Skocz do zawartości

Zdjęcie

Papierek lakmusowy by Kolekcjoner.nl

16 replies to this topic

#1 franek__kimono

franek__kimono

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisano 30 lipiec 2013 - 13:05

Witam serdecznie kiedyś miałem coś napisać o wyżej wymienionym wątku przewodnim tego tematu a mianowicie Papierku lakmusowym , pierwsze skojarzenie LZD (pisane z inną środkową literką) , porównanie do produktów synergistycznych to Kwasik od Pingwina gdzie go już opisałem. Papierek zamówiony od Kolekcjonera 1 dostałem całą matrycę czyli 10. Tutaj duży plus bo pomyślałem sobie stare dzieje to 10 papierków to mega gruba faza będzie. Ale tutaj nie będzie niestety bracia rodacy rozwinięcia bo od razu będzie puenta nie kupujcie tego to jest MEGA WAŁ , WAŁ NAD WAŁAMI I PRZEWAŁ od tyle można napisać o tym specyfiku. Papierek lakmusowy nie działa nie to , że działa słabo nie w tym rzecz nie działa nawet minimalnie. Miałem możliwość crashtestu a poza tym halucynnogeny nawet w mixach dają  i tak potężny efekt jak nie są spaprane : prawdziwe LZD działa bez względu na dodatki które mogą jedynie spotęgować jego działanie , Kwasik działa podobnie , MXE też, 4 Ho-met również, papierki z 25I-NBOMe , 25C-NBOMe też dają rady w mixach. A teraz pewnie zapytacie po co dygresja o mixach bo ktoś może posądzić mnie o niewiarygodny test papierka  bo pierwszy crashtest był robiony w mixach z różnymi stymulantami i palonkiem i każde z nich gitara robiło z głową a moc papierka nijaka bo żadna a z 10 poleciało przez noc 4 więc jakoby to miało chociaż trochę z mocy LZD prawdziwego czy chociaż było na MXE czy 26C-NBOMe to by mnie po takiej ilości odpaliło jak bezpiecznik. To jakbym zjadł kawałek kartki z zeszytu taka faza byłaby po kartce z zeszytu jak była po 4 papierkach. Dobrze mix nie poleciał stwierdziłem , że może się nie przegryzło a mając jeszcze 6 z 10 sztuk stwierdziłem , że będę dalej badał i może coś przez mix to wrzucałem przez 3 dni na noc po dwa papierki i co i nic nawet żadnego efektu to po lufce palenia jest efekt jakie by to palenie nie było a tutaj mogę napisać konkluzję którą napisałem powyżej , że efekt jak po zjedzeniu kartki z zeszytu tylko kartka z zeszytu nie kosztuje 20 zł za higroskopijny kawałek a tutaj taka smutna prawda nic a nic nie klepie ten nowy wynalazek więc nie polecam bo nie opiszę spektrum działanie bo DZIAŁANIA NIE MA W OGÓLE. Kolekcjoner dał pusty szablon i chyba efekt placebo można sobie dodać ale bądźmy szczerzy nikt nie jest jakimś kasztanem i jak ktoś wpycha nam szit to jest szit i trzeba nazwać to po imieniu. Brawa za gratis bo 8 dostałem w gratisie ale za 40 zł to zeszytów miałbym  na cały rok i na pewno mocniej by mnie porobiły bo celuloza w nich zawarta co najmniej by mnie zmuliła a tak to nic a nic z efektu działania Papierka a jedynie niesmak i lekkie podirytowanie zostało , że taki masakryczny Przewał zrobiony. Więc co mogę dodać w ostatnim zdaniu w ramach podsumowania nie kupować tego, Kolekcjoner idzie na psy i robi z nas jaja. THE END

#2 Moonglum

Moonglum

Zaawansowany helupiarz

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1294 Postów:

Napisano 31 lipiec 2013 - 09:05

Dziękuję za recenzję. Czy ktoś miał jeszcze styczność z tym produktem i może potwierdzić podobne doświadczenia? Nie ukrywam, że byłem zainteresowany, ale teraz...

