Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE:

http://forum.dopalamy.com/topic/8746-wspomnienia-z-wakacji-konkurs/

Zdjęcie

Gwiazdki [Kolekcjoner.nl]

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
98 odpowiedzi w tym temacie

#1 lucka32

lucka32

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 74 Postów:

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:36

Jak dla mnie fajna sprawa, ale czekam na wasze opinie, bo nie ma tu opisu działania tego produktu. Kto jeszcze testował opinie mile widziane pozdro :okulary:

Oki no to do dzieła :)
Załadunek o 20 00 , z moją połówką na pół snifem :)
Po 20 minutach czuć lekką euforię..lekkość...wyjebka na wszystko..totalny luz...taki jakby chill,...fajnie się słuchało muzy(techniaweczka) ]:->
chęć przytulania i prawienia komplementów :) Po około godzinie powoli schodzi, ale nadal pozostaje taki błogi relax...:) zasypia się w moim przypadku bez problemu..zależy jak do tego podejdziesz :cwany: Zejście znikome...a po podaniu drogą sniff trochę piecze, ale można ogarnąć pod warunkiem , że masz gumę do rzucia i picie pod ręką %-) :ok: Jak dla mnie bomba ..bo nie jestem zwolenniczką ostrych faz...miło i przyjemnie pozdro :brawo:

Mieliśmy dziś dopiero testować, ale wczoraj nas pokusiło, jedną na pół tak dla przypomnienie. Powiem tak _ gwiazdka połączona z buchem o nazwie sztywny misza to niezła jazda :). Po upływie 30 minut monitor zaczoł płatać figle :) pojawiały się na nim niezydentyfikowane figury geometryczne i były śmieszne strasznie :) Potem droga do łóżka choć krótka to jednak wydłużała się....nie szłam lecz płynęłam. Po kolejnym buchu palenie zwykłego papierosa trwało chyba z pół godziny...a przy tym halucynacje :) Wydawało mi się, że jakiś goścciu(nie zapominając o tym ,że męża miałam przy boku :) ) musiał mi pomagać przy wkłdaniu papierosa do ust, bo sama nie potrafiłam tego zrobić...mówię do tego mitycznego gościa >>daj macha...uważaj by pet nie spadł , bo schajcujesz chatę ahahaah...mój misiek miał niezłą brechę ze mnie . :tulimy: :lol: fajne połączenie i przedbiegi przed dzisiejszym melanżem..:) aż się boję co dziś mi się przyśni :) pozdro ziomki :cwany:

#2 Pidii

Pidii

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 36 Postów:
  • Lokalizacja\G/

Napisano 30 kwiecień 2013 - 16:27

Dzisiaj Skolekcjonowałem po przeczytaniu twojej recenzji az 50 tego cuda. Posta edytne po sprawdzeniu wiarygodnosci

Zaladunek: 17:10

Chyba niema opcji edytuj.

17:10 - Zaladunek 2x Gwiazdy na 2 Testerów.

17:40 - Przewidywany start nie wypalił.

18:00 - Lekka euforia, gadatliwość, muzyka fajnie wchodzi w ucho.

18:30 - Testerzy kierują się do wyjścia w celu sprawdzenia możliwości gwiazdy, lekki światłowstręt, oczy lekko zamulone.

19:00 - Nogi stają sie ciezkie chcace gdzies usiasc powracaja do "bazy" sluchaja muzyki.

19:30 - Brak jakich kolwiek efektów poprzedniego stanu, chęć snu, odpoczywania.

Podsumowanie: Wchodzi wolno i powoli, strasznie pada na oczy (nie widać twarzy osoby która idzie na przeciwko Ciebie, jedynie posture),
nie klepie zbyt mocno, konkretne jeżeli ktoś lubi aby szybko i spokojnie minął mu czas, jaki kolwiek wysiłek fizyczny jest nie wskazany ponieważ czuć szybkie zmęczenie.

