Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Weź udział w konkursie!

Do wygrania konsola XBOX 360 + FIFA 15 oraz GOTÓWKA

Link: http://forum.dopalamy.com/topic/9070-konkurs-zdj%C4%99cie-kolekcjonerskie/

Zdjęcie

Włodek (Kolekcjoner.nl)

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
74 odpowiedzi w tym temacie

#1 MushSoon_ETM

MushSoon_ETM

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 88 Postów:
5
Neutralna
  • gg:
    33025943

Napisano 19 grudzień 2012 - 13:03

Wybrałem na cel opcję soli "Władziu" (5g.) od kolekcjonerskiej załogi :) Czekam właśnie na przesyłkę :D Czy ktoś już zakumplował się z Władkiem? Jak się z nim rozmawia? :D Ciekawość zainspirowała mnie do zamówienia tego produktu %-)
"Wszystko jest dla ludzi, lecz rozsądek i umiar są podstawą dobrej zabawy..."

"Gdybym naprawdę powiedział to wszystko, co chce powiedzieć , dopiero wtedy wszyscy by mnie znienawidzili..."

#2 Messsik

Messsik

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 27 Postów:
-7
Neutralna

Napisano 19 grudzień 2012 - 18:54

kolor zółty w huj speed dla mnie lepszy od pentedrona bo nie blokuje głowy, trzyma długo i wydajny :)

#3 reds

reds

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 22 Postów:
5
Neutralna

Napisano 19 grudzień 2012 - 23:01

moj był biały jakby lekko brudny(szary)mniejsza ot zjadłem 0.5 przez 2-3 godziny troche jak mąka nie za dobry w smaku i bani praktycznie zero to było okolo 2mies temu. jak dla mnie bardzo dobry pentedron jest duzo lepszy choć to zadna rewelacja
spocznij.

Pierwszy post ma dotyczyć recenzji produktu. Czekamy więc na nią.

Użytkownik ayahuasca edytował ten post 20 grudzień 2012 - 09:37

#4 MushSoon_ETM

MushSoon_ETM

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 88 Postów:
5
Neutralna
  • gg:
    33025943

Napisano 20 grudzień 2012 - 19:31

Nazwa: Władziu
Od: Kolekcjoner.nl

Wygląd: Lekko mokry, nie do końca biały kolor (troche coś z żółtym). Sól praktycznie bez grudek (jak są to dość duże)
Ilość: 5g.

Dawkowanie zalecane:
do 100mg. (słabo), 150mg.-250mg. (mocno), 300mg.-500mg. (b. mocno)

Czas działania: Kilka godzin ( z rozmowami z Władziem co kilkanaście minut)
Efekt działania: (stymulująco - empatogenne) Chęć rozmowy z ludźmi (świadczy o tym liczba rozmów na czatach :D) Chwilami chęć wyjścia, pójścia gdziekolwiek. Przyspieszona akcja serca, szybki oddech, przy większej konfrontacji uczucie rozerwania pikawy od bicia)

Zjazd: Nie mam (trwają ciągle rozmowy z Włodkiem)

Opis: Z Władziem poznaje się po raz pierwszy. Do rozmowy przystąpiliśmy około 16:30-17:00. Początkowo gadka się nie kleiła, ale z każdą kolejną minutą było co raz lepiej. Spotkanie nie za mocne nie za słabe. Na chwilę zostawiłem Władka, w celu "większej" konwersacji (chęć rozmowy, wygadania się) Takżę w ruch poszło GG, czaty, portale społecznościowe itd itp. Idealny z muzyką którą słucham na słuchawkach (trance, vocal trance, dupstep, house, dnb) Ze względu na minusowe temperatury, opcja wyjścia odpadła (z przymusu zawitałem do sklepu po piwko i fajki)

Uwagi:
Do nosowe badanie we śnie jakie podjąłem (innych jakoś nie preferuje). Być może inną metodą z Władkiem będzie się lepiej spędzać czas. Podkreślam, że wcześniej miałem sen o f&f przez 2 tyg. To też w jakiś sposób wpłynęło na rozkminke z Władkiem.

