Skocz do zawartości

Zdjęcie

DYSKUSJA nad składami mieszanek

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radius555

Radius555

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 lipiec 2011 - 15:08

Witam, ostatnio zastanowiło mnie co mogło siedzieć w mieszankach których już nie ma i tych, które są. Pomyślałem, że można podyskutować nad tym faktem. Wiele forumowiczów próbowało różnych mieszanek własnej roboty i pewnie nie jednemu udało się zrobić coś podobnego. Zapraszam do dyskusji można podawać nawet przypuszczalne składy albo z nie pewnego źródła. Ja na razie moge podać tylko nie pewne źródło z jakieś strony o Konkrecie a mianowicie:

AM-694 + marshallow

#2 mieszacz

mieszacz

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
57
Kozacka!

Napisano 08 sierpień 2012 - 09:45

Skoro black widow było na AM 694 to konkret raczej na pewno nie

#3 Chong

Chong

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 552 Postów:
344
Kozacka!

Napisano 08 sierpień 2012 - 10:17

Usunąłem post z pytaniem, gdyż nic nie wnosił do tematu a tu jedynie PODAJEMY składy, a nie o nie pytamy. Jakkolwiek sądzę, że większość ówczesnych mieszanek była na którymś z tych kannabinoidów: JWH-081, JWH-307, JWH-210, JWH-122, JWH-015, JWH-019, AM-694.

Co do AM-694 - mam swoją teorię. Obecne na Polskim rynku AM-694 mogło być niskiej jakości/w nieaktywnej formie. Być może na mieszanki pokroju Konkret'a używano po prostu wielgachnej dawki owego AM, co jest możliwe przy zarobkach smartshopów. Dla nich wrzucenie 1g AM-694 na 1g mieszanki dalej było opłacalne, a to może tłumaczyć ich działanie.

Powtarzam: w wątku podajemy odpowiedzi, a nie pytamy. Dlaczego? Bo pytanie padło: co w tym siedziało? I użytkownicy muszą odpowiedzieć, choć zapewne mało kto ma dostęp do szerszych informacji.
Moje doświadczenie:
Spoiler

To tylko ja..

#4 Niewinny

Niewinny

~grzesznik~

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1528 Postów:
858
Kozacka!
  • Opening hours:zamknięte do odwołania %-)

Napisano 08 sierpień 2012 - 20:04

Chong na ile informację w której podałeś, że "Voodoo - pierwsze zawierało JWH-122" uznałbyś za pewną?

Niewinny - Pies na baby, często widywany z piwem w ręku w jazzowym klubie. Radzę nie wdawać się w nim w dyskusje bo zrobi ci nutelle z mózgu.

Dołączona grafika

#5 Katar

Katar

Podglądacz

• Zbanowany
  • Pip
  • 47 Postów:
17
Dobra!

Napisano 08 sierpień 2012 - 22:17

Chong - Tu nie czas na pytania, więc mój post zaś usuń, ale odnieś się proszę do wątku : JWH 210 a Rasta Juice (wiesz, ze mi zależy na tym) :)

#6 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 19 sierpień 2012 - 20:56

Dawno temu słyszałem iż Konkret jest na HU-210 tyle, że owy kanna trzyma dłużej od ziela więdz skreślamy, inny prawdopodobny skład to JWH-122+dopierdalacz mocy (zdelegalizowany w 2010 r). Kiedyś słyszałem iż na owym kanie był też Kosior z Buszkiem ale nie potwierdze chodż do Konkreta im daleko nie brakowało.

#7 lubieczechy

lubieczechy

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 181 Postów:
12
Dobra!

Napisano 24 sierpień 2012 - 22:31

Sence JWH 073 20mg na 3 gramy

Sensacion słabsze wresje JWH 073 mocniejsza JWH 073 + Cp 47

Spice Tropical JWH-018 nie więcej niż 18 % nieznany kannaboid

Smoke (pierwszy ) JWH-018 + Oleamid

Smart Shiva prawdopodbnie JWH-073

Mam bardzo ważne pytanie

co siedziało w w serii Spice (spice gold ,Diamond) i Ex-ses bo to były moje ulubione maczanki za młodości

#8 Chong

Chong

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 552 Postów:
344
Kozacka!

