Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Weź udział w konkursie!

Do wygrania konsola XBOX 360 + FIFA 15 oraz GOTÓWKA

Link: http://forum.dopalamy.com/topic/9070-konkurs-zdj%C4%99cie-kolekcjonerskie/

Zdjęcie

Etylofenidat, Ethylphenidate, EP - wątek ogólny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
143 odpowiedzi w tym temacie

#1 A.K.

A.K.

Inkwizytor

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2158 Postów:
902
Kozacka!
  • LokalizacjaPolska
  • Opening hours:25h/8
  • gg:

Napisano 05 lipiec 2011 - 19:40

*
Popularny

Etylofenidat (od kwiatka)

(często używanym skrótem jest EPH, który oznacza efedrynę!)

Dołączona grafika

Substancja jest stosunkowo nowym środkiem na rynku polskim, dopiero poznawanym przez kolekcjonerów. Moje FAQ będzie oparte szczątkowe informacje znalezione w sieci oraz uzyskane od Boba, o moje doświadczenie i pierwszy test tego cudeńka, które przypadło mi do gustu.

1) Co to jest?

Etylofenidat jest stymulantem z rodziny fenetylamin, także analogiem metylofenidatu. Moc eph jest na poziomie 3/4 siły działania MPH. Sprzedawany jest w postaci białego jak śnieg pudru, jednak można spotkać grudki, choć niewielkie. Bezwonny, w smaku... coś strasznego :D

2) Jak działa?

Bardzo przyjemnie pobudza psycho-fizycznie. Jeśli uda nam się skupić na jednym zadaniu/czynności będzie je wykonywać z entuzjazmem i pomysłem, świetnie nadaje się do pracy umysłowej. Choć ciężko jest się kontrolować w przypadku zajęć na komputerze, a to strona nas zainteresuje, a to muzyka, a to gg... bez końca, będziemy przeskakiwać z jednej czynności na drugą.

Działanie:

+ delikatna euforia
+ wyraźnie poprawia samopoczucie
+ lekkie pobudzenie seksualne
+ otwartość na ludzi, empatia idzie w górę, oj wysoko
+ stymulacja fizyczna średnio-mocna (więcej niż bufedron, mniej niż metedron)

- ciężko się skoncetrować na jednej czynności, ale jeśli się nam uda możemy wszystko
- drżenie rąk
- powiększone źrenice

Nie podnosi ciśnienia, ani nie wpływa na pracę serca, może delikatnie. Wszyskto jest ok. No, jeszcze pocimy się więcej.

3) Dawkowanie i czas działania:

Etylofenidat przyjmujemy donosowo, szczypie na początku potem znieczula lekko. Spływ do zniesienia.

50-70mg - słabiutko, ale już przyjemnie
80-110mg - dobra dawka dla doświadczonych kolekcjonerów i tych z tolerancją
120mg+ - intensywne działanie

Wejście następuje po kilku minutach, wchodzi powoli, nie zaskoczy nas nagłe pierdolnięci*. Peak trwał u mnie dobre 120 minut. Na zejściu odczuwalna dezorientacja, oraz wkręta niepokojąco podobna do tej po MDPV, że ktoś wie o moim stanie. Ale kontrolowana i dopóki się o niej zacznie myśleć, jest dobrze :P

To narazie tyle, pisanie tego FAQ, zajęło mi... a nie wiem, zacząłem ok 19:30 i dopiero teraz skończyłem :D
"Oto i On, boski prototyp, mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć, zbyt rzadki by umrzeć." - Hunter S. Thompson

#2 Herkules

Herkules

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 354 Postów:
87
Kozacka!

Napisano 05 lipiec 2011 - 19:42

Zaj..opisany produkt..powiedz mi jeszcze prezes..jak to działa z innymi srodkami..testowales z palonkiem?..piwkie?..apetyt?..

#3 Lucjan88

Lucjan88

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 816 Postów:
168
Kozacka!
  • Lokalizacjacentrum

Napisano 05 lipiec 2011 - 20:02

A.K twoja recenzja potwierdza ze substancja jest godna uwagi na pewno zamowie :D powiedz tylko jaka droga to walic sniff?
Dołączona grafika

#4 Lifelover

Lifelover

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1097 Postów:
326
Kozacka!