#3 asot

asot

Sporadyczny koksiarz

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 487 Postów:
  • LokalizacjaIntangible

Napisano 31 lipiec 2013 - 09:18

Te papirki nic nie klepią ??? Również chciałem zarzucić ale skoro tak:(

#4 SPZ

SPZ

Sporadyczny koksiarz

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 582 Postów:
  • Lokalizacjatu i tam...
  • Opening hours:otwarte do odwołania
  • gg:
    ******* <~~zdrap !!!

Napisano 31 lipiec 2013 - 19:58

odpiwiedz mi na dwa pytania :
jaką metodą badales te kartoniki ??(droga podania )
jak z twoją serotoniną?
chodź to drugie aż tak mnie bardzo nie interesuje najbardziej chodzi mi o sposób wprowadzenia do organizmu .
czytam kilkakrotnie ten "raport "
i ciągle mowa o zjedzeniu ,niewiem czy to tylko taką przenosnia czy ty naprawdę to zjadles ...jeśli tak to nie dziw się że nie działa ...substancje z grypy nbome są praktycznie nie aktywne droga oralna to znaczy przez potknięcie ...probowales pod dziaslo lub rozpuścić karton i donosowo ?
jakoś niechce mi się wierzyć w to ze dostałeś nieakytywne blottry .
spotkałem się z pozytywnymi opiniami tych kartonów i większość stwierdziła że to jest 25 c nbome ...

#5 Chong

Chong

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 552 Postów:

Napisano 02 sierpień 2013 - 08:37

A próbowałeś badać nim, jak nazwa wskazuje, odczyn roztworu..?

Kiedy nauczycie się kupować u sklepów które są czymś innym niż internetowym odpowiednikiem łysej pały z dresem w skarpetkach.. :fp:

Moje doświadczenie:
Spoiler

To tylko ja..

#6 franek__kimono

franek__kimono

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisano 02 sierpień 2013 - 14:00

Siema a jak szamiesz LZD czy tam coś w papierku nawet jak połkniesz to tyra no chyba, że to to jest czyste DMT bez inhibitora mao to wtedy bubel i nie klepnie dlatego wali się ajałaskę , normalnie pod dziąsła to brałem czy pierwszy czy enty raz i czekałem z 30 - 50 minut zanim się rozpuści nie jadłem tego jak mentosów , że gryzłem i połykałem , pamiętając aplikację LZD to miałem na uwadzę , żeby wrzucić pod górną wargę i czekać aż papierek sam z siebie będzie się rozpuszczał wydając z siebie to co najlepsze. A poza tym nawet jakby inaczej to zawsze musi cię walnąć nawet delikatnie ja zrobiłem to na tip top z głową , wsadzając pod dziąsło i nic więc odpowiedź już znacie a jeśli chcecie się bawić w retrospekcję i robić rekonesans czy jak co i gdzie to chętnie pomogę.

Kolego po pierwsze jadłem papierki na 25 więc nie wciskaj mi kitu bo wiem jak i gdzie i do czego więc nie mogę się mylić więc to pytanie sobie albo odpuść albo idź do tych ziomków i zapytaj ich co to 25 bo jakoś nie chce mi się wierzyć , skoro po wszamaniu tego cuda nic a nic mnie nie drygło a po 3 dniach na orginalnych papierkach 25 jechałem jak na rollercosterze więc what the fuck i co nagle te 10 były super i mnie waliły i nie czułem ich mocy bo twe ziomki są nimi ztyrane a nagle po 3 dniach na orginalnych nie kroszonych papierkach z 25 wywaliło mnie jak bezpiecznik to chyba jakiś paradoks. A co do serotoniny , nie wiem nie jestem psychologiem klinicznym lub psychiatrą żeby sobie poziom neuroprzekaźników badać ale przed tym szitem nie jadłem miesiac nic w ogóle więc może tobie to pomoże w rekonesansie i retrospekcji jak coś to piszccie ale ja mogę dodać obiektywnie/subiektywnie przez pryzmat swych doświadczeń , że to szit a , że dla mnie to szit to nie znaczy , że dla twych ziomków tym nie jest może mają mniej zryte bębny niż ja. THE END.

#7 SPZ

SPZ

Sporadyczny koksiarz

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 582 Postów:
  • Lokalizacjatu i tam...
  • gg:
    ******* <~~zdrap !!!