Napisano 25 sierpień 2012 - 11:45

Lubięczechy - skąd masz takie absurdalne wyniki?
20mg JWH-073 to ja bym spalił na raz, nie wyobrażam sobie by rozłożenie tego na 3g suszu dało jakiekolwiek efekty.. ;-)
A w większości ówczesnych maczanek siedziało JWH-018 jak główna substancja + HU-210/CP-cośtamcośtam/JWH-073 w zależności od tego, co mieli pod ręką.
Moje doświadczenie:
Spoiler

To tylko ja..

#9 lubieczechy

lubieczechy

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 181 Postów:
12
Dobra!

Napisano 25 sierpień 2012 - 12:47

z Hypka , w różnych postach sie przewijały

także z dokumentów na Hypku co dawał PCP teraz nie działają

#10 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 26 sierpień 2012 - 19:15

Chong to jaki wkońcu skład miał Konkret bo do tej pory nie wiem? A wie ktoś jakie składy miały Baka, Czeszący grzebień, Euforia, Buszek, Stary Sztywny Misza i Mocarz?

#11 Zolo

Zolo

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 135 Postów:
63
Kozacka!

Napisano 26 sierpień 2012 - 20:39

Wszystko, co było w starych czasach opierało się w zasadzie na 4 kanna w różnych kombinacjach i dawkach:
JWH-018
JWH-073
JWH-210
HU-210
Czuję się jak młody buk.

#12 Chong

Chong

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 552 Postów:
344
Kozacka!

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:02

Zolo.. Nie do końca..
Wpierw JWH-018/073 było głównym składnikiem. Po delegalizacji 018'nastki weszły 073/081/250/200 (ostatniej pozycji nie jestem pewien), oraz AM-694. Następnie JWH-210, JWH-122, AM-2201 i cała reszta.
Moje doświadczenie:
Spoiler

To tylko ja..

#13 Zolo

Zolo

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 135 Postów:
63
Kozacka!

Napisano 26 sierpień 2012 - 22:57

Zmień sobie grupę z überModerator na doprecyzowywacz. Widzę, że masz alergię na uproszczenia i skróty myślowe.
Ja mam na trawy i chwasty, więc pięć dla Ciebie. :P

A chodziło mi o to, że te 4, które wymieniłem były zdecydowanie najczęściej wykorzystywane do produkcji maczanek.
Czuję się jak młody buk.

#14 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2887 Postów:
1139
Kozacka!

Napisano 27 sierpień 2012 - 01:36

Każde 'pokolenie' maczanek miało pare podstawowych kanna na których opierało się 90% mieszanek. Na chłopski rozum dobre rozwiązanie bo jak idzie delegalizacja to delegalizują tylko to co było w składzie.
Dzięki takiemu rozwiązaniu po 1wszej delegalizacji dopków mogliście poznać przyjemność takich kanna jak 81, 210, 122.
Dołączona grafika

1) Wszystko co pisze na forum jest tylko wspomnieniem moich snów i fantazji.
2) Nawet jeśli zapomne dodać ,że jest to sen to patrz pkt 1.
3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

Pomogłem? Kliknij plusik na dole.

#15 Zolo

Zolo

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 135 Postów:
63
Kozacka!

Napisano 28 sierpień 2012 - 11:41

To ja kieruje pytanie do miejscowych specow od rc :) Co siedzi w mieszankach od Howhigh? OLDSCHOOL, Green , No Bad Trip ? Back To School?

Green jest na 99% na UR-144.
W Back To School chyba siedzi MAM-2201 (pojawił się w tym samym czasie, co ten kanna, a jego moc dodatkowo zdaje się to potwierdzać)
A OldSchool i NBT prawdopodobnie są na skromnej ilości AM-2201. Maczanka zrobiona chałupniczą metodą na AMce była łudząco podobna do OldSchoola, a NBT to taka jego słabsza wersja, jak dla mnie.

