Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE:

http://forum.dopalamy.com/topic/8746-wspomnienia-z-wakacji-konkurs/

Zdjęcie

Pytanie o Ethylphenidate od kolekcjonera

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Źierty

Źierty

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 15 Postów:

Napisano 09 październik 2012 - 18:06

Ethylphenidate z kolekcjoner. Zna ktoś działanie?

Dołączona grafika

#2 Guest_światła na niebie_*

Guest_światła na niebie_*
  • Gość

Napisano 09 październik 2012 - 18:12

Ostatnio dużo zapytań o ten sklep...
No cóż, nigdy nie brałem stamtąd etylofenidatu, ale podejrzewam, że niczym nie przebija innych sortów. Ogólnie eph polecam brać z twojej chemii, zawsze mieli bardzo sprawdzony sorcik.

#3 figiel91

figiel91

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 18 Postów:
  • gg:
    6340093

Napisano 16 październik 2012 - 12:27

ogolnie rc wszystkie rc od kolekcjonera to wielki shit , ilosc w cenie przyciaga ale jakos to sprawa druga

#4 jury

jury

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 829 Postów:

Napisano 17 październik 2012 - 13:27

No nie wiem, nie wiem, jak kiedyś zamówiłem od nich dyszkę kota i był tak dobry ( a przynajmniej mi się podobał :) i też czytałem tutaj dobre opinie o ich kotku ) że aby przerwać ciąg 7g poszło do zlewu %-)
Do tego czytałem ze 2 opinie że ichniejszy 4-bmc też był ( bo czytałem to ze 2 mc temu ) dobry :)
Znów zobaczyłem kawałek nieskończoności :)

"I believe that with the advent of acid, we discovered a new way to think, and it has to do with piecing together new thoughts in your mind. Why is it that people think it's so evil? What is it about it that scares people so deeply, even the guy that invented it, what is it? Because they're afraid that there's more to reality than they have ever confronted. That there are doors that they're afraid to go in, and they don't want us to go in there either, because if we go in we might learn something that they don't know. And that makes us a little out of their control."
Źródło

#5 domin_2017

domin_2017

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 293 Postów:

Napisano 17 październik 2012 - 17:27

Ziomek zamowil od nich... mialem okazje swkosztowac ale to chyba najslabszy sort jaki testowalem sen mizerny... nie polecam

.

#6 figiel91

figiel91

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 18 Postów:
  • gg:
    6340093

Napisano 26 październik 2012 - 20:55

*jury
tez bralem kota raz od nich... nie mam porownania bo wiecej nie probowalem z innych źródeł i jesli to ma tak wlasnie dzialac to dziekuje za takie cos.. 10g na 3 osoby w noc ? nieee...

#7 jury

jury

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 829 Postów:

Napisano 26 październik 2012 - 21:51

Ja w sumie miałem sort z maja, wtedy uważam że był bardzo dobry, jak teraz jest to nie wiem, może pochopnie się wypowiedziałem, bo to już pół roku minęło. Ale ja miło go wspominam ( mi 1g wystarczał na całą dobę pozytywnej euforii i zauważalnej stymulacji trzy dni pod rząd :) )

Edit:
Aha, jako, że tolerka ma znaczenie, to dodam, że wtedy miałem na zerowym poziomie, startowałem kolejną falę ketonową :)
Znów zobaczyłem kawałek nieskończoności :)

"I believe that with the advent of acid, we discovered a new way to think, and it has to do with piecing together new thoughts in your mind. Why is it that people think it's so evil? What is it about it that scares people so deeply, even the guy that invented it, what is it? Because they're afraid that there's more to reality than they have ever confronted. That there are doors that they're afraid to go in, and they don't want us to go in there either, because if we go in we might learn something that they don't know. And that makes us a little out of their control."
Źródło