Napisano 04 sierpień 2013 - 12:28

:E

ps: nie zarzucalem tych kartonów mam lepszego sprzedawce psajko niż śmieszny kolekcjoner .. z tego co wiem znajomi zawijali po 1kartonie i jednego dostali i były aktywne ...
ps2: nie spinaj się tak !!

#8 eighty4 fly

eighty4 fly

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 37 Postów:

Napisano 04 sierpień 2013 - 15:47

Ale po co w ogóle jeść jakieś papierki, wkładać coś pod dziąsło? Życie wam niemiłe? %-) Autor tematu niepoważny

#9 Chong

Chong

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 552 Postów:

Napisano 04 sierpień 2013 - 16:34

eighty - przestań waść pierdolić, warna otrzymujesz.

Ad topic - jak już wyżej wspomniano - seria NBOMe ma nikłą biodostępność z żołądka, więc największą szansą dla jej wchłonięcia są naczynka krwionośne znajdujące się w ustach (to coś, gdzie wchodzi browar). Karton powinno trzymać się conajmniej 20-30 na dziąśle tudzież pod językiem, starając się nie przełykać śliny. I brać kurwa po jednym, bo hardcore dose skończy się w kostnicy.

O ile to w ogóle jest aktywne.. Czy kartony te pozostawiają metaliczny posmak?

Moje doświadczenie:
Spoiler

To tylko ja..

#10 zaka

zaka

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisano 07 sierpień 2013 - 10:26

Witam zaczym jesCze pojawily sie oficjalnie na stronie kolka te papierki owego dostalem w gratisie bez kompletnej wiedzy co w tym siedzi postanowilem nakarmic szczora polowa , scorek nie byl az taki glodny bo konsumowal na sniadanko zarownie jak i obiad nie zapominajac o podwieczorku a pvp 3mmc i kanna no i na kolacje listek a konkretnie pol szczerze powiem lot jakich malo mega przyjemna bania naprawde ciekawie ciekawie . Za jakis tydzien zamowilem pare i postanowiem z zaprzyjaznionym szczurkiem aplikowac po calaku ....czekam czekam na efekty nic kompletnie nic zamowilem jeszcze raz nastepny sort listkow to samo 0 efekty stanowczo nie polecam tych pokolorowanych kartek z zeszytu

#11 SPZ

SPZ

Sporadyczny koksiarz

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 582 Postów:
  • Lokalizacjatu i tam...
  • gg:
    ******* <~~zdrap !!!

Napisano 07 sierpień 2013 - 21:12

nie to że kolejny raz bronię kartony od kolekcjonera ale po pierwsze sam potwierdzasz że jednak były aktywne tak jak wspominałem a po drugie i najważniejsze to to że nbomy mogą wyrobić tolerke nawet do 3tygodni i tyle bym zalecił do powtórzenia kolejnych badań ..
oczywisce mowa o dobrych kartonach ...jeśli jesteś zainteresowany to mogę ci na pw dobre źródło nakręcić w bardzo korzystnych cenach :(

#12 Cichy Bob

Cichy Bob

Undying

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1782 Postów:
  • LokalizacjaGdzieś w Galaktyce Wspomnień
  • Opening hours:Od rana do rana
  • gg:
    -

Napisano 14 sierpień 2013 - 18:18

Jak wierzyć temu co szepczą druidzi z polsatu, jest na tym syntetyczny kannabinoid - więcej obsrane przez ptaki menele mi nie zdradziły. Plotki jednak mogą kłamać.

Ilu ludzi podniosłoby rękę, że znało mnie - że znało takich setkę..

