Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Weź udział w konkursie!

Do wygrania konsola XBOX 360 + FIFA 15

Link: http://forum.dopalamy.com/topic/9070-konkurs-zdj%C4%99cie-kolekcjonerskie/

Zdjęcie

Nowy Speedway (Upalacze.pl)

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adolf

Adolf

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 9 Postów:
-3
Neutralna

Napisano 08 listopad 2012 - 21:30

Nazwa: Speedway 2012
Od: Pingwin

Wygląd: Biały proszek, drobne kryształki łatwo je rozkruszyć
Ilość: 0,3g

Dawkowanie zalecane: Całość w 30min

Czas działania: 4h (peak gdzieś 1h może ciut mniej później delikatnie opada ale i tak jest przyjemnie)
Opis działania: Speedway był gratisem od pana Pingwina. Kapsułke z proszkiem rozdzieliłem na połowe- pierwsza część poszła po 16 za jakieś 30min do klasterka trafiła reszta. Działanie nie słabe ale mega bomby też nie ma. Delikatna euforia, motywacja do żeby coś porobić, rozjaśnienie myśli. Fajnie się słucha muzyki (lekkie rozdrażnienie jak skończy się piosenka i nastaje chwila ciszy albo jak się zmieni nutkę ale po chwili wszystko znowu staje się miłe). Chęć rozmowy lekko zwiększona, człowiek robi się bardziej wyluzowany a problemy stają się jakby mniej ważne.

Zjazd:
Jeszcze nie nastał. Jak wystąpi to uzupełnię.

Uwagi:
Myśle, że nawet jak by powąchać wszystko od razu to źle by nie było.

Wady i zalety:
+lekkie pobudzenie i euforia
+motywacja do działania
+idealne na spotkanie z ludźmi (źrenice nie są powiększone)
+ostatni plus bardziej dotyczy sklepu- wzorowy kontakt, dla Pingwina ważny jest każdy klient i do każdego podchodzi indywidualnie. Zdecydowanie jeden z najlepszych (może i nawet najlepszy) sklep na rynku

-niby 20zł za 0,3g to nie jest dużo ale sól schodzi bardzo szybko więc jak by było jej ciut więcej to bym się nie pogniewał

Podsumowanie:
Powtórzyć powtórzę. Wolę lekką banikę niż bycie nawalonym jak warzywko.

NAJWAŻNIEJSZE:
To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!

#2 Fiesta

Fiesta

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1422 Postów:
420
Kozacka!

Napisano 09 listopad 2012 - 10:47

Jaki jest zjazd??? Mimo że jest to opis bardzo dokładny, to jednocześnie jest niepełny, bo po 1. Opis dotyczy tylko jednorazowego snu, po 2. ten sen był o małej dawce. Brak jest opisu po większej dawce. 3. Jak jest ze zjazdem?

#3 Adolf

Adolf

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 9 Postów:
-3
Neutralna

Napisano 10 listopad 2012 - 10:38

Jedna kapsułka zawiera 0,3 to nie moja wina że to mała dawka. Zjazd lekkie rozdrażnienie+kłopoty ze snem- znośnie

#4 undertaker6

undertaker6

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 188 Postów:
85
Kozacka!

Napisano 21 lipiec 2013 - 21:59

Speedway 2012 od Pingwina – krótki opis

Od dłuższego czas nie śni mi się już, że kolekcjonuję „ozdoby choinkowe” , „przyspieszacze schnięcia do farb” czy też „produkty kolekcjonerskie: Dzięki naszemu forum i Wam – Forumowiczom pozyskałem wiedzę i od dłuższego czasu zamawiam czyste RC. Pewne przypadki sprawiły, że przyśniło mi się że otrzymuję (świadomie przepłacając z kasę zamiast zamówić czyste RC) prostu niemożliwie szybką przesyłką od Nielota.