Napisano 05 lipiec 2011 - 20:22

Słabe. Euforii zero, spid średni. Nie warto tracić kasy. A nos napierdalał mnie ze 3 dni potem.
jebać życie

#5 Greenboy

Greenboy

Schizofrenik

• überModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1708 Postów:
840
Kozacka!
  • gg:
    37750292

Napisano 05 lipiec 2011 - 20:34

Zawsze można zrobić lizanko lub bombkę. Ciebie nie ruszyło - kogo innego wyrwie z butów. Normalna to rzecz.

2540.gif

Spoiler

#6 Ruff

Ruff

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1340 Postów:
240
Kozacka!
  • LokalizacjaPod Balkonem
  • Opening hours:Daje rowa 24h na dobe

Napisano 05 lipiec 2011 - 20:34

Sniff boli ale jest najlepszy jeśli chodzi o EPH z tym że dość bolesna jest ta droga podania , na drugi dzień farba leci z nosa i pełno strupów ^_^
Próbowałem też rozpuszczone w napoju jakieś 250-270mg i praktycznie tak samo działało :( jak 150mg w nos :E z tym że kurewsko żołądek mnie bolał po tym <_<
Jedyne co mi sie w tym podobało to rozmowy po tym , kumpel napierdalał przez bite 5 czy 7h i chuj mnie do głosu nie chciał dopuścić :cwany:

Apetyt ? Zapomnij o jedzeniu na kilka godzin
Browar ? pić idzie , ale bardzo ciężko wchodzi piwo
Palonko ? Wybacz ale nie jestem narkomanem i nie testowałem :tulimy:

Przy cenie 50/1g nie opłaca sie tego brać , ale jeden sklep miał promo po 35/1g tylko nie wiem czy jeszcze ważne , przy takiej cenie już bym sie zastanawiał nad kupnem , ale ogólnie to lepiej to olać i stestować coś innego ^_^
Ruff ma HIV
Teraz Ty tesz masz HIF

#7 A.K.

A.K.

Inkwizytor

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2158 Postów:
902
Kozacka!
  • LokalizacjaPolska
  • gg:

Napisano 05 lipiec 2011 - 21:31

Ważną informacją będzie, że od połowy maja nie brałem żadnych używek (poza kilkoma razami z Mary Jane), więc jestem czysty. Zerowa tolerancja ma znaczenie ;) Euforia jak napisałem hest słaba, ale jest. Etylofenidat polecam osobom poszukującym miłego umilacza czasu, którego efekty nie wystrzelą nas z butów.ps: dodałem zdjęcie oraz parę nowych informacji.

Zaj..opisany produkt..powiedz mi jeszcze prezes..jak to działa z innymi srodkami..testowales z palonkiem?..piwkie?..apetyt?..

Nie wiem, nie testowałem jeszcze w miksach, ale sądzę, że palenie może być bardzo pomocne na zjeździe ;)
"Oto i On, boski prototyp, mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć, zbyt rzadki by umrzeć." - Hunter S. Thompson

#8 Politoksykoman

Politoksykoman

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 175 Postów:
43
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
  • gg:
    3381903

Napisano 08 lipiec 2011 - 15:58

ja czekam na zamowienie z rsch, raczej lipy nie bedzie, tylko bedzie to podrasowywany towarek przez chemiczne sily zbrojne, ze tak powiem. Jak dobrze pojdzie to bedziecie srac ze szczescia ;) :D

#9 Ruff

Ruff

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1340 Postów:
240
Kozacka!

