia obudziła i poszedłem do wyra ^^. PS - zjazdu brak ;)

lajtowy@outlook.sa Places_mail_message_icon.png             

#115 Nycomed

Nycomed

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 307 Postów:
83
Kozacka!

Napisano 17 marzec 2012 - 23:15

Testował ktos ostatnio etylo od pojedynczych ?
Wszystkie moje słowa na forum to fikcja literacka.

#116 peonito

peonito

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 354 Postów:
50
Kozacka!
  • LokalizacjaPL / SE

Napisano 18 marzec 2012 - 19:46

tak, do niedawna jako jedyni mieli, aczkolwiek nie polecam.

#117 Speedy Gonzales

Speedy Gonzales

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 277 Postów:
82
Kozacka!

Napisano 18 marzec 2012 - 20:31

Dlaczego nie polecasz?
Ja dostałem w gratisie sampla i był całkiem niezły.

Na rynku od jakiegoś czasu jest sort który nie powoduje takiej mega zwały jak te duże kryształy co były jakoś wcześniej.

Ostatnio też na [h] pojawiły się wpisy zachwalające metodę do buzi :E i faktycznie znacznie lepiej wręcz w pizdu zajebiście.
Królik tester odczuł działanie w kilka sekund dużo szybciej niż po sniffie się załadowało, tylko że aplikowanie substancji zwierzaczkowi pod język i na dziąsło utwierdziło naukowca w przekonaniu że to dość żrący odczynnik jest, ale co tam :tulimy:

Życie jest za krótkie aby jeść niezdrowe tabletki” %-)

#118 peonito

peonito

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 354 Postów:
50
Kozacka!
  • LokalizacjaPL / SE

Napisano 18 marzec 2012 - 20:34

Bo śńłem żę, w przeciwieństwie od choćby sortu podwójnych, zadziałał inaczej.. Nawet usypiał i rozdwajał obraz :)

#119 Speedy Gonzales

Speedy Gonzales

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 277 Postów:
82
Kozacka!

Napisano 18 marzec 2012 - 20:41

E tam, podwójni też pytę mieli bo mnie się grypa śniła już jakieś 20 minut od zaśnięcia, paru innym też.
Trzeba było co chwile zasniffiać na nowo żeby się to choróbsko nie śniło.

Może mi pojedyńczy na zachętę dobry dał, prawie jeśli nawet nie to samo co u tych od kolorowych słoików.

Życie jest za krótkie aby jeść niezdrowe tabletki” %-)

#120 Edek

Edek

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 199 Postów:
65
Kozacka!

Napisano 19 marzec 2012 - 09:25

a mi sie sniło ,że bardzo mi odpowiada sort z bliżniaczego sklepu "sympatycznego pieska".sklep ze słoikami na wystawie.
sen był bardzo przyjemny-24h 1 sztuka ,lot był naprawde wysoki,a po przebudzeniu lekka stymulacja,pierwszy raz zero zjazdu.
obyło sie bez benzo,alko,kanna.
“Strzeżcie się fałszywych ludzi!
Przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są
wilkami ...