Nie będę zbyt długo się rozpisywał nad typowym produktem typu „speed” których jest pełno na rynku gdyż

„błogosławiony ten, który nie ma nic do powiedzenia nie obleka tego faktu słowa”

c1tj.jpg

cjp4.jpg

Nazwa: Speedway 2012
Od: Pingwin
Wygląd: Biały proszek, drobne kryształki łatwo je rozkruszyć<br style="mso-special-character:line-break"> Ale teraz jest tak:

W śnie otwieram kapsułkę (patrz załączone zdjęcia) i tu pierwsza niespodzianka. Spodziewałem się jednolitego pudru lub proszku. W „Speedwayu 2012: znajdują się 2 substancje .Jedna w postaci sporych grudek a druga to drobny proszek. Nie ma żadnego dodatku smakowo-zapachowego – szkoda, sól kolekcjonerska nabiera indywidualnego charakteru jeśli różni się od innych soli zapachem / smakiem. Opakowanie: piękne, przypomina mi czas stacjonarek z 2010 (ponownie patrz zdjęcie).

S&S: samotnie, po pracy, marzyłem tylko o śnie, a tutaj sen od Pingiwna przyszedł szybciej niż myślałem (dziękuję Pingwinie ponownie za ekspresową, indywidualną obsługę). Poprzednia noc spędzona na zabawie z kotem, bardzo niewyspany, tolerka - ogromna.

Przebieg: Nie miałem pod ręką wagi (to znaczy nie chciało mi się ważyć), więc… siup dwa szczurki do dwóch norek w ilości… (nie chcę podawać jak duże (patrz: tolerka testera).

Zero jakiegokolwiek znieczulenia. Mija około 15 minut albo i dłużej (bardzo długo się ładuje). Zmęczenie ustępuje pojawia się wyostrzona koncentracja i sen jest fajny ale wkręca się lekki niepokój – no tak „Alfa PVP” czyli to samo gdy w 2010 roku miałem sen o Speedwayu opartym na MDPV ale mogłem się tego spodziewać więc...

Zmieniłem szybko tor własnych marzeń sennych (też dzięki muzyce i rozmowach telefonicznych z innymi zaczęło się robić lepiej). Po prostu RCki o profilu działania adrenalinowym mi się niezbyt podobają. Następnie bardzo skoncentrowałem się na rzeczach, które chciałem zrobić.

Nie sprawdziłem jak ze zjazdem bo po śnie o Speedwayu przyśniło mi się jeszcze nowe „Morskie Koko” (recenzja też)

Skład Speedwaya 2012 wg Undertakera

Nie musimy domniemywać składu gdyż Pingwin uprzejmie podał skład na opakowaniu (Nie wierzysz? Zobacz na zdjęciu) !!! Kartonik (w podobie do tego z 2010 roku po delegalizacji mefa) podaje skład: ketony i żelatyn, brak mefedronu, hehehe smile.gif*

W jednym z raportów podano że Speedwayu siedzi 4-FA, jednak działanie adrenalinowe i brak serotoninowego wskazuje na coś w stylu alfy pvp plus drugi składnik. „Starsi” Forumowicze pamiętają „Speedwaya” od Pingwina z 2010 – jasnożółty proszek (bo to była słodka glukoza jako nośnik i MDPV – potwierdzone w fachowych badaniach GISu itp)

Źródła składu (poza naszym Forum) starego Morskiego, np: 1) Dopalacze jako aktualny problem zdrowia publicznego, Instytut Medycyny Wsi, Lublin, 2011

2) www.narkomania.org.pl/.../nowe-narkotyki-dopalacze-kontekscie-europ...‎ (Nowe narkotyki oraz „dopalacze” w kontekście europejskim,

Zalety Speedwaya 2012:

+ rewelacyjne podejście sprzedawcy (Pingwina) do kupującego

+ bardzo dobra cena (niecałe 20 zł)

+ niektórym bardzo się spodoba

Wady:

- nie dla wszystkich (adrenalinowy profil działania działania)

- brak dodatku smakowego, który to uczyniłby niepowtarzalnym tę sól na tle innych

* info dla młodszych Forumowiczów: dawno, dawno temu, gdy Ci się przyśniło, że kupowałeś (kupowałaś) takie coś w sklepach stacjonarnych i nawet do ręki paragon sprzedawca dawał, to na opakowaniach niektórych produktów podawano „skład” - najczęściej prawdziwy i tym samym bardzo ogólny lub… lipny smile.gif

Uwaga: zwróć uwagę na moją tolerancję w snach! Na Ciebie może zadziałać inaczej i bardzo źle !

