Skocz do zawartości

FORUM ZOSTAŁO ZAKTUALIZOWANE

Proszę o zgłaszanie wszelkich błędów - szczególnie w tłumaczeniu.

Zdjęcie

Gwiazdki [Kolekcjoner.nl]

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
99 odpowiedzi w tym temacie

#1 lucka32

lucka32

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 74 Postów:
10
Dobra!

Napisano 04 kwiecień 2013 - 15:36

Jak dla mnie fajna sprawa, ale czekam na wasze opinie, bo nie ma tu opisu działania tego produktu. Kto jeszcze testował opinie mile widziane pozdro :okulary:

Oki no to do dzieła :)
Załadunek o 20 00 , z moją połówką na pół snifem :)
Po 20 minutach czuć lekką euforię..lekkość...wyjebka na wszystko..totalny luz...taki jakby chill,...fajnie się słuchało muzy(techniaweczka) ]:->
chęć przytulania i prawienia komplementów :) Po około godzinie powoli schodzi, ale nadal pozostaje taki błogi relax...:) zasypia się w moim przypadku bez problemu..zależy jak do tego podejdziesz :cwany: Zejście znikome...a po podaniu drogą sniff trochę piecze, ale można ogarnąć pod warunkiem , że masz gumę do rzucia i picie pod ręką %-) :ok: Jak dla mnie bomba ..bo nie jestem zwolenniczką ostrych faz...miło i przyjemnie pozdro :brawo:

Mieliśmy dziś dopiero testować, ale wczoraj nas pokusiło, jedną na pół tak dla przypomnienie. Powiem tak _ gwiazdka połączona z buchem o nazwie sztywny misza to niezła jazda :). Po upływie 30 minut monitor zaczoł płatać figle :) pojawiały się na nim niezydentyfikowane figury geometryczne i były śmieszne strasznie :) Potem droga do łóżka choć krótka to jednak wydłużała się....nie szłam lecz płynęłam. Po kolejnym buchu palenie zwykłego papierosa trwało chyba z pół godziny...a przy tym halucynacje :) Wydawało mi się, że jakiś goścciu(nie zapominając o tym ,że męża miałam przy boku :) ) musiał mi pomagać przy wkłdaniu papierosa do ust, bo sama nie potrafiłam tego zrobić...mówię do tego mitycznego gościa >>daj macha...uważaj by pet nie spadł , bo schajcujesz chatę ahahaah...mój misiek miał niezłą brechę ze mnie . :tulimy: :lol: fajne połączenie i przedbiegi przed dzisiejszym melanżem..:) aż się boję co dziś mi się przyśni :) pozdro ziomki :cwany:

#2 Pidii

Pidii

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 50 Postów:
4
Neutralna
  • Lokalizacja\G/

Napisano 30 kwiecień 2013 - 16:27

Dzisiaj Skolekcjonowałem po przeczytaniu twojej recenzji az 50 tego cuda. Posta edytne po sprawdzeniu wiarygodnosci

Zaladunek: 17:10

Chyba niema opcji edytuj.

17:10 - Zaladunek 2x Gwiazdy na 2 Testerów.

17:40 - Przewidywany start nie wypalił.

18:00 - Lekka euforia, gadatliwość, muzyka fajnie wchodzi w ucho.

18:30 - Testerzy kierują się do wyjścia w celu sprawdzenia możliwości gwiazdy, lekki światłowstręt, oczy lekko zamulone.

19:00 - Nogi stają sie ciezkie chcace gdzies usiasc powracaja do "bazy" sluchaja muzyki.

19:30 - Brak jakich kolwiek efektów poprzedniego stanu, chęć snu, odpoczywania.

Podsumowanie: Wchodzi wolno i powoli, strasznie pada na oczy (nie widać twarzy osoby która idzie na przeciwko Ciebie, jedynie posture),
nie klepie zbyt mocno, konkretne jeżeli ktoś lubi aby szybko i spokojnie minął mu czas, jaki kolwiek wysiłek fizyczny jest nie wskazany ponieważ czuć szybkie zmęczenie.