Wady i zalety:
+ lekkie pobudzenie i euforia
+ idealne na spotkanie z ludźmi (źrenice nie są powiększone)
+ dotyczy sklepu za szybką dostawę. (środa rano zamówienie, dzisiaj paczka)
+ cena

- spodziewałem się lepszych efektów (ale i tak jest ok %-))
- w poprzednich zamówieniach wagowo było więcej niż miało być

Podsumowanie:
Ogólnie ok, lecz do tych ulubionych troszkę mu brakuje. Spotkanie z Władziem powtórzę za jakiś czas.

Inne:
Władzio nie wpadł na pusto :D Poza gratisami, załoga z Niderlandii przesłała kartkę świąteczną %-) Fajny z ich strony gest :D Aż się łezka w oku kręci :) Zdjęcia zamieszczam poniżej. Jeżeli ktoś chciałby mam zrobiony skan kartki :D

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!

Załączony plik  Zdjęcie0049.jpg   60,8 KB   171 Ilość pobrań
Załączony plik  Zdjęcie0050.jpg   46,81 KB   155 Ilość pobrań

"Gdybym naprawdę powiedział to wszystko, co chce powiedzieć , dopiero wtedy wszyscy by mnie znienawidzili..."

#5 MushSoon_ETM

MushSoon_ETM

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 88 Postów:
5
Neutralna
  • gg:
    33025943

Napisano 20 grudzień 2012 - 22:54

SPROSTOWANIE

Dopiero teraz zauważyłem więc informuje o tym. Kolejnym jak dla mnie minusikiem jest spędzanie czasu z Władziem samemu. Niestety mój wierny towarzysz rozkminia nocke w robocie %-)
Czy to taki minus to według własnych upodobań. Ja chwilami wolę samemu śnić ale teraz bym wolał z kumplem działać. Dodaje wiec taki '-' Ale dla innych bedzie to + %-)

SPROSTOWANIE

Dopiero teraz zauważyłem więc informuje o tym. Kolejnym jak dla mnie minusikiem jest spędzanie czasu z Władziem samemu. Niestety mój wierny towarzysz rozkminia nocke w robocie %-)
Czy to taki minus to według własnych upodobań. Ja chwilami wolę samemu śnić ale teraz bym wolał z kumplem działać. Dodaje wiec taki '-' Ale dla innych bedzie to + %-)

I jeszcze te oczy :galy: Troszkę takie ciut większe %-)

#6 geroute

geroute

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:
0
Neutralna

Napisano 10 marzec 2013 - 15:10

czy ktoś wie gdzie można nabyć teraz "włodka" ? kiedys miałem okazję zakolekcjonować pare g tegoż specyfiku i mam naprawde dobre wspomnienia ...

#7 Ko-Ko

Ko-Ko

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1463 Postów:
368
Kozacka!
  • LokalizacjaZACHÓD
  • Opening hours:xx

Napisano 10 marzec 2013 - 15:16

k.nl

:E
Wszystko co tutaj pisze to są to tylko opisy moich snów i nic z tego co jest opisane nigdy nie miało miejsca prosze nie traktowac tego poważnie oraz w żadbym wypadku sie ty nie sugerowac.. oraz nie ponosze opdpowiedzialonsc za wypisywane przezemnie rzeczy poniewarz jest to tylko fikcja literacka !!!! ....

#8 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
616
Kozacka!
  • Telefon:---
  • LokalizacjaTam diabeł mowi dobranoc a wrony zawracaja w innym kierunku :E
  • Opening hours:48/24
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 10 marzec 2013 - 15:26

Jakbyś przeczytał chociażby opis kolegi wyżej to byś wiedział gdzie jest do nabycia. Troche wysiłku bo wszystko jest napisane.
Kanciarz, nie moderator %-)

#9 geroute

geroute

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:
0
Neutralna

Napisano 10 marzec 2013 - 20:39

Panowie , Panowie .... za kogo mnie macie . . . na ....k.nl właśnie już go nie ma .... był ale go nie ma i dlatego skierowałem to pytanie na tym forum ...