Jak dla mnie 5/10 nie zachwyca/ale też niejest źle/poniżej oczekiwań.

#3 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:

Napisano 06 lipiec 2013 - 16:11

Potwierdzi ktoś, że to na mxe?

#4 Radius555

Radius555

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 lipiec 2013 - 17:33

podobno tak

#5 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:25

Prosiłem o potwierdzenie a nie domniemanie :P
Sam naskrobie jakąś relacje, leci do mnie 10szt ^^

#6 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:32

Jeżeli dotrze do ciebie te 10 sztuk to zdaj relacje będziemy wiedzieć :D.

#7 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:39

Nie próbowałem wcześniej nigdy mxe dlatego skrobne trip raporta tylko, nie dam potwierdznia, że to akurat na mxe, chociaż nieomieszkam zaznaczyć teoretycznego działania mxe jeśli takowe zauważe. :) Offtop: Dlaczego miałyby nie dotrzeć? Kolek jest jaki jest ale zamawiam zawsze w weekend pobraniówką, w środe rano odbieram paczkę z urzedu ^^ Tylko raz sie zdarzyło, że musiałem czekać do 15 na drugi sort paczek na poczcie :)

#8 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:55

Ja też nie brałem MXE ale brałem coś co bazowało na MXE a był to Kwasqik [wiem, wiem, wiem były tam i inne odczynniki] i było fajnie. Gwiazdke brałem raz i to było bardzo dawno temu, nic nie poczułem bo wcześniej poszły dwie paki Cherry Kokolino.

#9 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
  • Telefon:---
  • LokalizacjaTam diabeł mowi dobranoc a wrony zawracaja w innym kierunku :E
  • Opening hours:48/24
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 06 lipiec 2013 - 19:00

Adi jezeli nie bawiłes sie nigdy z mxe to uważaj, gwiadki sa na mxe plus jakiś euforyk, nie wiem ciezko mi powiedziec jaki, moze w bardzo małych proporcjach ich pudrowy 3mmc. Jesli bedziesz sobie chciał spotęgowac działanie gwizdek poprzez palenie , zrób to z głowa bo nawet buch (nie daj boze amki - polecam MJ) potrafi zadzaiałac jak z zerową tolerka. Czekam na relacje :)
Kanciarz, nie moderator %-)

#10 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:

Napisano 06 lipiec 2013 - 19:12

Drogi Ludomirze co prawda mxe nie próbowałem nigdy (chociaz bardzo chciałem i nadal chce) ale moją dwuletnią już miłością jest dxm więc wiem mniej wiecej co mnie czeka :) Dzięki za przestrogę ^^ Relka pod koniec tygodnia :)
Drogi Radius555 kiedyś też miałem ochote na kwasqik od nielota ale jakos tak wyszlo ze zakonczylem z nim wspolprace ;/ Czytalem natomiast recki i opinie ^^ Niezła kraina czarów się załącza :D

#11 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 lipiec 2013 - 20:52

Dokładnie ja kiedyś muszę sobie spisać wspomnienia bo to co się ze mną działo po Kwasqik było gruuuuube i umieścić :D, życzę ci abyś po Gwiazdce i dopaleniu czegoś miał choćby 30% tego co ja doświadczyłem po Kwasiorze :D.

#12 Pidii

Pidii

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 36 Postów:
  • Lokalizacja\G/

Napisano 07 lipiec 2013 - 00:11

MXE w tym siedzi napewno, ale ryje banie na zjezdzie konkretnie. Nie pokazujcie sie na zewnatrz.

Ziomek zlapal prze kape chcielismy zeby zwymiotowal a nie mielismy sody, ide do fast fooda i powiedzialem 'poprosze dwa sole'

#13 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:

Napisano 07 lipiec 2013 - 01:00

Trochę mało składniowa ta Twoja wypowiedź, rozumiem że kumpel gwiazdki stestował :D Czy może Ty? Napisz cos więcej o "ryciu bani na zjeździe" po gwiazdkach, inni użytkownicy twierdzą że takowego nie ma, ot działanie słabnie puff i jest sie normalnym ... ;p

#14 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1378 Postów:

Napisano 07 lipiec 2013 - 13:13

Mnie tam nic nie ryje po gwiazdkach. Raczej lajtowe piguły i dobrze, bo mam obecnie nadwrażliwość na substancje inne niż kanna.