Poza tym po 2 miesiącach kolekcjonowania OldSchoola zaczęło mi się sypać szkliwo z zębów (nie jakoś strasznie, ot takie ziarenko piasku raz na tydzień), a to by potwierdzało obecność atomu fluoru, z którego znana jest AMka.
Czuję się jak młody buk.

#16 Chong

Chong

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 552 Postów:
344
Kozacka!

Napisano 28 sierpień 2012 - 12:03

Zrobiłem osobny wątek do dyskusji nad składami. Jeśli skład zostanie uznany przez, nie, nie przez większość (to nie demokracja!), przez mądrych człeków za pewny to zostanie wklejony do odpowiedniego wątku, który od teraz jest zamknięty.
Moje doświadczenie:
Spoiler

To tylko ja..

#17 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 28 sierpień 2012 - 19:44

Moje przypuszczenia na temat maczanek :
-Konkret JWH-200(lub -250 w co watpie)+081 (taki mix sądze powinien dać efekt Konkreta)
-Buszek JWH-122 + coś

Pewna informacja: Mocarz jest na AM-2201 + coś

Co do raportu Chonga świetna robota ale z pełnym uznaniem Rebel i Kosior wszedły po delegalizacji -250, obstawił bym coś podobnego do owego kanna

#18 Chong

Chong

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 552 Postów:
344
Kozacka!

Napisano 28 sierpień 2012 - 21:17

Wpierw by uściślić - raport jest stworzony w wyniku działań Sanepidu przez Narodowy Instytut Leków. Jego wyniki obejmują próbki z różnego okresu czasu ale ogólnie rzecz biorąc, można mu ufać pod względem zawartości substancji w produktach - bo zbadanie tego to praktycznie jedyna praca wykonana w nim samodzielnie. Reszta, jak zdążył już zauważyć ktoś jest zlepkiem ogólnodostępnych informacji.
Również zdziwiła mnie obecność JWH-250 w próbce - choć w raporcie wyraźnie zaznaczono, że jest ono już nielegalne. To świadczy albo o tym, że faktycznie wymienione produkty zawierały zabronione substancje, albo o tym, że badano próbki zatrzymane jeszcze przed delegalizacją 250'tki.. Rozwikłać tę zagadkę może jedynie którykolwiek jaracz mieszanek, którego pamięć sięga tamtych czasów i rozwikła tajemnicę obecności na rynku owych maczanek w okresie legalności 250'tki. Moja pamięć sięga niestety poniedziałku.. (cholera, właśnie sobie zdałem sprawę z tego, że lewdo pamiętam wczoraj a co dopiero poniedziałek -.-) -> pisząc to, zauważyłem, że jest wtorek. Palcie bo umrzecie!
Moje doświadczenie:
Spoiler

To tylko ja..

#19 lubieczechy

lubieczechy

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 181 Postów:
12
Dobra!

Napisano 29 sierpień 2012 - 10:24

Pisanie o składach maczanek pare dni przed projektem ustawy nie jest mądre :)

Oni sie dobierą do dopalaczy a nie RC wic nie uatwiajmz im zadania

Piszmy teraz co siedizało przy starszych generacjach szczególnie tej pierwszej,a jak będzie projekt piszmy o teraznijszości

#20 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2887 Postów:
1139
Kozacka!

Napisano 30 sierpień 2012 - 03:05

Ale tutaj wypisują składy mieszanem sprzed poprzedniej delegalizacji w większości.

Kolejna sprawa to taka ,że skoro sanepid rozjebał kase na badania na paliwo, komputery, krzesła itp. to skąd wezmą liste substancji? Wejdą na strony paru sklepów z RC i wpiszą poprostu to co znajdą w asortymencie.
Dołączona grafika

1) Wszystko co pisze na forum jest tylko wspomnieniem moich snów i fantazji.
2) Nawet jeśli zapomne dodać ,że jest to sen to patrz pkt 1.
3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

Pomogłem? Kliknij plusik na dole.