Jak dla mnie 5/10 nie zachwyca/ale też niejest źle/poniżej oczekiwań.

#3 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:
34
Bardzo dobra!

Napisano 06 lipiec 2013 - 16:11

Potwierdzi ktoś, że to na mxe?

#4 Radius555

Radius555

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 lipiec 2013 - 17:33

podobno tak

#5 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:
34
Bardzo dobra!

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:25

Prosiłem o potwierdzenie a nie domniemanie :P
Sam naskrobie jakąś relacje, leci do mnie 10szt ^^

#6 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:32

Jeżeli dotrze do ciebie te 10 sztuk to zdaj relacje będziemy wiedzieć :D.

#7 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:
34
Bardzo dobra!

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:39

Nie próbowałem wcześniej nigdy mxe dlatego skrobne trip raporta tylko, nie dam potwierdznia, że to akurat na mxe, chociaż nieomieszkam zaznaczyć teoretycznego działania mxe jeśli takowe zauważe. :) Offtop: Dlaczego miałyby nie dotrzeć? Kolek jest jaki jest ale zamawiam zawsze w weekend pobraniówką, w środe rano odbieram paczkę z urzedu ^^ Tylko raz sie zdarzyło, że musiałem czekać do 15 na drugi sort paczek na poczcie :)

#8 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 lipiec 2013 - 18:55

Ja też nie brałem MXE ale brałem coś co bazowało na MXE a był to Kwasqik [wiem, wiem, wiem były tam i inne odczynniki] i było fajnie. Gwiazdke brałem raz i to było bardzo dawno temu, nic nie poczułem bo wcześniej poszły dwie paki Cherry Kokolino.

#9 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
616
Kozacka!
  • Telefon:---
  • LokalizacjaTam diabeł mowi dobranoc a wrony zawracaja w innym kierunku :E
  • Opening hours:48/24
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 06 lipiec 2013 - 19:00

Adi jezeli nie bawiłes sie nigdy z mxe to uważaj, gwiadki sa na mxe plus jakiś euforyk, nie wiem ciezko mi powiedziec jaki, moze w bardzo małych proporcjach ich pudrowy 3mmc. Jesli bedziesz sobie chciał spotęgowac działanie gwizdek poprzez palenie , zrób to z głowa bo nawet buch (nie daj boze amki - polecam MJ) potrafi zadzaiałac jak z zerową tolerka. Czekam na relacje :)
Kanciarz, nie moderator %-)

#10 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:
34
Bardzo dobra!

Napisano 06 lipiec 2013 - 19:12

Drogi Ludomirze co prawda mxe nie próbowałem nigdy (chociaz bardzo chciałem i nadal chce) ale moją dwuletnią już miłością jest dxm więc wiem mniej wiecej co mnie czeka :) Dzięki za przestrogę ^^ Relka pod koniec tygodnia :)
Drogi Radius555 kiedyś też miałem ochote na kwasqik od nielota ale jakos tak wyszlo ze zakonczylem z nim wspolprace ;/ Czytalem natomiast recki i opinie ^^ Niezła kraina czarów się załącza :D

#11 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 lipiec 2013 - 20:52

Dokładnie ja kiedyś muszę sobie spisać wspomnienia bo to co się ze mną działo po Kwasqik było gruuuuube i umieścić :D, życzę ci abyś po Gwiazdce i dopaleniu czegoś miał choćby 30% tego co ja doświadczyłem po Kwasiorze :D.

#12 Pidii

Pidii

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 50 Postów:
4
Neutralna
  • Lokalizacja\G/

Napisano 07 lipiec 2013 - 00:11

MXE w tym siedzi napewno, ale ryje banie na zjezdzie konkretnie. Nie pokazujcie sie na zewnatrz.

Ziomek zlapal prze kape chcielismy zeby zwymiotowal a nie mielismy sody, ide do fast fooda i powiedzialem 'poprosze dwa sole'

#13 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:
34
Bardzo dobra!