Napisano 08 lipiec 2011 - 15:59

podrasowywany ? - rozwiń to :E
Ruff ma HIV
Teraz Ty tesz masz HIF

#10 Politoksykoman

Politoksykoman

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 175 Postów:
43
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
  • gg:
    3381903

Napisano 08 lipiec 2011 - 16:14

rozwine jak sie uda i prawdopodobnie przestanie to juz byc legalne, ale nic nie gwarantuje

#11 Lucjan88

Lucjan88

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 816 Postów:
168
Kozacka!
  • Lokalizacjacentrum

Napisano 08 lipiec 2011 - 16:35

rowniez czekam na sztuke z rschem w pon pewnie opisze co i jak ze wszystkich nowych stymulantow w tym pokladam najwieksze nadzieje :D
Dołączona grafika

#12 Thirteen

Thirteen

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 32 Postów:
1
Neutralna

Napisano 08 lipiec 2011 - 16:43

Jedna z najgorszych substancji jaką miałem okazję testować. Masakryczny zjazd, brak euforii, bezsenność...

#13 Lucjan88

Lucjan88

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 816 Postów:
168
Kozacka!
  • Lokalizacjacentrum

Napisano 08 lipiec 2011 - 17:07

Jedna z najgorszych substancji jaką miałem okazję testować. Masakryczny zjazd, brak euforii, bezsenność...

brales od "nowego" kwiatka ?
Dołączona grafika

#14 Ruff

Ruff

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1340 Postów:
240
Kozacka!

Napisano 08 lipiec 2011 - 17:14

Próbka z podwójnego RC :P też z tego źródła testowałem i nie było takie najgorsze :P
Ruff ma HIV
Teraz Ty tesz masz HIF

#15 Thirteen

Thirteen

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 32 Postów:
1
Neutralna

Napisano 09 lipiec 2011 - 10:36

Jedynym plusem i jednocześnie minusem jest to, że rozmowa przychodzi bardzo łatwo i można jakąś głupotę palnąć.

#16 Lucjan88

Lucjan88

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 816 Postów:
168
Kozacka!
  • Lokalizacjacentrum

Napisano 09 lipiec 2011 - 13:05

z tego co na hyp wyczytalem polowa sobie chwali a reszta narzeka i jak to bywa z RC najlepiej samemu sprawdzic w przyszlym tyg testy :D
Dołączona grafika

#17 Thirteen

Thirteen

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 32 Postów:
1
Neutralna

Napisano 09 lipiec 2011 - 17:30

Dołączona grafika

Lewa: 3-FMC; Prawa: Etylofenidat.

Jedyne zdjęcie jakie mam - potem spuściłem w kiblu :ok: .

Poprawnym skrótem jest EP, tak przy okazji.

#18 A.K.

A.K.

Inkwizytor

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2158 Postów:
902
Kozacka!
  • LokalizacjaPolska
  • gg:

Napisano 09 lipiec 2011 - 18:25

Zgodzę się z tym, że zjazd klasyfikuje się do najgorszych - bezsenność zwalczam 100mg pramolanu, ale tego co się dzieje po przebudzeniu nie da się opisać - dekoncetracja, zamulenie, bolący nos no i... ciężko jest, coś jak po geranium. Ale, jak dla mnie, faza jest przyjemna i zadowalająca. Na wspomnianą geranaminę też narzekałem, ale zajadałem się MoonDustami jak poje*any w pewnym okresie :D

#19 Lucjan88

Lucjan88

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 816 Postów:
168
Kozacka!
  • Lokalizacjacentrum

Napisano 11 lipiec 2011 - 13:31

Etylofedidat od Rschem

Jakość:9/10
Ilość:10/10
Cena:7/10

Speed:10/10
Eufo/9/10

dzis odebralem pakiecik od razu zrobilem sniffa jakies 180-200mg i wywalilo mnie jak po dobrej fecie :D :okulary: A.K juz wszystko powiedzial dodam tylko ze minely 2h od pierwszego sniffa i powoli schodzi serce pompuje duzo mocniej i ciezko zlapac oddech...mimo wszystko polecam :D Z tym pieczeniem w nosie az tak nie boli pieklo moze 15s i po bólu;p moze dlatego ze wlalem troche wody do nosa :E ogolnie dobry stymulant daje 9/10 jagby nie te dusznosci to dycha by poleciala ;) pozdr
Dołączona grafika

#20 Thirteen

Thirteen

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 32 Postów:
1
Neutralna

Napisano 11 lipiec 2011 - 18:15

Za kilka godzin zmienisz z 9/10 do -9/10 ]:-> .