#10 Ko-Ko

Ko-Ko

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1463 Postów:
368
Kozacka!
  • LokalizacjaZACHÓD
  • Opening hours:xx

Napisano 10 marzec 2013 - 20:58

Kolego bo nie działał chcesz Włodka? Kup MPA u tego samego ventora ponoć to to samo nawet tak samo ponoc wygląda :E
Wszystko co tutaj pisze to są to tylko opisy moich snów i nic z tego co jest opisane nigdy nie miało miejsca prosze nie traktowac tego poważnie oraz w żadbym wypadku sie ty nie sugerowac.. oraz nie ponosze opdpowiedzialonsc za wypisywane przezemnie rzeczy poniewarz jest to tylko fikcja literacka !!!! ....

#11 geroute

geroute

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:
0
Neutralna

Napisano 10 marzec 2013 - 21:07

... hmm jak nie działał jak ja i kilka osob z którymi to kolekcjonowałem było bardzo pozytywnie zaskoczonych, coprawda "zjazd" był nieco depresyjny ... ale działanie miał naprawde konkretne .... :P ... kolego cóż to takiego to "MPA" ... jestem nowicjuszem w kolekcjonowaniu środków RC ... czy chodzi ci o "Methiopropamine" ?

#12 jury

jury

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 829 Postów:
331
Kozacka!

Napisano 10 marzec 2013 - 21:20

Wejdź sobie do działu stymulanty, i na pierwszej stronie ( tak gdzieś w połowie ) jest temat o MPA, tam się wiele dowiesz :)
Znów zobaczyłem kawałek nieskończoności :)

"I believe that with the advent of acid, we discovered a new way to think, and it has to do with piecing together new thoughts in your mind. Why is it that people think it's so evil? What is it about it that scares people so deeply, even the guy that invented it, what is it? Because they're afraid that there's more to reality than they have ever confronted. That there are doors that they're afraid to go in, and they don't want us to go in there either, because if we go in we might learn something that they don't know. And that makes us a little out of their control."
Źródło

#13 geroute

geroute

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:
0
Neutralna

Napisano 14 marzec 2013 - 20:35

dziekuje za rade, zakupilem mpa, na swieta wroce do domu to bede kolekcjonował

pozdr.

#14 Serafin

Serafin

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 170 Postów:
25
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaI don't fucking know

Napisano 07 czerwiec 2013 - 11:50

Fuck logic!
Władek działaniem bardziej przypomina Pentedron. Nie powinnien być też na MPA, bo MPA kosztuje 18 zl za 0,5g. Za to Wladek koztuje 15 zl za 0,5g. Napewno, ktoś będzie miał trafne i udane zakupy.

#15 undertaker6

undertaker6

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 188 Postów:
85
Kozacka!

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:18

Wrzucę swoje trzy grosze.

Przyśnił mi się Włodek (koniec lipca 2013). Jest to lekko beżowy puder, strasznie ale to strasznie higroskopijny, zastanawiam się czy to wina kreatyny użytego jako nośnika (czy ktoś z Was widział czystą, proszkową kreatynę czy tak chłonie wilgoć?).

Jest to o tyle istotne, że po wysypaniu momentalnie robiły się grudki, które uniemożliwiały uformowanie  miłych szczurków. Gdy śniłem o MPA to profil działania był zupełnie inny. Może MDPPP a może trochę tej Kolkowej żółtej alfy dodali?

#16 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:
34
Bardzo dobra!