#15 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:

Napisano 07 lipiec 2013 - 13:55

Coś więcej kolego na temat działania ? :)

#16 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1378 Postów:

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:40

Wchodzi dosyć długo (do 1 - 1,5 godziny), robi ciepełko, uspokaja a nie pobudza, raczej chill niż euforia, ale pozytywne myśli utrzymują się do 3 godzin po aplikacji. Nie powiedziałbym, że miałem jakieś przywidzenia itd., ale wyostrzyło kolory i czułem się bardzo lekko. Takie sobie i jako dodatek pasują do palonka (mniej do stymulantów, które znoszą działanie gwiazdki). Lajtowe piguły, ale działają na mnie. Ale jeśli ktoś oczekuje fajerwerków, to nie.

#17 Motorniczy

Motorniczy

Szachista

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 829 Postów:

Napisano 07 lipiec 2013 - 20:54

Serce jest na MXE...

A co do gwiazdek, to myślę, że ktoś puścił bzdurę i teraz się tak to kula po forum i kula...

Spodziewaj się raczej euforii, nie wrzucaj więcej niż 2 na raz. Sam nie brałem lecz byłem na forum, gdy wiara po tym napierdalała na shoucie.

#18 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1378 Postów:

Napisano 08 lipiec 2013 - 18:52

Właśnie zakupiłem kolejną gwiazdkę do testów. Myślę, że to moja ulubiona piguła jest. Słaba, miła, dziwna trochę ;).

#19 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:

Napisano 08 lipiec 2013 - 22:45

Kurde szkoda wolałbym gdyby były na mxe... :( Ktoś podejrzewa na czym na prawde są robione? Chcoiaż przypuszczenia? Kolego Motorniczy właśnie miałem zamiar zarzucić koło 3, mnie wszystko słabiej robi ^^ Duży chłop jestem :) 20mg 2-cp mnie nie zadowalało tak dla przykładu, musiałem dojeść kardridż dxm wtedy sie działo :D Myślę że dwie oral i jedna sniff + palonzo będzie git ^^ Jak testować to działanie, nie placebo :) Pozdrawiam. Ps. Mozna zarzucić po stimsach, w sensie na zjebe?

#20 zolwik na spidzie

zolwik na spidzie

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 935 Postów:
  • Lokalizacjana zakręcie swoich mysli

Napisano 09 lipiec 2013 - 10:01

Kurde szkoda wolałbym gdyby były na mxe... :( Ktoś podejrzewa na czym na prawde są robione? Chcoiaż przypuszczenia? Kolego Motorniczy właśnie miałem zamiar zarzucić koło 3, mnie wszystko słabiej robi ^^ Duży chłop jestem :) 20mg 2-cp mnie nie zadowalało tak dla przykładu, musiałem dojeść kardridż dxm wtedy sie działo :D Myślę że dwie oral i jedna sniff + palonzo będzie git ^^ Jak testować to działanie, nie placebo :) Pozdrawiam. Ps. Mozna zarzucić po stimsach, w sensie na zjebe?

A nie lepiej kolego zamowic czysta mxe.Gram chodzi gdzies kolo 60 pln.Napewno bys byl bardziej zadowolony niz te piguly
A gdybym był żółwiem, a gdybym był żółwiem
Bardzo powoli i spokojnie bym żył
Świat bym oglądał jak zwolniony film

Nie patrzyłbym na zegarek,
nie liczył straconych chwil
Nie sprawdzałbym, czy mam talent
Nie mierzył wciąż swoich sił

A gdybym był żółwiem, ach, gdybym nim był.