#5 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1470 Postów:
371
Kozacka!

Napisano 22 lipiec 2013 - 13:38

Próbowałem zarówno ten na mdpv jak i sort opisany wyżej i powiem, że to nic specjalnego. Myślę że głównym powodem zniechęcenia była konsystencja proszku, który przypominał mi lekko żółtą pastę, ciężko się to kreskowało i miało niemiły chemiczny zapach, a działanie takie jak w ww. poście niektórym może się podobać, ale nie mnie (lepsze rzeczy się już próbowało).

#6 BLADERS

BLADERS

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 1 Postów:
0
Neutralna
  • gg:
    6210283

Napisano 04 wrzesień 2013 - 16:59

[b]Nazwa: [/b] Speed Way 0.2 Od (l.galwe..d.com)
[b]Od: [/b]Producent

[b]Wygląd: [/b]Jak wygląda Mocno zbitę malutkie kryształki podobne do amfy zmieszanej z metą
[b]Ilość: [/b]Ile jest w opakowaniu Dużo jak na 0.2

[b]Dawkowanie zalecane: [/b] 0.1 w ciągu 12h
jakie dawkowanie byś polecał: Osobiście 0.2 rodzielił bym na 0.05 to daje nam 4 pasy i tak co 3h pasa... Ale ja radzę walić według własnego uznania. Dx

[b]Czas działania: [/b]Ile czasu działało: 14h
[b]Efekt działania: [/b]Jak na ciebie podziałało Na początku zdrentwiał mi cały nos i jama ustna bardzo się zdziwiłem potem przyjemna euforia i speed duża  wkrętka na prace akurat wtedy malowałem. Dx

[b]Zjazd: [/b]
Czy miałeś zjazd: 0 zjazdu przy poprawnym śniedaniu i odżywianiu się w ciągu dnia

[b]Uwagi: [/b]
Zalecienie ,przestrzezenia i ostrzenia.
1. Nie radzę pić kawy w trakcie, miałem po kawie nie miłe bicie serca bardzo szybkie.

2. Znaleść zajęcie puścić muzykę 

[b]Wady i zalety:[/b]
Plusy i Munusy

+Brak reakcji na żrenice, były poprostu normalne

+Przewspaniałe doznania seksualne :D

+Niska cena

MInUsY

-Dziwne uczucie po 4 godzinach. napięcie, bycia obcym

- Ból głowy w nocy gdzieś tak o 3/4 rano

[b]Podsumowanie: [/b]
Cała bania bardzo mnie zaskoczyła przed konsupcją Speed Way'a tydzień wcześniej waliłem Metaamfetamine. Speed way był bardzo podobny do speeda zmieszanego z koksem. Ogólnie jeżeli chcemy zasnąć polecam wypić 1 piwo nie więcej automatycznie usypia jak bym chciał to bym wzioł jeszcze raz ale narazie robie na tydzień przerwę i potem testuję Charge i CoCo euphory POLECAM stronę z której kupowałem naprawdę pewniak.
[b]Inne:[/b]
Coś dodatkowego od siebie na koniec
Przygotuj sobie paczkę fajek i browara, jak lubisz to MJ
[color="#FF0000"]
[b]NAJWAŻNIEJSZE:[/b][/color] [b]To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym![/b]

#7 enterpreneur

enterpreneur

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 25 Postów:
2
Neutralna

Napisano 06 listopad 2013 - 20:26

Mnie to bardziej naspeedowało, szczerze to nie ma to jak sprawdzone rc.

Ale każdy lubi co innego ,a w sprawach gustu podobno się nie dyskutuje.

#8 brzyteX

brzyteX

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 36 Postów:
2
Neutralna

Napisano 28 kwiecień 2014 - 19:57

Można jeszcze nabyć gdzieś speedway'a ? 

Jeśli ktoś coś wię, bardzo proszę o pw. Będę bardzo wdzięczny.

Pamiętam go ze stacjonarnych ;D