Napisano 07 lipiec 2013 - 01:00

Trochę mało składniowa ta Twoja wypowiedź, rozumiem że kumpel gwiazdki stestował :D Czy może Ty? Napisz cos więcej o "ryciu bani na zjeździe" po gwiazdkach, inni użytkownicy twierdzą że takowego nie ma, ot działanie słabnie puff i jest sie normalnym ... ;p

#14 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1504 Postów:
380
Kozacka!

Napisano 07 lipiec 2013 - 13:13

Mnie tam nic nie ryje po gwiazdkach. Raczej lajtowe piguły i dobrze, bo mam obecnie nadwrażliwość na substancje inne niż kanna.

#15 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:
34
Bardzo dobra!

Napisano 07 lipiec 2013 - 13:55

Coś więcej kolego na temat działania ? :)

#16 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1504 Postów:
380
Kozacka!

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:40

Wchodzi dosyć długo (do 1 - 1,5 godziny), robi ciepełko, uspokaja a nie pobudza, raczej chill niż euforia, ale pozytywne myśli utrzymują się do 3 godzin po aplikacji. Nie powiedziałbym, że miałem jakieś przywidzenia itd., ale wyostrzyło kolory i czułem się bardzo lekko. Takie sobie i jako dodatek pasują do palonka (mniej do stymulantów, które znoszą działanie gwiazdki). Lajtowe piguły, ale działają na mnie. Ale jeśli ktoś oczekuje fajerwerków, to nie.

#17 Motorniczy

Motorniczy

Szachista

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 829 Postów:
189
Kozacka!

Napisano 07 lipiec 2013 - 20:54

Serce jest na MXE...

A co do gwiazdek, to myślę, że ktoś puścił bzdurę i teraz się tak to kula po forum i kula...

Spodziewaj się raczej euforii, nie wrzucaj więcej niż 2 na raz. Sam nie brałem lecz byłem na forum, gdy wiara po tym napierdalała na shoucie.

#18 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1504 Postów:
380
Kozacka!

Napisano 08 lipiec 2013 - 18:52

Właśnie zakupiłem kolejną gwiazdkę do testów. Myślę, że to moja ulubiona piguła jest. Słaba, miła, dziwna trochę ;).

#19 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:
34
Bardzo dobra!

Napisano 08 lipiec 2013 - 22:45

Kurde szkoda wolałbym gdyby były na mxe... :( Ktoś podejrzewa na czym na prawde są robione? Chcoiaż przypuszczenia? Kolego Motorniczy właśnie miałem zamiar zarzucić koło 3, mnie wszystko słabiej robi ^^ Duży chłop jestem :) 20mg 2-cp mnie nie zadowalało tak dla przykładu, musiałem dojeść kardridż dxm wtedy sie działo :D Myślę że dwie oral i jedna sniff + palonzo będzie git ^^ Jak testować to działanie, nie placebo :) Pozdrawiam. Ps. Mozna zarzucić po stimsach, w sensie na zjebe?

#20 zolwik na spidzie

zolwik na spidzie

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1083 Postów:
475
Kozacka!
  • Lokalizacjana zakręcie swoich mysli

Napisano 09 lipiec 2013 - 10:01

Kurde szkoda wolałbym gdyby były na mxe... :( Ktoś podejrzewa na czym na prawde są robione? Chcoiaż przypuszczenia? Kolego Motorniczy właśnie miałem zamiar zarzucić koło 3, mnie wszystko słabiej robi ^^ Duży chłop jestem :) 20mg 2-cp mnie nie zadowalało tak dla przykładu, musiałem dojeść kardridż dxm wtedy sie działo :D Myślę że dwie oral i jedna sniff + palonzo będzie git ^^ Jak testować to działanie, nie placebo :) Pozdrawiam. Ps. Mozna zarzucić po stimsach, w sensie na zjebe?

A nie lepiej kolego zamowic czysta mxe.Gram chodzi gdzies kolo 60 pln.Napewno bys byl bardziej zadowolony niz te piguly

"Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego przeznaczenia." 
Per aspera ad astra