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:49

To ja wrzuce swoje 5 groszy. Po ostatnich brakach w asortymencie znowu pojawił sie Włodek w opcji 10g. Pamiętając jaką siekę robił wcześniej długo nie zastanawiałem się nad zamówieniem. I się nadziałem. Fakt wygląd taki sam, wilgotny, beżowy puder, tak jak kolega wyżej napisał cholernie chłonie wilgoć. Działanie? Placebo. Minimum. Ok mam tolerke ale w porównaniu do poprzedniego Włodka to ten jest tak przeżeniony, że z poprzedniego wyszłoby chyba z 50g tego, który wprowadzili teraz. Kolek leci w huja, myślałem że pente puder 10g w którym zawartośc samego pente to kurwa 1-2g to był jednorazowy przypadek. Taki huj. Znowu wał. Podpisuję sie wszystkimi kończynami pod każdą negatywną opinia o tym vendorze. Moja współpraca z tym sklepem właśnie się zakończyła na tym zamówieniu. Jeśli Pan od kolekcjonera to czyta to pozdrawiam wzorowy kontakt na moje wywody odpowiadał jednym zdaniem, z małej litery i z błędami ortograficznymi godnymi gimby, Życze Panu aby wszyscy Pana klienci przejrzeli na oczy. Ok rozumiem cena/jakośc ale ile można żenić te produkty i walić w huja ludzi... Tak samo odpowiedzi, wklejam oryginalną pisownie :  "wlodziu wrócił z wakacji od mieniony ja dostaje gotowe zapakowane produkty i je tylko wysyłam", "

takie wladka dostałem takiego sprzedaje

czego pan ode mnie oczekuje"

"nie podoba sie panu produkt proszę go odesłać w nie naruszonym stanie"

To jest kontakt ze sklepem? Szacunek do klienta?  Logika? " Odesłac w nienaruszonym stanie" No chyba wyjme swoje piaski czasu, użyję ich i wrócę do momentu w którym otworzyłem opakowanie w przekonaniu że dostałem to co zamówiłem i przystąpiłem do testów. Wybaczcie mój wkurw ale ile można! Veto! Ps. Stary władek był w 90% na alva pvp + coś. Teraz to praktycznie sam nośnik. NIE POLECAM!

#17 zakrist

zakrist

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 24 Postów:
3
Neutralna
  • gg:
    6067908

Napisano 29 lipiec 2013 - 22:58

musze przyznac ze faktycznie jakis gimbus siedzi na tym gg/emailu ktory ma problemy z ortografią i kultura. no ale chuj, napisalem im kiedys ze mam nadzieje ze ludzie przejrza na oczy co oni robia i sie doczekalem:)

#18 Between

Between

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 30 Postów:
2
Neutralna
  • LokalizacjaNibylandia za Siedmiogórogrodem w prawo

Napisano 09 sierpień 2013 - 11:31

Zamówienie: Włodek 5g

Wygląd: Beżowy bardzo lepiący się proch,ciężko uformować rajki,bardzo klei się do karty:)

Działanie: Pierwszy niuch troszkę speedu tzn chcę się coś robić,w coś wkręcić działanie  takie występuje jedynie ok 15-20 minut,po tym czasie praktycznie przestało działać.

Drugie podejście efekt na granicy placebo,tego dnia przerobione ok 2g w efekcie przyspieszone bicie serce oraz lekki nie ogar (łakomstwo nie popłaca)

Podsumowanie: Działanie obecnego Włodka przypomina mi  Fresh&Funky(również na granicy Placebo) kiedy to jeszcze kosztowało 100zł za 10g,ale nie chcę snuć teorii. Reszta Władka (3g) poszo do kibla,sort z przed 2 tygodni. Dziękuję.

Don't worry.Don't cry. Take extasy and fly.... 
nie_widzialem_twoich_tabletek.html_2013-

#19 Kokosza

Kokosza

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 122 Postów:
26
Bardzo dobra!

Napisano 22 sierpień 2013 - 16:08

Obecny włodek jest w sam raz dla tych co lubią delikatne klimaty w solach, nie urywa głowy a daje subtelny i lekki stan pobudzenia.Podrasowany zamiennik mocnej kawy :) Myślę też, że idealnie spełnia się w roli porannego rozbudzacza, nie uświadczycie po nim obniżonego samopoczucia jak skończy się peak.

#20 darkman

darkman

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 3 Postów:
0
Neutralna

Napisano 05 listopad 2013 - 13:00

A czy ktoś testował z kolka aktualnego sorta Włodka?