Doświadczenie:
Spoiler

#13 Flava

Flava

Narzeczony Marysi

• Members
  • PipPipPip
  • 100 Postów:

Napisano 17 sierpień 2013 - 20:35

Z relacji znajomego aktywne są jednak zaaplikował poł kartona a efekty były bardziej w strone stanów euforycznych, śmiechawy czy poprawionego nastoroju. Szkoda że nie wiadomo ile czego tam jest. Mogliby to podać chociaż na stronie

,,Tylko łącząc się, odnajdujemy to, co nas dzieli"" - 

Stanisław Ignacy Witkiewicz

,,We współczesnych czasach wielu ludzi marzy o tym, by poznać swą prawdziwą tożsamość. Wbrew pozorom, nie jest to takie trudne. Wystarczy sięgnąć po wiedzę zawartą w świecie roślin halucynogennych. Ten bowiem, kto nie zna swej prawdziwej istoty, jest niczym innym jak bezduszną rzeczą – golemem. Ów wizerunek zdaje się jednak idealnie obrazować większość mieszkańców stechnicyzowanych cywilizacji przemysłowych, którzy opierają swoją tożsamość na zmiennych modach i stylach życia popularyzowanych przez mass media. Ich świat złożony z jałowej żywności, brukowych środków przekazu i kryptofaszystowskiej polityki, skazuje ich na toksyczne życie w stanie obniżonej świadomości. Znieczuleni przez codzienny program telewizyjny, są żywymi trupami, których utrzymuje w ruchu wyłącznie konsumpcja.''-

Terrence Mckenna

,,Biologiczny cel istnienia każdego organizmu staje się zrozumiały, kiedy uświadomimy sobie, że pełni on funkcję opiekuna noszonych w nim genów, który musi zapewnić im przeniesienie się w organizm potomny, zanim sam opiekun postarzeje się i nie będzie mógł prawidłowo funkcjonować."-

Jerzy Vetulani

,, Mefa mefa puchar UEFA nasmaruj se nozdrze, każdy ma swój patent no dobrze no dobrze,jak będziesz przesadzał to pogrzeb to pogrzeb,wiedziałeś no skądże nie pytałeś i nikt nie powiedział,że teraz te twarde to zupełnie inny przedział.''-

DDK P56

#14 KelThuzzaR

KelThuzzaR

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisano 18 sierpień 2013 - 07:35

Ja po tym mialem "wyolbrzymione emocje" ^^ wszystko bardzo przezywalem, pozytywne bardzo. Samopoczucie zznacznie podniesione. Trudno o konstruktywna rozmowe, nie da sie skupic na jednej rzeczy. Chcialoby sie ogarniac wszystko na raz. Kolory wyostrzone. Chec zroaumienia drugiego czlowieka. Odbior muzyki nie jakis super, ale gdy sie wylaczala doskwieral mi jej brak. Jakes kolorowe wiazki przedoczami si pojawily nieraz :) Dzialalo jakies 4 godziny, potem zostaje lekkosc i dobry humor. Ogolnie bardzo mi sie podobalo i juz czekaja na mnie kolejne :) Kolega, ktory fazowal zw mna mial to samo.

#15 jacusiekk

jacusiekk

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisano 17 wrzesień 2013 - 21:46

Witam! To ten papierek w końcu działa czy nie? Bo nie wiem czy zamawiać :P

#16 Garnek

Garnek

Sporadyczny koksiarz

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 694 Postów:
  • LokalizacjaWielka Brytania - Czechy
  • Opening hours:Jestem to jestem.
  • gg:
    brak

Napisano 03 listopad 2013 - 11:21

Czemu negatywne opinie wystawiają jakies kurwiska z 1-4 postami ?? :/ ehh

Nie produkuje / Nie zażywam / Nie sprzedaje. Jestem tu tylko w celach informacyjnych. Nie interesują mnie substancje zakazane. Pozdrawiam mieszkańców Holandii.  :finger:

#17 Moonglum

Moonglum

Zaawansowany helupiarz

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1294 Postów:

Napisano 03 listopad 2013 - 12:20

Ludzie w Polsce nie znają swojego miejsca, na przykład sprzątaczki, portierki na uczelniach często obrażają pracowników naukowych zachowując się w sposób wysoce impertynencki, w dziekanatach "panie" krzyczą na studentów i wykładowców. Można by również ukazać tego typu zachowania w urzędach, szpitalach, instytucjach, gdzie osoba inteligentna, często wykształcona jest traktowana jak pospolity śmieć. Taka natura Polaka. Jeśli się nie zmienimy, to zawsze będą nas postrzegać jako burków, prostaków i "marokońców" (tak jak w Holandii). Trzeba znać swoje miejsce w szeregu!

Dodaj odpowiedź